BEAM Iridium Active Antenna (RST740)
In stock
- ម៉ាក:
- BEAM
- ផ្នែក #:
- RST740
- ORIGIN:
- សហរដ្ឋអាមេរិក
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
[
"អង់តែនសកម្ម Iridium BEAM (RST740)
អង់តែនសកម្ម Iridium RST740 គឺជាអង់តែនតូចមួយដែលមានទិសដៅទាំងអស់ និងមានប្រអប់គុណភាពខ្ពស់។ វាត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីប្រើនៅលើឌុក និងឧបករណ៍ Iridium BEAM ដែលត្រូវការកាប្លូស RF យូរ។ ផលិតផលនេះត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើជាមួយកាប្លូសសកម្មប៉ុណ្ណោះ។ វាអនុញ្ញាតឱ្យមានការរត់កាប្លូសចាប់ពី 23m ដល់លើស 100m (328 ជើង)។ វាមកជាមួយនឹងប្រភពថាមពល [15V DC output]។
នៅពេលដែលការតំឡើងលើស 20m / 60’ វាបានក្លាយជាអត្ថប្រយោជន៍ថ្លៃថ្នូរជាងដើម្បីប្រើអង់តែន Iridium សកម្ម/មានថាមពលដែលអនុញ្ញាតឱ្យមានកាប្លូសដែលមានទំហំតូច និងថោកជាងដើម្បីរត់ដល់ 100m / 300’ ដែលនេះមិនអាចធ្វើទៅបានជាមួយអង់តែន Iridium ដែលមិនសកម្ម។ អង់តែនសកម្ម RST740 នឹងធ្វើការលើផលិតផល Beam ទាំងអស់ និងឧបករណ៍ Iridium ណាមួយ ប៉ុន្តែត្រូវការកាប្លូសអង់តែនសកម្ម Beam ដែលបានអនុម័តសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ ដើម្បីគ្រប់គ្រងការពង្រីកថាមពលនៅលើខ្សែ RF ទៅអង់តែន។
កំណត់ចំណាំ៖ ការរួមបញ្ចូលអង់តែនសកម្មជាមួយកាប្លូសស្តង់ដារនឹងប៉ះពាល់ដល់អង់តែន។" ]
Specifications
| ផ្នែក # | RST740 |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| លក្ខណៈពិសេស | ACTIVE |
| វិញ្ញាបនបត្រ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• អ៊ីរីឌ្យូមអនុម័ត
• ការបិទគុណភាពខ្ពស់
• អង់តែនសកម្ម
• ការតំឡើងជួរ/មាស្ត
• ទំហំ/ជើងតូចពណ៌ស
• ទិសដៅអូមនី
• គាំទ្រដល់ខ្សែយូរពីរ
• ប្រអប់បំបែកថាមពលរួមបញ្ចូល (ត្រូវការថាមពល 9-32 VDC)
• ការធានាអ្នកជួសជុលឬជំនួសរយៈពេល 12 ខែ