Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & תחנת עגינה למעקב (9555PD)
In stock
- מותג:
- BEAM
- דֶגֶם:
- POTSDOCK 9555
- חלק מס':
- 9555PD
- ORIGIN:
- סין
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
ל-PotsDOCK יש גם מודול בלוטות' מובנה לקישוריות קולית יחד עם מערכת מעקב והתראה חכמה המשתמשת במנוע ה-GPS המובנה של ה-PotsDOCK. ניתן להגדיר את מודול ההתראה והמעקב כדי לתמוך בסקרים תקופתיים או בדיווח על התראות חירום.
מכשיר ה-Iridium 9555 מתאים בצורה מאובטחת לתחנת העגינה, הכוללת בלוטות' מובנה, נתוני USB, טעינת טלפון ואנטנה משולבת, חיבור נתונים ומתח המאפשר לשמור את כל כבלי האנטנה והחשמל מחוברים לצמיתות לתחנת העגינה מוכנים לשימוש. שפופרת Iridium 9555 ניתנת להכנסה והסרה בקלות על ידי לחיצת כפתור בחלק העליון של ה-PotsDOCK מה שמקל מאוד להסיר את ה-9555 בכל עת עם שקט נפשי בידיעה שהוא תמיד יהיה טעון במלואו.
PotsDOCK תומך גם בשימוש במכשיר אופציונלי קומפקטי של Beam Privacy שניתן למקם ליד ה-PotsDOCK לנוחות נוספת במידת הצורך.
Specifications
| דֶגֶם | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| חלק מס' | 9555PD |
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM VOICE |
| השתמש בסוג | FIXED, יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| סוג אביזר | DOCKING STATION |
| טמפרטורת פעולה | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מותאם ל | IRIDIUM 9555 |
| אישורים | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| אורך | 200 mm |
| רוֹחַב | 75 mm (3.0") |
| עוֹמֶק | 65 mm (2.7") |
| מִשׁקָל | 0.32 kg |
Feature
• התקנה קומפקטית בקו דק
• קישוריות בלוטות' משולבת
• ממשק RJ11/POTS
• קול, SMS, SBD ו-Circuit Switched Data מסוגלים
• מעקב מובנה ו-SOS
• ממשק נתונים USB
• ממשק טורי RS232 D9
• חוש אביזר/הצתה
• כניסת מתח של 9-32V DC
• TNC ו-SMA עבור GPS
• הסמכה מלאה, אירידיום, RoHS, CE, IEC60945
• שנתיים אחריות לתיקון או החלפה