תורן קרן Inmarsat / אנטנה ימית פעילה במוט (ISD710)
In stock
- מותג:
- BEAM
- חלק מס':
- ISD710
- ORIGIN:
- ארצות הברית
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
תורן קרן Inmarsat / אנטנה ימית פעילה במוט (ISD710)
חיבורי האנטנה (GSPS ו-GPS) מוגנים מהסביבה עם התושבת המוצקה שלו מחוברת לאנטנה. מערכת הרכבת המוט תוכננה כך שניתן להשחיל את הכבלים דרך מוט PVC ולאחר מכן לחבר לאנטנה ישירות תוך שמירה על הגנה על הכבלים והמחבר מהסביבה. ה-ISD710 עובד עם כל מסופי Beam Inmarsat IsatDock ו-Oceana, אולם יש להשתמש רק עם כבלי אנטנה ACTIVE מאושרים של Beam.
Specifications
| חלק מס' | ISD710 |
|---|---|
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT VOICE |
| השתמש בסוג | FIXED, יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| טמפרטורת פעולה | -40°C to 70°C |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מאפיינים | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| אורך | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| מִשׁקָל | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
תכונות Beam ISD710
• אושר מסוג Inmarsat
• מתחם ימי באיכות גבוהה
• אנטנה פעילה
• הרכבה על מוט / תורן
• SMA/SMA
• אומני כיווני
• אחריות לתיקון או החלפה של 12 חודשים