Cobham Explorer 510 BGAN Land Portable Internet Satellite Terminal (403711A-00500)
In stock
- מותג:
- COBHAM
- דֶגֶם:
- BGAN EXPLORER 510
- חלק מס':
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- קמבודיה
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
דרך חדשה להתחבר
נייד במיוחד
קישוריות אמינה
Specifications
| דֶגֶם | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| חלק מס' | 403711A-00500 |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| אזור שימוש | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| מותג | COBHAM |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT BGAN |
| השתמש בסוג | FIXED, PORTABLE |
| סוג אביזר | TERMINAL |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| מהירות נתונים | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| שפות נתמכות | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מאפיינים | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| אישורים | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| קבוצת כוכבים | 3 לוויינים |
| זמן המתנה | 24 HOURS |
| אורך | 202 mm (7.8") |
| רוֹחַב | 202 mm (7.8") |
| עוֹמֶק | 51.8 mm (2") |
| מִשׁקָל | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• טרמינל EXPLORER 510
• סוללת ליתיום יון מובנית
• EXPLORER Softbag
• כבל ממיר USB ל-Ethernet
• ספק כוח 100-240VAC
• התחלה מהירה מרובת שפות
• שרת אינטרנט מרובה שפות ומדריך משובץ (ENG, FR, DE, ES, RU, JP ו-CN)
מפת כיסוי Inmarsat BGAN

מפה זו מתארת את הציפיות של Inmarsat לכיסוי לאחר ההקדמה המסחרית של אזור L-Band הרביעי של Inmarsat. זה לא מייצג ערובה לשירות. זמינות השירות בקצה אזורי הכיסוי משתנה בהתאם לתנאים שונים.