ប្រព័ន្ធអង់តែនសមុទ្រ Intellian v100 VSAT (V3-11B)
calcActive())">
Out of stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ផ្នែក #:
- V3-11B
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V100-System-V3-11B
Intellian v110 គឺជាប្រព័ន្ធអង់តែនទំនាក់ទំនង Ku-band marine VSAT ប្រវែង 1.05 ម៉ែត្រ។ ជាមួយនឹងវេទិកាស្ថេរភាព 3-axis របស់វា និងការរចនាការរំញ័រ និងកម្លាំងឆក់ដែលប្រសើរឡើងនោះ v110 អាចដំណើរការបានយ៉ាងល្អនៅលើនាវាគ្រប់ប្រភេទដែលតម្រូវឱ្យមានការទំនាក់ទំនងតាមអ៊ីនធឺណិត "ជានិច្ច" និង "គុណភាពខ្ពស់" មិនថាអាកាសធាតុ និងស្ថានភាពសមុទ្រលំបាកយ៉ាងណានោះទេ។ v110 អាចត្រូវបានកំណត់យ៉ាងងាយស្រួលសម្រាប់បណ្តាញផ្កាយរណប SCPC អ៊ីនធឺណិតអ៊ីនធឺណិត ឬកូនកាត់ជាមួយម៉ូដឹមផ្កាយរណប iDirect, Comtech Vipersat និង Hughes ជាមួយនឹងសមត្ថភាព ABS (Automatic Beam Switching) ។ v110 គឺសមរម្យសម្រាប់អ៊ីនធឺណិតល្បឿនលឿន អាកាសធាតុ និងការធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពតារាង អ៊ីមែល ឯកសារ និងរូបភាពផ្ទេរ សន្និសីទវីដេអូ VoIP VPNs និងការបម្រុងទុកមូលដ្ឋានទិន្នន័យ។
v110 មានជួរ azimuth គ្មានដែនកំណត់សម្រាប់ការតាមដានជាបន្តដោយមិនខ្ចប់ខ្សែនៅក្នុងអង់តែន។ ជួរកម្ពស់ធំទូលាយពី -15 ទៅ 120 ដឺក្រេអាចឱ្យ v110 មានការទទួលសញ្ញាដោយគ្មានថ្នេរ ខណៈពេលដែលនាវាកំពុងធ្វើដំណើរនៅជិតអេក្វាទ័រ ឬតំបន់ប៉ូល ។
v110 បំពេញតាមតម្រូវការគម្លាត 2 ដឺក្រេរបស់ FCC និងត្រូវបានបង្កើតឡើងជាមួយនឹងស្តង់ដាររំញ័រ និងការឆក់កម្រិតខ្ពស់បំផុតរបស់ Intellian ។ ការរចនាដ៏សាមញ្ញរបស់ v110 ផ្តល់នូវទម្ងន់ស្រាលជាង និងភាពជឿជាក់ខ្លាំងជាងប្រព័ន្ធរបស់ដៃគូប្រកួតប្រជែងណាមួយនៅក្នុងថ្នាក់របស់វា។ ជាមួយនឹងការរចនាការដំឡើងងាយស្រួលបំផុត និងចំណុចប្រទាក់ងាយស្រួលប្រើបំផុតដែលអ្នកអាចរកបាននៅលើទីផ្សារ v110 ធានាថាអ្នកនឹងទទួលបាននូវបទពិសោធន៍អ៊ីនធឺណិតថ្មីទាំងស្រុងនៅសមុទ្រ។
Specifications
| ផ្នែក # | V3-11B |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| បណ្តាញ | VSAT |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 105 cm (41.3 inch) |
| ទម្ងន់ | Environ. 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |
Write a Review