Intellian t130Q מערכת גלובלית בעלת 3 צירים עם רפלקטור בגודל 125 ס"מ (49.2 אינץ') ו-LNB אוניברסלי Quad (T3-131AQS)
In stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- t130Q
- חלק מס':
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Intellian t130 ימית טלוויזיה לווין מערכת (T2-1317S)
לאלו המנהלים ציים גדולים יותר, ה-t110W / t110Q יכולים להיות מחוברים לרשת עם כל מערכת תקשורת לוויינית מובנית (VSAT או FleetBroadband) על מנת לאפשר גישה וניהול מרחוק דרך Aptus Web, לא משנה היכן הספינה נמצאת ברחבי העולם.
עם ACU בעל יכולת ה-Wi-Fi שלו, משתמשים יכולים להתחבר באופן אלחוטי ל-t110W / t110Q באמצעות Aptus PC או Aptus Mobile, אפליקציה לנייד של iOS הזמינה להורדה בחינם דרך ה-App Store. Aptus מציעה למשתמשים אבחון מיידי, פונקציות רישום ביצועים ועדכונים בנגיעה אחת לקושחה של האנטנה ולספריית הלוויין הגלובלית, מה שמבטיח שהאנטנה מספקת ביצועים שיא בכל עת.
ביצועי לווין ללא תחרות בים
זה לא קל למצוא לוויין שנמצא במרחק של 22,000 מיילים משם, אבל הודות לטכנולוגיית Wide Range Search של Intellian, האנטנות שלנו מחפשות על פני טווח רחב יותר וננעלות על אות בתוך שניות - פי ארבעה עד חמישה מהר יותר מאשר אנטנות רגילות.
החזקת האות בזמן נסיעה או כשהסירה זזה היא סיבה נוספת לבחור באינטליאן. טכנולוגיית הטיית האלומה הדינמית (DBT) המוגנת בפטנט משתמשת בניתוח קרן חכם בזמן אמת כדי לשמור על האות החזק ביותר גם כאשר הספינה משייטת במהירויות גבוהות או במזג אוויר קשה. זה גם מפחית את הצורך בהתאמת צלחת מתמדת, ומפחית את הבלאי הכולל של האנטנה.
Specifications
| דֶגֶם | t130Q |
|---|---|
| חלק מס' | T3-131AQS |
| סוג המוצר | SATELLITE TV |
| מותג | INTELLIAN |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| תדירות | Ku BAND |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |