Iridium Edge Solar
In stock
- מותג:
- IRIDIUM
- דֶגֶם:
- EDGE SOLAR
- חלק מס':
- EDGESOLAR9640
- ORIGIN:
- מקסיקו
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Solar-SBD-Modem
- Buy 2 for 538.95 $ each and save 2%
- Buy 10 for 533.45 $ each and save 3%
- Buy 20 for 527.95 $ each and save 4%
- Buy 100 for 522.45 $ each and save 5%
Iridium Edge Solar™
Iridium Edge Solar החדש נועד להיות מכשיר מעקב פשוט, זול, מבוסס שמש. משהו שאתה יכול לצרף לסירה, רכב או נכס אחר ואז לשכוח. דוחות מעקב GPS רגילים יישלחו מהיחידה, כאשר הסוללה הפנימית נטענת מחדש על ידי הפאנל הסולארי המובנה.
ה-Iridium Edge® Solar הוא מכשיר עצמאי וניתן לתכנות, מופעל על ידי אנרגיה סולארית Short Burst Data (SBD®) המציע מעקב GPS בזמן אמת ויכולות חיישן אלחוטי ותקשורת מקומית באמצעות Bluetooth. הטעינה העצמית של המוצר , התחזוקה הנמוכה, חיי השדה הארוכים והתצורה באוויר מאפשרים למשווקים בעלי ערך מוסף של Iridium ליצור יישומי מעקב מובהקים שניתן ליישם גם כדי ליצור פתרונות מורכבים עוד יותר. ה-Iridium Edge Solar מיועד ללקוחות שזקוקים למכשיר מעקב פשוט מאוד שהם יכולים להגדיר ולשכוח. לכן אם אתה צריך גשש אוטונומי פשוט, עם כיסוי גלובלי, המשדר כל כמה שעות, זה יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך.
התכונות של Iridium Edge Solar כוללות:
• מעקב GPS אוטונומי
• יכולת Bluetooth לשילוב חיישנים אלחוטיים וקישוריות למכשירים מקומיים
• שינויים בתצורה דרך האוויר
• מצבי מרווח ודיווח מתוזמנים
• התחל/הפסק דיווח/דיווח בתנועה
• מכוסה במלואה, ללא מחברים חיצוניים, מוגן מפני חדירת מים
• מד תאוצה ומגנטומטר
• מחוון מצב LED
פרטי ניהול חשמל:
• תאים סולאריים פוטו-וולטאיים, סוללות נטענות וראשוניות
• מערכת ניהול חשמל חכמה
• חיי מדף של עד 3 שנים
• חיי שירות תפעולי של עד 10 שנים
• קיבולת סוללת גיבוי מספקת דיווח פי 2 ביום למשך עד 5 שנים ללא זמינות סולארית.
שווקי מפתח:
- ניהול צי
- ניטור מרחוק
- SCADA
- איתור נכסים
- יַמִי
Specifications
| דֶגֶם | EDGE SOLAR |
|---|---|
| חלק מס' | EDGESOLAR9640 |
| סוג המוצר | SATELLITE M2M |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | IRIDIUM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM SBD |
| השתמש בסוג | FIXED, יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| POWER REQUIREMENTS | Internal Non-Rechargeable & Solar Chargeable Batteries |
| טמפרטורת פעולה | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | AGRICULTURE, ASSET & VEHICLE TRACKING, OIL & GAS, SURFACE MINING, TRANSPORTATION |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| אורך | 164 mm |
| רוֹחַב | 71 mm |
| עוֹמֶק | 33 mm |
| מִשׁקָל | 470 grams |
Feature
רֶשֶׁת:
- גודל הודעה: 240 בתים (קבלה), 370 בתים (שידור)
- תדר: 1616 – 1626.5 מגה-הרץ
מֵכָנִי:
- מידות: 130 מ"מ (L) x 80 מ"מ (W) x 30 מ"מ (H)
- הגנה מפני כניסה: IP 67
- יציאות כבל צד ותחתון
סְבִיבָתִי:
- טווח טמפרטורת עבודה: -40C עד 85C
- טווח טמפרטורת אחסון: -40C עד 85C
ממשקים:
- ממשק פקודה RS232 AT
- קווי בקרה להפעלה/כיבוי
כּוֹחַ:
- ספק כוח (9-32V), SAE J1455 מוגן להטפת עומס
- הגנת קוטביות הפוכה
- הספק מקסימלי: 1.6W (שיא לפרץ שידור קצר)
- מצבי צריכת חשמל נמוכה: < 100uA
הסמכות:
- אישור רשת לוויין Iridium®
- אישורי FCC, IC, CE, אוסטרליה
- תואם RoHS
מפת הכיסוי העולמית של אירידיום

אירידיום היא הספקית היחידה של פתרונות קול ונתונים לווייניים גלובליים באמת עם כיסוי מלא של כדור הארץ (כולל אוקיינוסים, דרכי אוויר ואזורי קוטב). טלפונים של אירידיום מספקים שירותי תקשורת חיוניים לאזורים מרוחקים וממנו שבהם אין צורה אחרת של תקשורת זמינה.