ទូរស័ព្ទផ្កាយរណប Iridium Extreme 9575N (CPKTN1901)
In stock
- ម៉ាក:
- IRIDIUM
- ម៉ូដែល:
- 9575N EXTREME
- ផ្នែក #:
- CPKTN1901
- ORIGIN:
- ថៃ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone
- Buy 2 for 1.367,10$ each and save 2%
- Buy 5 for 1.353,15$ each and save 3%
- Buy 10 for 1.325,25$ each and save 5%
ការពង្រឹងគុណភាពសំឡេង ធុងបាសរួមបញ្ចូលគ្នា និងសមត្ថភាពមិនប្រើដៃធ្វើឱ្យ Iridium 9575 ជាជម្រើសដ៏ឆ្លាតវៃ។
Iridium 9575 Extreme ត្រូវបានបើក SMS ដែលអនុញ្ញាតឱ្យអ្នករក្សាទំនាក់ទំនង និងចែករំលែកបទពិសោធន៍ជាមួយអ្នកដទៃតាមរយៈការផ្ញើសារជាអក្សរយ៉ាងងាយស្រួល។ ផ្ញើអត្ថបទ / សារ SMS ដោយឥតគិតថ្លៃ ។
Iridium Extreme ត្រូវបានបំពាក់ដោយប៊ូតុងសង្គ្រោះបន្ទាន់ដែលអាចកំណត់កម្មវិធីបាន ដែលធ្វើសកម្មភាពឆ្លើយតបយ៉ាងរហ័ស នៅពេលដែលអ្នកត្រូវការវាបំផុត។ វាគឺជាទូរស័ព្ទផ្កាយរណបតែមួយគត់ដែលមានប៊ូតុង SOS ដែលអាចបើកដំណើរការ GPS ជាមួយនឹងសេវាសង្គ្រោះបន្ទាន់ដែលគាំទ្រដោយ GEOS Travel Safety Group រួមបញ្ចូលដោយមិនគិតថ្លៃបន្ថែម។ សូមមើលព័ត៌មានលម្អិត ។
Iridium 9575 Extreme ត្រូវបានបំពាក់ដោយ Location Based Services (LBS) ដែលអនុញ្ញាតឱ្យកំណត់ទីតាំង GPS និងអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកកំណត់ចំណុច និងចែករំលែកកូអរដោនេរបស់អ្នកពីគ្រប់ទិសទីលើពិភពលោក។
Specifications
| HS CODE | 85176200 |
|---|---|
| SHIPS FROM | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| ម៉ូដែល | 9575N EXTREME |
| ផ្នែក # | CPKTN1901 |
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | IRIDIUM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | ដៃ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | HANDSET |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| ល្បឿនទិន្នន័យ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 66 ផ្កាយរណប |
| ពេលនិយាយ | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| ប្រវែង | 140 mm (5.5") |
| ទទឹង | 60 mm (2.36") |
| ជម្រៅ | 27 mm (1.06") |
| ទម្ងន់ | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 លក្ខណៈពិសេសខ្លាំង
• សេវាកម្មផ្អែកលើទីតាំងដែលបានបើក GPS
• ការតាមដានលើអ៊ីនធឺណិត
• ដំណោះស្រាយតាមបំណងត្រូវបានបើកសម្រាប់ទីផ្សារចម្រុះ
• គ្រឿងបន្ថែមដើម្បីបង្កើនទំនាក់ទំនងផ្ទាល់ខ្លួន
• ការរចនាប៊ូតុង SOS ដែលអនុលោមតាមឧបករណ៍ជូនដំណឹងបន្ទាន់ពីផ្កាយរណប (SEND)
• ការគ្របដណ្តប់សកលពីរផ្លូវដែលអាចទុកចិត្តបាន។
• ទូរស័ព្ទផ្កាយរណបដែលរចនាឡើងថ្នាក់យោធាដ៏តឹងតែងបំផុតមិនធ្លាប់មាន
What's included
ផែនទីគ្របដណ្តប់សកលរបស់ Iridium

Iridium ផ្តល់សេវាទំនាក់ទំនងសំខាន់ៗទៅ និងមកពីតំបន់ដាច់ស្រយាល ដែលមិនមានទម្រង់ទំនាក់ទំនងផ្សេងទៀតទេ។ ដំណើរការដោយក្រុមតារានិករពិភពលោកដែលមានភាពទំនើបប្លែកពីគេនៃផ្កាយរណប 66 ផ្កាយរណប Low-Earth Orbit (LEO) បណ្តាញ Iridium® ផ្តល់នូវការតភ្ជាប់សំឡេង និងទិន្នន័យដែលមានគុណភាពខ្ពស់លើផ្ទៃផែនដីទាំងមូល រួមទាំងឆ្លងកាត់ផ្លូវអាកាស មហាសមុទ្រ និងតំបន់ប៉ូលផងដែរ។ រួមជាមួយនឹងប្រព័ន្ធអេកូឡូស៊ីនៃក្រុមហ៊ុនដៃគូរបស់ខ្លួន Iridium ផ្តល់នូវផលប័ត្រប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត និងសម្បូរបែបនៃដំណោះស្រាយដែលអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់ទីផ្សារដែលទាមទារទំនាក់ទំនងជាសាកលយ៉ាងពិតប្រាកដ។
នៅចម្ងាយត្រឹមតែ 780 គីឡូម៉ែត្រពីផែនដី ភាពជិតនៃបណ្តាញ LEO របស់ Iridium មានន័យថាការគ្របដណ្តប់ពីបង្គោលមួយទៅបង្គោល ផ្លូវបញ្ជូនខ្លីជាង សញ្ញាខ្លាំងជាង ភាពយឺតយ៉ាវទាប និងរយៈពេលចុះឈ្មោះខ្លីជាងផ្កាយរណប GEO ។ នៅក្នុងលំហអាកាស ផ្កាយរណប Iridium នីមួយៗត្រូវបានភ្ជាប់ទៅ 4 ផ្សេងទៀត បង្កើតបណ្តាញថាមវន្តដែលបញ្ជូនចរាចរណ៍ក្នុងចំណោមផ្កាយរណប ដើម្បីធានាបាននូវការគ្របដណ្ដប់លើសកលលោក ទោះបីជាប្រព័ន្ធក្នុងស្រុកបែបប្រពៃណីមិនអាចប្រើបានក៏ដោយ។