Intellian GX60 Ka-band, 65cm (25.6") Global Xpress Terminal (GX1-62-111)
Out of stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- GX60
- ផ្នែក #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V60GX-System-V-60-GX
ប្រព័ន្ធអង់តែនសមុទ្រ Intellian v60GX VSAT (V60GX)
បង្រួមសកល Xpress Terminal
GX60 គឺជាស្ថានីយស្ថិរភាពដែនសមុទ្រតូចមួយដែលត្រៀមរួចជាស្រេចក្នុងការប្រើប្រាស់នៅលើសេវាអ៊ីនធឺណេតល្បឿនលឿន Global Xpress (GX) របស់ Inmarsat ។ សាងសង់ និងផ្គត់ផ្គង់ជាមួយម៉ូដឹម GX រួមបញ្ចូលគ្នា ដែល GX60 ដំឡើងយ៉ាងងាយស្រួល និងផ្តល់នូវការតភ្ជាប់ល្បឿនលឿនក្នុងពេលដ៏ខ្លី។
ការដំឡើងសាមញ្ញនិងរហ័ស
អស់រយៈពេលជាច្រើនឆ្នាំ ការធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងនូវប្រព័ន្ធទំនាក់ទំនងផ្កាយរណបគឺជាបញ្ហាប្រឈមផ្នែកភ័ស្តុភារ ដែលជារឿយៗពឹងផ្អែកលើភាពអាចរកបាននៃរថយន្តស្ទូចនៅលើច្រាំង ហើយទាមទារពេលវេលាបន្ថែមនៅក្នុងកំពង់ផែ។
ទំហំតូច ការរចនារួមបញ្ចូលគ្នា និងចំណុចប្រទាក់អ្នកប្រើវិចារណញាណរបស់ GX60 មានន័យថា ប្រតិបត្តិករអាចដំឡើង និងបញ្ជូនស្ថានីយក្នុងចំនួនពេលវេលាដូចគ្នានឹងប្រព័ន្ធ FleetBroadband ។ លើសពីនេះ ជាមួយនឹងល្បឿនរហូតដល់ 50Mbps GX60 ផ្តល់នូវការត្រឡប់មកវិញយ៉ាងខ្លាំងលើការវិនិយោគ។
បញ្ចប់ស្ថានីយទំនាក់ទំនង
ឧបករណ៍ស្តង់ដារ VSAT ខាងក្រោមឧបករណ៍អាចកាន់កាប់កន្លែងផ្ទុកម៉ាស៊ីនមេទាំងមូល អាស្រ័យលើការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធបណ្តាញ។ ការរចនារួមបញ្ចូលគ្នារបស់ GX60 បង្រួមសមាសធាតុជាច្រើនចូលទៅក្នុងប្រអប់តែមួយ ដោយបង្កើនទំហំផ្ទុកដ៏មានតម្លៃនៅលើយន្តហោះ។
Intellian GX60 Below Deck Terminal (BDT) រួមមាន Global Xpress Modem រួមបញ្ចូលគ្នា និងកុងតាក់ Ethernet 8 port ដែលអាចឱ្យការភ្ជាប់ IP ដោយផ្ទាល់ទៅកាន់រ៉ោតទ័រ Wi-Fi ស្តង់ដារ ឬឧបករណ៍ដែលត្រៀមរួចជាស្រេចនៅលើបណ្តាញរបស់នាវា។ នៅពេលដែលដំណើរការដំឡើងដ៏សាមញ្ញត្រូវបានបញ្ចប់ អ្នកប្រើប្រាស់អាចនៅលើអ៊ីនធឺណិតក្នុងរយៈពេលប៉ុន្មាននាទី។
BDT ក៏ត្រូវបានបំពាក់ដោយអង់តែន Wi-Fi ផ្ទាល់ខ្លួនដែលអនុញ្ញាតឱ្យមានការតភ្ជាប់ឥតខ្សែទៅកាន់កុំព្យូទ័រ ឬឧបករណ៍ចល័តរបស់អ្នកសម្រាប់ការត្រួតពិនិត្យ និងគ្រប់គ្រងស្ថានីយតាមរយៈកម្មវិធី Aptus របស់ Intellian ។
Specifications
| ម៉ូដែល | GX60 |
|---|---|
| ផ្នែក # | GX1-62-111 |
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| បណ្តាញ | INMARSAT |
| សេវាកម្ម | INMARSAT GX |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 65 cm (25.6 inch) |
| ប្រេកង់ | Ka BAND |
| ទម្ងន់ | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
ផែនទីគ្របដណ្តប់ Inmarsat Global Xpress (GX)

ផែនទីនេះបង្ហាញពីការគ្របដណ្តប់ដែលរំពឹងទុករបស់ Inmarsat បន្ទាប់ពីការណែនាំពាណិជ្ជកម្មនៃ Inmarsat-5 F4 (I-5 F4) ។ ទីតាំងនៃ I-5 F4 ដែលបង្ហាញក្នុងផែនទីនេះគឺគ្រាន់តែជាការចង្អុលបង្ហាញប៉ុណ្ណោះ។ ផែនទីនេះមិនតំណាងឱ្យការធានានៃសេវាកម្មទេ។ ការគ្របដណ្តប់របស់ Global Xpress ខែមករា 2017 ។