Beam IntelliDOCK 9555 - תחנת עגינה בלוטות' (9555ID)
In stock
- מותג:
- BEAM
- חלק מס':
- 9555ID
- ORIGIN:
- סין
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
הטלפון Iridium 9555, נכנס בצורה מאובטחת ל-IntelliDOCK, אשר מציעה בלוטות' מובנה, יציאת נתוני USB, צלצול מובנה, טעינת טלפון וחיבור אנטנה, נתונים וחשמל, מה שמאפשר לשמור את כל כבלי האנטנה והחשמל מחוברים קבוע לתחנת העגינה, מוכנים לשימוש. הטלפון Iridium 9555 ניתן להכניס ולהסיר בקלות בלחיצת כפתור על גבי ה-IntelliDOCK מה שהופך את הסרת ה-9555 לקלה מאוד בכל עת עם שקט נפשי בידיעה שהוא תמיד יהיה טעון במלואו.
IntelliDOCK תומך גם בשימוש בטלפון פרטיות קומפקטי אופציונלי של Beam שניתן למקם ליד ה-IntelliDOCK לנוחות נוספת אם נדרש." ]
Specifications
| חלק מס' | 9555ID |
|---|---|
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM VOICE |
| השתמש בסוג | FIXED, יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| סוג אביזר | DOCKING STATION |
| טמפרטורת פעולה | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| מותאם ל | IRIDIUM 9555 |
| מאפיינים | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| אישורים | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85177900"] ``` |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| אורך | 20 cm (7.9") |
| רוֹחַב | ["7.5 ס"מ (3)"] |
| עוֹמֶק | 6.5 cm (2.6") |
| מִשׁקָל | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
```he ["Beam IntelliDOCK 9555 - תחנת עגינה בלוטות' (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• מחזיק בצורה מאובטחת את מכשיר 9555
• עיצוב ובנייה חזקים
• טוען את מכשיר 9555 מוכן לשימוש
• חיבור אנטנה משולב
• מכשיר תמיד טעון ומוכן לשימוש
INTEGRATED BLUETOOTH®
• בלוטות'® מובנה במעמד
• תומך באביזרי קול בלוטות'®
• שיחות חופשיות נוחות
IN-BUILT RINGER
• רינגר מובנה להדגשת צלצול VOICE, DATA, SMS, SBD
• תומך בכל שירותי הקול, נתונים, SMS ו-SBD של אירידיום
• גישה לשיחות מראש, לאחר תשלום ושיחות צוות
• חיבור נתונים בלוטות'® ו-USB
PRIVACY HANDSET
• תומך במכשיר פרטיות של Beam כאופציה
• אינטליגנציה לזיהוי אוטומטי של תשובה/סיום שיחה
INSTALLATION
• תומך בקלט כוח DC של 9 - 32V
• התקנה גמישה באמצעות הר אוניברסלי, מתאים גם להתקנה על קיר
• חבילת תקע AC של 110 - 240V זמינה כאופציה
QUALITY
• עיצוב תעשייתי מקצועי
• 2 שנות שקט נפשי, אחריות החלפה
• נבדק במפעל ב-100%
• מאושר במלואו, מאושר על ידי אירידיום, RoHS, CE, IEC60945"]
```
What's included
באריזת המוצר:
Beam IntelliDOCK 9555
מתקן הרכבה ממתכת Ram-mount
כבלי ממשק וכוח
מדריך למשתמש
מדריך התקנה