Beam IntelliDOCK 9555 - បណ្តុំស្ថានីយ៍ចតប៊្លូធូស (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| ផ្នែក # | 9555ID-SB |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | FIXED, MARITIME, យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | BUNDLE |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CONSTELLATION | 66 ផ្កាយរណប |
| ប្រវែង | 20 cm (7.9") |
| ទទឹង | 7.5 cm (3") |
| ជម្រៅ | 6.5 cm (2.6") |
| ទម្ងន់ | 0.32 kg |
នៅក្នុងប្រអប់:
Beam IntelliDOCK 9555
តង្កៀបម៉ោនដែក Ram-mount
ចំណុចប្រទាក់ និងខ្សែថាមពល
សៀវភៅណែនាំអ្នកប្រើប្រាស់
សៀវភៅណែនាំអំពីការដំឡើង