Beam IntelliDOCK 9555 - ស្ថានីយ៍ចាក់ប្លូធូស (9555ID)
In stock
- ម៉ាក:
- BEAM
- ផ្នែក #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- ចិន
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
ទូរស័ព្ទ Iridium 9555 ត្រូវបានដាក់ securely នៅក្នុង IntelliDOCK ដែលមាន Bluetooth ក្នុងខាងក្នុង, ពត៌មាន USB, សំឡេងក្នុងខាងក្នុង, ការចុចទូរស័ព្ទ និងអង់តែនដែលបានបញ្ចូល, ការតភ្ជាប់ទិន្នន័យ និងអំណាច, ធ្វើឲ្យអាចរក្សាកាបូបអង់តែន និងអំណាចឲ្យត្រូវបានភ្ជាប់ជាប្រចាំទៅស្ថានីយ៍ដាក់, រៀបចំសម្រាប់ការប្រើប្រាស់។ ទូរស័ព្ទ Iridium 9555 ត្រូវបានដាក់ចូល និងយកចេញយ៉ាងងាយស្រួលដោយការចុចប៊ូតុងនៅលើកំពូលនៃ IntelliDOCK ដែលធ្វើឲ្យវាងាយស្រួលណាស់ក្នុងការយក 9555 ចេញនៅពេលណាមួយដោយមានចិត្តស្ងប់ស្ងាត់ដឹងថាវានឹងតែងតែមានសាកពេញ។
IntelliDOCK ក៏គាំទ្រការប្រើប្រាស់ទូរស័ព្ទ Beam Privacy Handset ដែលមានទំហំតូចជាជម្រើសដែលអាចត្រូវបានដាក់នៅក្បែរទី IntelliDOCK សម្រាប់ភាពងាយស្រួលបន្ថែមប្រសិនបើត្រូវការ។
Specifications
| ផ្នែក # | 9555ID |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | FIXED, MARITIME, យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | DOCKING STATION |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| វិញ្ញាបនបត្រ | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CONSTELLATION | 66 ផ្កាយរណប |
| ប្រវែង | 20 cm (7.9") |
| ទទឹង | ["7.5 សង់ទីមែត្រ (3\")"] |
| ជម្រៅ | 6.5 cm (2.6") |
| ទម្ងន់ | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - ស្ថានីយ៍ដាក់ប៊្លូធូស (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• កាន់ទូរស័ព្ទ 9555 បានយ៉ាងសុវត្ថិភាព
• ការរចនានិងកសាងដ៏រឹងមាំ
• ច Charging ទូរស័ព្ទ 9555 សម្រាប់ប្រើប្រាស់
• ការតភ្ជាប់អង់តែនរួម
• ទូរស័ព្ទតែងតែមានថាមពលសម្រាប់ប្រើប្រាស់
INTEGRATED BLUETOOTH®
• Bluetooth® ត្រូវបានបញ្ចូលក្នុង cradle
• គាំទ្រប្រព័ន្ធបន្ថែមសំឡេង Bluetooth®
• ការហៅដោយមិនចាំបាច់ប្រើដៃយ៉ាងងាយស្រួល
IN-BUILT RINGER
• Ringer ដែលបានបញ្ចូលសម្រាប់ការបង្ហាញសំឡេងកាន់តែប្រសើរ VOICE, DATA, SMS, SBD
• គាំទ្រប្រព័ន្ធសំឡេង, ទិន្នន័យ, SMS និង SBD របស់ Iridium ទាំងអស់
• ចូលដំណើរការទូរស័ព្ទកក់, បន្ទាប់ពីកក់ & ការហៅក្រុម
• Bluetooth® & ការតភ្ជាប់ទិន្នន័យ USB
PRIVACY HANDSET
• គាំទ្រទូរស័ព្ទឯកជន Beam ជាជម្រើស
• ការស្គាល់ដោយស្វ័យប្រវត្តិចម្លើយ/បិទបញ្ចប់
INSTALLATION
• គាំទ្រការបញ្ចូលថាមពល 9 - 32V DC
• ការតំឡើងដែលអាចបត់បែនបានតាមរយៈ mount សកល, ក៏សមស្របសម្រាប់ការតំឡើងលើជញ្ជាំង
• កញ្ចប់ភ្លើង AC 110 - 240V ជាជម្រើសអាចរកបាន
QUALITY
• ការរចនាឧស្សាហកម្មវិជ្ជាជីវៈ
• ការធានាថានឹងមានសន្តិភាពរយៈពេល 2 ឆ្នាំ, ការប្តូរ
• តេស្តនៅរោងចក្រ 100%
• បានបញ្ជាក់ពេញលេញ, អនុម័តដោយ Iridium, RoHS, CE, IEC60945
What's included
In the Box:
ប៊ីម IntelliDOCK 9555
ការតំឡើងដែក Ram-mount
ខ្សែភ្ជាប់ និងខ្សែអគ្គិសនី
សៀវភៅមគ្គុទេសក៍
សៀវភៅណែនាំការតំឡើង