בימ איזטדוק טראנספורט בולט אַקטיוו אַנטענע (ISD720)
In stock
- מותג:
- BEAM
- חלק מס':
- ISD720
- ORIGIN:
- ארצות הברית
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
[
"בימ IsatDock Transport Bolt אנטנה פעילה (ISD720)
האנטנה מיועדת לאפשר כניסה אופקית או אנכית עבור כבלי האנטנה כדי לספק גמישות כלשהי במהלך ההתקנה. ה-ISD720 עובד עם כל ה-Bream Inmarsat IsatDock והטרמינל Oceana אך יש להשתמש בו רק עם כבלי אנטנה פעילים מאושרים של Beam."
]
Specifications
| חלק מס' | ISD720 |
|---|---|
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT VOICE |
| השתמש בסוג | FIXED, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| טמפרטורת פעולה | -40°C to 70°C |
| מותאם ל | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85177900"] ``` |
| אורך | 146 mm (5.75") |
| רוֹחַב | ["146 מ"מ (5.75\")"] |
| עוֹמֶק | 75 mm (2.95") |
| מִשׁקָל | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• מאושר על ידי אינמרסאט
• מארז באיכות גבוהה
• אנטנה פעילה
• הרכבה עם ברגים
• SMA/SMA
• פרופיל נמוך
• כיוונית Omni
• אחריות תיקון או החלפה ל-12 חודשים