Specifications
| ម៉ូដែល | 9505A |
|---|---|
| ផ្នែក # | APKT0401 |
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | IRIDIUM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | ដៃ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | HANDSET |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, TEXT MESSAGING |
| CONSTELLATION | 66 ផ្កាយរណប |
| ពេលនិយាយ | UP TO 3.2 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| ប្រវែង | 158 mm |
| ទទឹង | 62 mm |
| ជម្រៅ | 59 mm |
| ទម្ងន់ | 375 grams (13.2 oz) |
ផែនទីគ្របដណ្តប់សកលរបស់ Iridium

Iridium គឺជាអ្នកផ្តល់សេវាតែមួយគត់នៃដំណោះស្រាយសំឡេងផ្កាយរណប និងទិន្នន័យជាសាកលយ៉ាងពិតប្រាកដជាមួយនឹងការគ្របដណ្តប់ពេញលេញនៃផែនដី (រួមទាំងមហាសមុទ្រ ផ្លូវអាកាស និងតំបន់ប៉ូល)។ ទូរសព្ទ Iridium ផ្តល់សេវាទំនាក់ទំនងសំខាន់ៗទៅ និងមកពីតំបន់ដាច់ស្រយាល ដែលមិនមានទម្រង់ទំនាក់ទំនងផ្សេងទៀតទេ។