Beam SatDOCK-G 9555 תחנת עגינה לרכב ללא ידיים (9555SDG)
In stock
- מותג:
- BEAM
- חלק מס':
- 9555SDG
- ORIGIN:
- סין
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
מכשיר הטלפון הלוויני Iridium 9555, מתאים בצורה מאובטחת בעגינה שהיא קומפקטית בעיצובה, בניגוד לערכות עגינה מסורתיות אחרות שדורשות קופסה חיצונית נוספת להתקנה, ה-Beam SatDOCK כוללת הכל בעגינה קומפקטית אחת. תכונות נוספות כוללות טעינת טלפון, Bluetooth מובנה, נתוני USB, צלצול מובנה ומאפשרות חיבור קבוע של אנטנה וחשמל לעגינה מוכנה לשימוש. מכשיר ה-Iridium 9555 ניתן להכניס ולהסיר בקלות בלחיצת כפתור על גבי העגינה, מה שהופך אותו לנוח מאוד לשימוש מחוץ לעגינה כאשר נדרש.
ה-SatDOCK תומך גם בשימוש בטלפון פרטיות פעיל אופציונלי או בטלפון חכם עם תכונות מלאות, RST970, שניתן להוסיף בקלות ל-SatDOCK.
ה-SatDOCK מספק את הגמישות להשתמש בטלפון הלוויני הנייד שלך כדי לתמוך בשימוש בציוד עבור מגוון רחב של יישומים. יש לו מודול Bluetooth מובנה לחיבור קולי יחד עם מערכת דיווח מעקב והתראה חכמה המנצלת את מנוע ה-GPS המובנה של ה-SatDOCK. מודול ההתראה והמעקב ניתן להגדיר כדי לתמוך בסקר תקופתי או דיווח התראה חירום.
עריסת SatDOCK
. עיצוב ובנייה עמידים
. טוענת את מכשיר ה-9555 מוכנה לשימוש
. חיבור חשמל ואנטנה משולבים
. חיבור USB משולב
מצב ללא ידיים
. טכנולוגיית דופלקס מלאה
. איכות קול מעולה
מעקב / GPS
. דיווחי מיקום תקופתיים או סקר מרחוק
. מנוע GPS מובנה
. ממשקים ל-LeoTRAK-Online של Beam
. תואם עם יישומי מעקב אחרים
פאניקה / התראות
. אפשרות לכפתורי התראה נוספים מחוברים
Bluetooth משולב
צלצול מובנה
קול, נתונים, SMS, SBD
פרטיות ומכשיר חכם
. אינטליגנציה לזיהוי אוטומטי של תשובה/ניתוק
. מתחל בין מצב טלפון למצב ללא ידיים
התקנה
. התקנה גמישה באמצעות הר אוניברסלי, מתאים גם להתקנה על קיר
. אנטנה, מיקרופון ורמקול מותקנים במקום נוח
. מאפשר התקנה חצי קבועה
איכות
. נבדק במפעל ב-100%
. תאימות: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| חלק מס' | 9555SDG |
|---|---|
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM VOICE |
| השתמש בסוג | AVIATION, יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| סוג אביזר | DOCKING STATION |
| טמפרטורת פעולה | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מותאם ל | IRIDIUM 9555 |
| מאפיינים | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| אישורים | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85177900"] ``` |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| אורך | 200 mm (7.9") |
| רוֹחַב | ["75 מ"מ (3.0\")"] |
| עוֹמֶק | 65 mm (2.7") |
| מִשׁקָל | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 תכונות:
• התקנה קומפקטית ודקה
• חיבור בלוטות' משולב
• התקנה ללא ידיים
• אפשרויות טלפון פרטיות
• יכולת קול, SMS, SBD ונתוני מעגל מנותב
• מעקב ו-SOS
• ממשק נתוני USB
• ממשק סדרתי RS232 D9
• חיישן אביזרים / הצתה
• מוסמך במלואו, אירידיום, RoHS, CE, IEC60945
• אחריות תיקון או החלפה של 2 שנים