Intellian t130W מערכת טלוויזיית לוויין בעלת 3 צירים גלובלית ימית עם צלחת 125 ס"מ (49.2 אינץ') ו-WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- t130W
- חלק מס':
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W מערכת טלוויזיית לוויין בעלת 3 צירים גלובלית ימית עם צלחת 125 ס"מ (49.2 אינץ') ו-WorldView LNB (T2-1317W2)
ה-t130W של Intellian מתאים באופן אידיאלי לענות על הצרכים של יאכטות גדולות יותר, סירות עבודה וכלי שיט מסחריים מ-80 אינץ' ומעלה. עם ייצוב 3 צירים, טווח גובה רחב ואזימוט בלתי מוגבל ללא פיתול כבלים, אנטנות אלו מסוגלות לקלוט גם כאשר הן פועלות ליד קו המשווה או באזורי קוטב. הם תוכננו, יוצרו ונבדקו כדי לעמוד בתנאי הים ומזג האוויר הקשים ביותר.
Intellian WorldView LNB - מערכת האנטנה האחת שנבנתה להתמודד עם העולם
תוכנן ויוצר על ידי ההנדסה הפנימית של Intellian, מודול Intellian WorldView LNB הבלעדי מציע מעבר חלק בין תכנות מקוטב מעגלי בצפון, מרכז ודרום אמריקה, לבין תכנות מקוטב ליניארי באמצעות Universal Quad LNB באירופה, המזרח התיכון ואסיה פסיפיק עם מערכת בקרת זווית הטיה אוטומטית מובנית.
תיהנו מקבלה חלקה של טלוויזיה בלוויין עולמית
עם היכולת לקבל שירותי טלוויזיה בלוויין מרובת פסים ורב-קיטוב ברחבי העולם, השייטים כבר לא צריכים להחליף ידנית את ה-LNB בתוך כיפת האנטנה כאשר כלי השיט חוצה לאזור שירות אחר של טלוויזיה בלוויין. תהנה מקליטה רציפה של תכניות טלוויזיה בלוויין כמעט בכל מקום שאתה הולך עם Intellian WorldView LNB.
Specifications
| דֶגֶם | t130W |
|---|---|
| חלק מס' | T3-131AWS |
| סוג המוצר | SATELLITE TV |
| אזור שימוש | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| מותג | INTELLIAN |
| רֶשֶׁת | DIRECTV, DISH NETWORK |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 125 cm (49.2 inch) |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| מִשׁקָל | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |