Intellian t240CK 3 צירים C-Ku Dual Band Global System עם רפלקטור בגודל 240 ס"מ (94.5 אינץ') ו-WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- t240CK
- חלק מס':
- T3-246AC
- ORIGIN:
- קוריאה הדרומית
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK מערכת טלוויזיית לווין עולמית בת 3 צירים
ה-t240CK היא האנטנה הראשונה בעולם המסוגלת לקבל גם שירותי טלוויזיה בלוויין HD וגם SD ב-C-band ו-Ku-band בו-זמנית מאותו לוויין. WorldView LNB רב-הפס ורב-קיטוב של Intellian מאפשר למשתמשים להתכוונן בצורה חלקה לכל שירות טלוויזיה בלוויין ברחבי העולם על ידי לחיצה פשוטה על כפתור בכל פעם שהספינה חוצה לאזור שירות לווייני אחר.
מוכן לסיבים
מודול Intellian FiberLink מחבר את האנטנה ליחידות שמתחת לסיפון עם כבל סיב אופטי יחיד ללא אובדן, שניתן להפעיל עד 2000 M, מה שמפשט מאוד את ההתקנה על הספינה. עם יציאות RF מרובות מהמתג המולטי מתחת לסיפון, ניתן לחבר גם מקלטי C וגם מקלטי Ku-Band, מה שמספק חווית משתמש חלקה לאורחים ולצוות.
פתרון ניהול מרחוק
ניתן לגשת, לנטר ולשלוט ב-t240CK מכל מקום בעולם על ידי גישה לתוכנת Aptus Web המובנית של ה-ACU, המאפשרת לאינטגרטורים לבצע פעילויות תחזוקה שוטפות כשירות מנוהל. פונקציות אלו כוללות שדרוגי קושחה, ניטור פרמטרי מעקב, רישום נתוני ביצועים ואבחון מערכת ועוד.
Specifications
| דֶגֶם | t240CK |
|---|---|
| חלק מס' | T3-246AC |
| סוג המוצר | SATELLITE TV |
| אזור שימוש | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| מותג | INTELLIAN |
| רֶשֶׁת | DIRECTV, DISH NETWORK |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 240 cm (94 inch) |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| תדירות | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| מִשׁקָל | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |