Hughes 9211 BGAN HDR ទូរស័ព្ទអ៊ីនធឺណិតផ្ដល់សេវាកម្មផ្ដល់សេវាកម្មតាមផ្ដល់សេវាកម្ម WiFi (3500841-0002)
In stock
- ម៉ាក:
- HUGHES
- ម៉ូដែល:
- 9211 BGAN HDR
- ផ្នែក #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- សហរដ្ឋអាមេរិក
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
[
"Hughes 9211 BGAN HDR ទ័រឌីជីថលអ៊ីនធឺណិតផ្ទាល់ខ្លួនដោយប្រើ WiFi
Hughes 9211-HDR ដែលមានភាពរឹងមាំ និងមានទំងន់ស្រាល គឺជាទ័រ High Data Rate ដែលមានតម្លៃសមរម្យ សមស្របសម្រាប់មេឌៀ រដ្ឋាភិបាល អង្គការមិនមែនរដ្ឋាភិបាល អ្នកផ្តល់សេវាថែទាំសុខភាពចល័ត និងផ្សេងៗទៀត ដែលត្រូវការប្រកបដោយសមាហរណៈល្អបំផុតនៃការអនុវត្តន៍ខ្ពស់ គុណភាពសេវា និងតម្លៃទាបបំផុត។
9211-HDR មានរចនាប័ទ្មដែលរឹងមាំ សង្ហារស្អាត និងស្អាតបំផុត - BGAN HDR ដែលមានទំហំតូច និងមានទំងន់ស្រាលបំផុតនៅលើពិភពលោក។ អ្នកប្រើអាចភ្ជាប់នៅលើល្បឿនបណ្ដាញស្ត្រីមមួយលើស 650 kbps ជាមួយនឹងលក្ខណៈពិសេសដូចជា WiFi ច្រើនអ្នកប្រើដែលមានស្រាប់។
អង់តែនដែលមានថាមពលខាងក្រៅអាចរកបានដើម្បីគាំទ្រការបញ្ជូនខ្សែ RF យូរដើម្បីដំឡើងនៅកន្លែងជាបណ្តោះអាសន្នឬជាបណ្តោះអាសន្ន។ អ្នកប្រើមានសិទ្ធិភ្ជាប់អង់តែនតាមរយៈយានយន្តដែលជួយឲ្យមានការទំនាក់ទំនងនៅពេលចល័តដោយផ្ទាល់ពីទ័រ 9211-HDR។
Hughes 9211-HDR អនុញ្ញាតឲ្យអ្នកប្រើផ្ញើនិងទទួលចរាចរណ៍ IP តាមរយៈ Ethernet និង/ឬ WiFi 802.11 b/g/n និងសំឡេងឬហ្វាក់តាមរយៈការតភ្ជាប់ទូរស័ព្ទស្តង់ដារ។ វាជាស្ថាប័ន IP ទាំងអស់ និងផ្តល់ជូនកម្រិត IP ផ្ទៃខាងក្រោយថ្នាក់ 1 ឬកម្រិតគុណភាពសេវាដែលអាចជ្រើសរើសបាន (QoS)។
បណ្តាញសេវាកម្ម BGAN HDR របស់ Inmarsat ឥឡូវនេះផ្តល់ជូនអត្រាស្ត្រីមថ្មី និងខ្ពស់ជាងមុន។ Hughes 9211-HDR គាំទ្រអត្រាស្ត្រីមខ្ពស់បំផុតដែលអាចរកបាន (លើស 650 kbps) សម្រាប់ការផ្ទេរវីដេអូ និងទិន្នន័យសំខាន់ផ្សេងទៀតពីទីកន្លែង។ អត្រាស្ត្រីមអសមសមភាពត្រូវបានគាំទ្រ ដែលអនុញ្ញាតឲ្យអ្នកប្រើកំណត់សេវាកម្មឲ្យសមស្របជាមួយចំណង់ចំណូលចិត្តផ្ទាល់ខ្លួនរបស់ពួកគេដើម្បីគ្រប់គ្រង និងកាត់បន្ថយតម្លៃ។
ចំណុចប្រទាក់
ការតភ្ជាប់ Ethernet (RJ45)
ការតភ្ជាប់ POTS សម្រាប់សំឡេង និងហ្វាក់ (RJ11)
ការតភ្ជាប់អង់តែនខាងក្រៅ
កាំម៉ាស និងសូរសំឡេងដើម្បីជួយក្នុងការបង្ហាញអង់តែន"
]
Specifications
| ម៉ូដែល | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| ផ្នែក # | 3500841-0002 |
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ម៉ាក | HUGHES |
| បណ្តាញ | INMARSAT |
| សេវាកម្ម | INMARSAT BGAN HDR |
| ប្រើប្រភេទ | FIXED, PORTABLE |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | TERMINAL |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| ល្បឿនទិន្នន័យ | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 3 ផ្កាយរណប |
| STANDBY TIME | UP TO 36 HOURS |
| ប្រវែង | 232 mm |
| ទទឹង | 292 មម |
| ជម្រៅ | 51 mm |
| ទម្ងន់ | 2.019 kg |
What's included
Package Contents:
- Hughes 9211-HDR Terminal
- កញ្ចប់ថ្មលីថូមអាយអូនដែលអាចសាកឡើងវិញ
- ខ្សែ Ethernet 5ម
- អាដាប់ទ័រ AC/DC, ខ្សែ IEC បីខ្សែ, មួយសម្រាប់ការតភ្ជាប់ UK, EU, និង US