Iridium Beam Passive Antenna Cable Kit - 3m/9ft (RST931)
In stock
- ម៉ាក:
- BEAM
- ផ្នែក #:
- RST931
- ORIGIN:
- ចក្រភពអង់គ្លេស
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
ឧបករណ៍ខ្សែអង់តែនអកម្ម Iridium Beam - 3m / 9.8ft (RST931)
ខ្សែអង់តែន Beam RST931 Iridium 3 m (9 feet) ផ្តល់នូវជម្រើសនៃការដំឡើងដែលអាចបត់បែនបានសម្រាប់ការដំឡើងតូចបំផុត ដែលម៉ូឌុលបញ្ជូនសញ្ញាមានទីតាំងនៅជិតអង់តែន ហើយត្រូវបានបញ្ចប់ជាមុនជាមួយនឹងឧបករណ៍ភ្ជាប់បុរស TNC ។
• នៅក្នុងការបញ្ជាក់ការបាត់បង់ 3dB របស់ Iridium
• ខ្សែមីក្រូវ៉េវ Times
• TNC ត្រូវបានបញ្ចប់ដើម្បីភ្ជាប់ទៅស្ថានីយ និងអង់តែន
• សាកល្បងយ៉ាងពេញលេញ
• ប្រមូលផ្តុំនៅប្រទេសអូស្ត្រាលី
Specifications
| ផ្នែក # | RST931 |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | CABLE |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| ប្រវែង | 3m (9.8') |
| ទម្ងន់ | 0.15 kg (0.33 lbs) |