Beam PotsDOCK Extreme Docking Station Bundle សម្រាប់ Iridium 9575 (EXTRMPD-SB)
calcActive())">
Beam PotsDOCK Extreme ដែលជាកន្លែងចត Iridium 9575 គឺជាស្ថានីយ៍ចតដែលមានលក្ខណៈពិសេសខ្ពស់សម្រាប់ទូរសព្ទ Iridium 9575 ដែលអាចត្រូវបានប្រើនៅក្នុងកម្មវិធីដែនសមុទ្រ ការដឹកជញ្ជូន ឬគេហទំព័រថេរជាច្រើនដែលពង្រីកមុខងាររបស់ទូរសព្ទ 9575 ។
In stock
- ម៉ាក:
- BEAM
- ផ្នែក #:
- EXTRMPD-SB
- ORIGIN:
- ចិន
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-EXTRMPD-SB
1.427,00$
Beam PotsDOCK ស្ថានីយ៍ចតខ្លាំង
Beam PotsDOCK Extreme គឺជាស្ថានីយ៍ចតតូចដែលត្រូវបានរចនាឡើងជាពិសេសដើម្បីគាំទ្រ RJ11, ប៊្លូធូស និងការតាមដាន។ PotsDOCK អនុញ្ញាតឱ្យទូរសព្ទដៃ Iridium Extreme ភ្ជាប់ជាមួយចំណុចប្រទាក់ RJ11/POTS ដែលអនុញ្ញាតការភ្ជាប់ទូរសព្ទដៃឥតខ្សែ ឬ DECT ស្តង់ដារ ឬត្រូវបានភ្ជាប់ជាជម្រើសជាមួយប្រព័ន្ធ PABX ដែលបង្ហាញពីសំឡេងរោទ៍ រវល់ និងសំឡេងហៅតាមស្តង់ដារ ដូចជាបណ្តាញទូរស័ព្ទស្តង់ដារ។
ទូរសព្ទដៃ Iridium Extreme បំពាក់ដោយសុវត្ថិភាពនៅក្នុងស្ថានីយ៍ចតជាមួយនឹងការចុចងាយស្រួលដើម្បីចាក់សោយន្តការដែលអាចបញ្ចូល និងដកចេញបានដោយចុចប៊ូតុងមួយ។ វាត្រូវបានបង្កើតឡើងក្នុងគោលបំណងដើម្បីអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់ការសង្គ្រោះបន្ទាន់ SOS ជាមួយនឹងសមត្ថភាពភ្ជាប់ GPS ដែលមានស្រាប់ដែលអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកភ្ជាប់អង់តែន GPS ខាងក្រៅទៅនឹងចត។
PotsDOCK ក៏គាំទ្រការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍ឯកជនភាព BEAM តូចស្រេចចិត្តដែលអាចភ្ជាប់នៅជាប់នឹង PotsDOCK សម្រាប់ភាពងាយស្រួលបន្ថែមប្រសិនបើចាំបាច់។
កន្លែងចតមានមុខងារសាកថ្មទូរសព្ទ ការតភ្ជាប់ USB សម្រាប់ភ្ជាប់ទិន្នន័យ អង់តែនរួមបញ្ចូលគ្នា ទិន្នន័យ និងការតភ្ជាប់ថាមពល ដែលធ្វើឱ្យវាអាចធ្វើទៅបានដើម្បីរក្សាខ្សែអង់តែនទាំងអស់ និងថាមពលដែលភ្ជាប់ជាអចិន្ត្រៃយ៍ទៅកន្លែងចត ធ្វើឱ្យវារួចរាល់សម្រាប់ប្រើប្រាស់គ្រប់ពេលវេលា។
PotsDOCK Extreme ផ្តល់នូវមុខងារបន្ថែមដូចជា Bluetooth សម្រាប់ការតភ្ជាប់ជាសំឡេង រួមជាមួយនឹងការតាមដាន និងការដាស់តឿនដែលអាចត្រូវបានកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធដើម្បីគាំទ្រការស្ទង់មតិតាមកាលកំណត់ ឬការរាយការណ៍អំពីអាសន្ន។
PotsDOCK ក៏គាំទ្រការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍ឯកជនភាព BEAM តូចស្រេចចិត្តដែលអាចភ្ជាប់នៅជាប់នឹង PotsDOCK សម្រាប់ភាពងាយស្រួលបន្ថែមប្រសិនបើចាំបាច់។
កន្លែងចតមានមុខងារសាកថ្មទូរសព្ទ ការតភ្ជាប់ USB សម្រាប់ភ្ជាប់ទិន្នន័យ អង់តែនរួមបញ្ចូលគ្នា ទិន្នន័យ និងការតភ្ជាប់ថាមពល ដែលធ្វើឱ្យវាអាចធ្វើទៅបានដើម្បីរក្សាខ្សែអង់តែនទាំងអស់ និងថាមពលដែលភ្ជាប់ជាអចិន្ត្រៃយ៍ទៅកន្លែងចត ធ្វើឱ្យវារួចរាល់សម្រាប់ប្រើប្រាស់គ្រប់ពេលវេលា។
PotsDOCK Extreme CRADLE
. កាន់ទូរស័ព្ទ Iridium Extreme យ៉ាងមានសុវត្ថិភាព
. ការរចនានិងសំណង់រឹងមាំ
. សាកថ្មទូរស័ព្ទ Iridium Extreme រួចរាល់សម្រាប់ការប្រើប្រាស់
. ការភ្ជាប់អង់តែនរួមបញ្ចូលគ្នា Iridium & GPS
. ការតភ្ជាប់ USB
POTS/RJ11
. ការរចនានិងសំណង់រឹងមាំ
. សាកថ្មទូរស័ព្ទ Iridium Extreme រួចរាល់សម្រាប់ការប្រើប្រាស់
. ការភ្ជាប់អង់តែនរួមបញ្ចូលគ្នា Iridium & GPS
. ការតភ្ជាប់ USB
POTS/RJ11
. គាំទ្រទូរស័ព្ទឥតខ្សែ និងខ្សែស្តង់ដារ (5 REN)
. ទូរស័ព្ទ POTS អាចដំណើរការបានចម្ងាយ 600m (2000 ft) ពីឯកតា
. រួមបញ្ចូលគ្នាយ៉ាងងាយស្រួលជាមួយប្រព័ន្ធ PBX
. សំឡេងរោទ៍ រវល់ និងសំឡេងចុច
. គុណភាពសំឡេងដ៏អស្ចារ្យ
. ដំណើរការលេខទូរសព្ទ និងចុចរហ័ស
ការតាមដាន
. ទូរស័ព្ទ POTS អាចដំណើរការបានចម្ងាយ 600m (2000 ft) ពីឯកតា
. រួមបញ្ចូលគ្នាយ៉ាងងាយស្រួលជាមួយប្រព័ន្ធ PBX
. សំឡេងរោទ៍ រវល់ និងសំឡេងចុច
. គុណភាពសំឡេងដ៏អស្ចារ្យ
. ដំណើរការលេខទូរសព្ទ និងចុចរហ័ស
ការតាមដាន
. ការកេះ GPS រហ័ស
. ចំណុចប្រទាក់ទៅ BEAM?s MyBuddy Extreme
ការភ័យស្លន់ស្លោ/ការជូនដំណឹង
. ចំណុចប្រទាក់ទៅ BEAM?s MyBuddy Extreme
ការភ័យស្លន់ស្លោ/ការជូនដំណឹង
. ចំណុចប្រទាក់ទៅកម្មវិធីគេហទំព័រ MyBuddy ទីតាំងរបស់ BEAM
. ការតភ្ជាប់ប៊ូតុងជូនដំណឹងខាងក្រៅជាជម្រើស
ប៊្លូធូសរួមបញ្ចូលគ្នា?
. ការតភ្ជាប់ប៊ូតុងជូនដំណឹងខាងក្រៅជាជម្រើស
ប៊្លូធូសរួមបញ្ចូលគ្នា?
. ប៊្លូធូស? ឯកតាចូលចត
. ប៊្លូធូស? ការភ្ជាប់សំឡេងដោយមិនប្រើដៃ
សំឡេងរោទ៍ដែលភ្ជាប់មកជាមួយ
. ប៊្លូធូស? ការភ្ជាប់សំឡេងដោយមិនប្រើដៃ
សំឡេងរោទ៍ដែលភ្ជាប់មកជាមួយ
. សំឡេងរោទ៍ដែលភ្ជាប់មកជាមួយសម្រាប់សញ្ញារោទិ៍ដែលប្រសើរឡើង
សំឡេង, ទិន្នន័យ, សារ SMS, SBD
. គាំទ្ររាល់សេវាកម្មសំឡេង ទិន្នន័យ សារ SMS និង SBD
. ចូលប្រើការបង់ប្រាក់ជាមុន ប្រកាសបង់ប្រាក់ និងការហៅនាវិក
. ចូលប្រើការបង់ប្រាក់ជាមុន ប្រកាសបង់ប្រាក់ និងការហៅនាវិក
ដៃឯកជន
. គាំទ្រទូរស័ព្ទឯកជនភាព BEAM ជាជម្រើស
. ឆ្លើយដោយស្វ័យប្រវត្តិនៅពេលយកចេញពីពែង
. ឆ្លើយដោយស្វ័យប្រវត្តិនៅពេលយកចេញពីពែង
ការដំឡើង
. គាំទ្រការបញ្ចូលថាមពល DC 9 - 32V
. ការដំឡើងដែលអាចបត់បែនបានតាមរយៈម៉ោនសកល
. ផ្គត់ផ្គង់ជាមួយកញ្ចប់ AC 100 - 240V រួមបញ្ចូល
. ការដំឡើងដែលអាចបត់បែនបានតាមរយៈម៉ោនសកល
. ផ្គត់ផ្គង់ជាមួយកញ្ចប់ AC 100 - 240V រួមបញ្ចូល
គុណភាព
. ការរចនាឧស្សាហកម្មវិជ្ជាជីវៈ
. ធានាដូរថ្មីរយះពេល2ឆ្នាំ
. 100% រោងចក្របានសាកល្បង
. មានការបញ្ជាក់យ៉ាងពេញលេញ Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
. ធានាដូរថ្មីរយះពេល2ឆ្នាំ
. 100% រោងចក្របានសាកល្បង
. មានការបញ្ជាក់យ៉ាងពេញលេញ Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| ផ្នែក # | EXTRMPD-SB |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | FIXED, MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | DOCKING STATION |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| វិញ្ញាបនបត្រ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ទទឹង | 82.2 mm (3.24 inches) |
| ទម្ងន់ | 0,45 kg (1 livre) |
What's included
PotsDOCK ខ្លាំង
អាដាប់ទ័រថាមពល AC/DC
ខ្សែថាមពល DC / កញ្ចប់ហ្វុយស៊ីប
តង្កៀបម៉ោនជាសកល (RAM)
សៀវភៅណែនាំអ្នកប្រើប្រាស់
មគ្គុទេសក៍ចាប់ផ្តើមរហ័ស
Write a Review