Beam IsatDock Transport אנטנה מגנטית פעילה (ISD715)
In stock
- מותג:
- BEAM
- חלק מס':
- ISD715
- ORIGIN:
- ארצות הברית
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
[
"אנטנה פעילה מגנטית ניידת של Beam IsatDock (ISD715)
אנטנת IsatDock ISD715 נועדה ליישומים ניידים / מבוססי קרקע. נועדה לעבוד עם אנטנות IsatDock של Beam Communications ויישומי מעקב כמו LeoTRAK-Online.
עם ההתקנה המגנטית, האנטנה קלה מאוד להתקנה ולהעברה מנכס לנכס ואינה דורשת קידוח חורים להתקנה. חיבור כבל האנטנה מוגן מהסביבה עם המעטפת החיצונית שלה." ]
Specifications
| חלק מס' | ISD715 |
|---|---|
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT VOICE |
| השתמש בסוג | FIXED, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| טמפרטורת פעולה | -40°C to 70°C |
| מותאם ל | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85177900"] ``` |
| אורך | 142 mm (5.6") |
| רוֹחַב | ["142 מ"מ (5.6\")"] |
| עוֹמֶק | 207 mm (8.15") |
| מִשׁקָל | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• מאושר על ידי אינמרסאט
• מארז באיכות גבוהה
• אנטנה פעילה
• הרכבה מגנטית
• SMA/SMA
• פרופיל נמוך
• כיוונית Omni
• אחריות תיקון או החלפה למשך 12 חודשים