Iridium GO! អាដាប់ទ័រស្មាតហ្វូនវ៉ាយហ្វាយប្រតិបត្តិ
In stock
- ម៉ាក:
- IRIDIUM
- ម៉ូដែល:
- GO! EXEC
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-GO-Exec
Iridium GO! អាដាប់ទ័រស្មាតហ្វូនវ៉ាយហ្វាយសម្រាប់ Android និង iOS
Iridium GO! បង្កើតការតភ្ជាប់សកលដែលអាចជឿទុកចិត្តបានជាលើកដំបូងសម្រាប់ការទំនាក់ទំនងជាសំឡេង និងទិន្នន័យនៅលើស្មាតហ្វូនរបស់អ្នក ឬឧបករណ៍ចល័តរហូតដល់ 5 ។ កុំបារម្ភ។ មិនគិតថ្លៃរ៉ូមីងទេ។ គ្រាន់តែបានភ្ជាប់និងទំនាក់ទំនងទៅគ្រប់ទីកន្លែងដែលអ្នកនៅគ្រប់ពេលដែលអ្នកត្រូវការជាមួយនឹងឧបករណ៍ដែលអ្នកពឹងផ្អែកជារៀងរាល់ថ្ងៃ។
យកទំនាក់ទំនងផ្ទាល់ខ្លួនបន្ថែមទៀត
Iridium GO! មិនដូចអ្វីដែលពិភពលោកបានឃើញពីមុនទេ។ ដំណើរការដោយបណ្តាញដែលឈានទៅដល់ឆ្ងាយបំផុតរបស់ពិភពលោក អង្គភាពតូច រឹងមាំ និងចល័តនេះពង្រីកសមត្ថភាពរបស់ស្មាតហ្វូន កុំព្យូទ័រយួរដៃ ឬថេប្លេតបានយ៉ាងច្រើន ដោយបង្កើតចំណុចក្តៅ Wi-Fi ដែលគាំទ្រដោយផ្កាយរណបគ្រប់ទីកន្លែងនៅលើភពផែនដី។
ផ្លាស់ប្តូរស្មាតហ្វូនរបស់អ្នក។
Iridium GO! បំប្លែងឧបករណ៍ដែលអាចទុកចិត្តបានរបស់អ្នកទៅជាថាមពលទំនាក់ទំនងសកលភ្លាមៗ។ សម្រាប់អ្នកឡើងភ្នំសាជីវកម្ម និងអ្នកចម្បាំងចុងសប្តាហ៍ បុគ្គល សហគ្រាស ឬរដ្ឋាភិបាល សម្រាប់អ្នកដែលកំពុងធ្វើដំណើរ ចេញពីជួរ ឬក្រៅបណ្តាញផ្លូវគោក ឬនៅសមុទ្រ Iridium GO! បើកសមត្ថភាពសំឡេង និងទិន្នន័យដែលអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់ស្មាតហ្វូនរបស់អ្នក ឬឧបករណ៍ចល័តរហូតដល់ 5 ។
បដិវត្តទំនាក់ទំនងផ្ទាល់ខ្លួន
សាមញ្ញ
Iridium GO! បើកការភ្ជាប់ផ្កាយរណបសម្រាប់ឧបករណ៍ចល័តរបស់អ្នក ដែលបណ្តាញដីគោកមិនអាច។ គ្រាន់តែត្រឡប់អង់តែនរួមបញ្ចូលគ្នា ហើយអង្គភាពថាមពលថ្មភ្ជាប់យ៉ាងរហ័ស និងដោយស្វ័យប្រវត្តិទៅកាន់ក្រុមតារានិករ Iridium LEO ដើម្បីបង្កើត Wi-Fi hotspot គ្រប់ទីកន្លែងក្នុងរង្វង់ប្រហែល 30.5 ម៉ែត្រ (100 ហ្វីត)។ អ្នកអាចភ្ជាប់ និងដំណើរការឧបករណ៍ជាច្រើនយ៉ាងងាយស្រួលនៅក្នុងតំបន់នេះដោយប្រើ Iridium GO! កម្មវិធី។
ចម្រុះ
Iridium GO! អាចចល័តបានយ៉ាងពេញលេញដោយខ្លួនឯង ឬអាចភ្ជាប់ជាមួយអង់តែនខាងក្រៅនៅលើយានជំនិះ និងទូកសម្រាប់កម្មវិធីទូរស័ព្ទ។
ទូរស័ព្ទចល័ត
អ្នកអាចយក Iridium GO! គ្រប់ទីកន្លែង។ វាមានទំហំតូចល្មមនឹងដាក់ក្នុងហោប៉ៅរបស់អ្នក ហើយដូចជាឧបករណ៍ Iridium ផ្សេងទៀត មានភាពស្វិតស្វាញគ្រប់គ្រាន់ក្នុងការទប់ទល់នឹងទឹកភ្លៀង ខ្សាច់ ធូលី និងការប្រើប្រាស់រដុប។ វាអាចត្រូវបានយកតាមខ្លួន ងាយស្រួលទុកដាក់ក្នុងកាបូបស្ពាយរបស់អ្នក ឬដាក់ក្នុងយានជំនិះ យន្តហោះ និងទូកសម្រាប់កម្មវិធីទូរស័ព្ទ។
ច្នៃប្រឌិត
ការរួមបញ្ចូលគ្នាដ៏ល្អបំផុតដែលទាំងផ្កាយរណប និងទូរស័ព្ទដៃផ្តល់ជូន Iridium GO! គឺជាលើកដំបូងនៅក្នុងប្រភេទថ្មីទាំងមូលនៃឧបករណ៍ភ្ជាប់ផ្កាយរណបផ្ទាល់ខ្លួន។ វាក៏ជាវេទិកាអភិវឌ្ឍន៍ដ៏មានអានុភាពដែលត្រូវបានធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងសម្រាប់ដៃគូ Iridium ដើម្បីបង្កើតកម្មវិធី ពង្រីកសមត្ថភាពទំនាក់ទំនងបន្ថែមទៀតនៅក្នុងទីតាំងដាច់ស្រយាល។
មានតម្លៃសមរម្យ
Iridium GO! គឺជាដំណោះស្រាយដែលអាចទទួលយកបានសម្រាប់ការតភ្ជាប់សកល ដែលផ្តល់នូវតម្លៃគួរឱ្យកត់សម្គាល់បើប្រៀបធៀបទៅនឹងជម្រើសផ្សេងទៀត។ វាប្រើប្រាស់ និងពង្រីកឧបករណ៍ដែលអាចទុកចិត្តបានរបស់អ្នក អាចប្រើបានជាមួយប្រព័ន្ធប្រតិបត្តិការ Apple និង Android និងលុបបំបាត់ការគិតថ្លៃរ៉ូមីង។ វាអនុញ្ញាតឱ្យការតភ្ជាប់ត្រូវបានចែករំលែកក្នុងចំណោមអ្នកប្រើប្រាស់ជាច្រើន ហើយត្រូវបានគាំទ្រដោយគម្រោងដែលមានតម្លៃសមរម្យ ដែលរក្សាតម្លៃសំឡេង និងទិន្នន័យសមហេតុផល។
ឥឡូវនេះឧបករណ៍ចល័តរបស់អ្នកនឹងដំណើរការគ្រប់ទីកន្លែងនៅលើភពផែនដី
Iridium GO! បង្កើតការតភ្ជាប់សកលដែលអាចជឿទុកចិត្តបានជាលើកដំបូងសម្រាប់ការទំនាក់ទំនងជាសំឡេង និងទិន្នន័យនៅលើស្មាតហ្វូនរបស់អ្នក និងឧបករណ៍ចល័តរហូតដល់ 5 ។ កុំបារម្ភ។ មិនគិតថ្លៃរ៉ូមីងទេ។ គ្រាន់តែបានភ្ជាប់និងទំនាក់ទំនងនៅគ្រប់ទីកន្លែងដែលអ្នកនៅពេលណាដែលអ្នកត្រូវការ។
ដំណើរការដោយបណ្តាញឈានទៅដល់ឆ្ងាយបំផុតរបស់ពិភពលោក Iridium GO តូច រឹងមាំ និងចល័តបាន! ពង្រីកសមត្ថភាពឧបករណ៍ផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកយ៉ាងខ្លាំង ដោយបង្កើតការតភ្ជាប់ Wi-Fi ដែលអាចទុកចិត្តបាន? គ្រប់ទីកន្លែងនៅលើភពផែនដី។ គ្រាន់តែត្រឡប់អង់តែនហើយទៅ!
ការតភ្ជាប់សំខាន់សម្រាប់ទាំងអស់គ្នា
មិនថាអ្នកទៅទីណាទេ សមត្ថភាពក្នុងការធ្វើអាជីវកម្ម ភ្ជាប់ទំនាក់ទំនងជាមួយមិត្តភ័ក្តិ និងក្រុមគ្រួសារ ទទួលបានព័ត៌មាន ឆ្លើយតបយ៉ាងឆាប់រហ័សចំពោះស្ថានភាពណាមួយ ឬគ្រាន់តែរក្សាទំនាក់ទំនងគឺតែងតែមានសារៈសំខាន់។
Iridium GO! សម្រួលទំនាក់ទំនងសកលសម្រាប់៖
- អ្នកបើកយន្តហោះ អ្នកបើកទូក និងអ្នកដឹកទំនិញ
- អ្នកផ្សងព្រេង និងអ្នករុករក
- អ្នករស់នៅឆ្ងាយ និងអ្នកសម្រាកលំហែកាយ
- អ្នកសង្គ្រោះបន្ទាន់និងអ្នកឆ្លើយតបដំបូង
- អ្នកធ្វើដំណើរជាសកល និងអាជីវកម្ម
- សហគ្រាសសកល
- នាយកប្រតិបត្តិ និងអ្នកការទូត
- បេសកកម្មបរទេស
- រដ្ឋាភិបាល និងអង្គការក្រៅរដ្ឋាភិបាល
- ប្រតិបត្តិការយោធា
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
លក្ខណៈបច្ចេកទេសធន់៖
ភាពរឹងមាំកម្រិតយោធា (MIL-STD 810F)
ងាយស្រួលប្រើ
ការរចនាប្លង់រាបស្មើ
បង្វិលអង់តែន
បង្ហាញម៉ឺនុយ / ស្ថានភាពដែលភ្ជាប់មកជាមួយ
អាចបត់បែនបាន។
ឧបករណ៍ Wi-Fi រួចរាល់
API កម្មវិធីសម្រាប់អ្នកអភិវឌ្ឍន៍
វេទិកាគ្រឿងបន្លាស់រឹងមាំ
សូមចំណាំ
The Iridium GO! ត្រូវបានភ្ជាប់ទៅ interent នៅ 2.4kbps ដែលជាម៉ូដឹមមួយភាគបួននៃ 9.6kbps dial up modem។ ដូច្នេះ សមត្ថភាពអ៊ីនធឺណិតរបស់វាត្រូវបានកំណត់ចំពោះអ៊ីមែល Iridium និងកម្មវិធីផ្សេងទៀតជាច្រើនដែលត្រូវបានរចនាឡើងជាពិសេសសម្រាប់ធ្វើការជាមួយ Iridium GO!។ សម្រាប់ឧបករណ៍ទិន្នន័យ សូម ចុចទីនេះ ។
Specifications
| SHIPS FROM | CALGARY, AB, CANADA, PHOENIX, AZ, USA |
|---|---|
| ម៉ូដែល | GO! EXEC |
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប, អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | IRIDIUM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| ប្រើប្រភេទ | PORTABLE |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -20°C to 50°C (-4°F - 122°F) |
| ល្បឿនទិន្នន័យ | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, INTERNET, EMAIL |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE COMPLIANCE, FCC, ITU |
| CONSTELLATION | 66 ផ្កាយរណប |
| ពេលនិយាយ | UP TO 6 HOURS |
| STANDBY TIME | 24 HOURS |
| ប្រវែង | 203 mm (8") |
| ទទឹង | 203 mm (8") |
| ជម្រៅ | 25 mm (1") |
| ទម្ងន់ | 1200 grams (2.65 lbs) |
What's included
តើមានអ្វីនៅក្នុងប្រអប់?
- Iridium GO! ឧបករណ៍
- ថ្ម
- Universal AC Travel Charger
- ការបញ្ចូលថ្ម USB / ខ្សែទិន្នន័យ
- អាដាប់ទ័រអន្តរជាតិ (4x)
- អាដាប់ទ័រ AC (ឆ្នាំងសាករថយន្ត)
- គម្របការពារ
- សៀវភៅណែនាំអ្នកប្រើប្រាស់
- សៀវភៅព័ត៌មានច្បាប់
- ខិត្តប័ណ្ណសេវាសង្គ្រោះបន្ទាន់ GEOS
Iridium GO! ផែនទីគ្របដណ្តប់សកល

Iridium ផ្តល់សេវាទំនាក់ទំនងសំខាន់ៗទៅ និងមកពីតំបន់ដាច់ស្រយាល ដែលមិនមានទម្រង់ទំនាក់ទំនងផ្សេងទៀតទេ។ ដំណើរការដោយក្រុមតារានិករពិភពលោកដែលមានភាពទំនើបប្លែកពីគេនៃផ្កាយរណប 66 ផ្កាយរណប Low-Earth Orbit (LEO) បណ្តាញ Iridium® ផ្តល់នូវការតភ្ជាប់សំឡេង និងទិន្នន័យដែលមានគុណភាពខ្ពស់លើផ្ទៃផែនដីទាំងមូល រួមទាំងឆ្លងកាត់ផ្លូវអាកាស មហាសមុទ្រ និងតំបន់ប៉ូលផងដែរ។ រួមជាមួយនឹងប្រព័ន្ធអេកូឡូស៊ីនៃក្រុមហ៊ុនដៃគូរបស់ខ្លួន Iridium ផ្តល់នូវផលប័ត្រប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត និងសម្បូរបែបនៃដំណោះស្រាយដែលអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់ទីផ្សារដែលទាមទារទំនាក់ទំនងជាសាកលយ៉ាងពិតប្រាកដ។
នៅចម្ងាយត្រឹមតែ 780 គីឡូម៉ែត្រពីផែនដី ភាពជិតនៃបណ្តាញ LEO របស់ Iridium មានន័យថាការគ្របដណ្តប់ពីបង្គោលមួយទៅបង្គោល ផ្លូវបញ្ជូនខ្លីជាង សញ្ញាខ្លាំងជាង ភាពយឺតយ៉ាវទាប និងរយៈពេលចុះឈ្មោះខ្លីជាងផ្កាយរណប GEO ។ នៅក្នុងលំហអាកាស ផ្កាយរណប Iridium នីមួយៗត្រូវបានភ្ជាប់ទៅ 4 ផ្សេងទៀត បង្កើតបណ្តាញថាមវន្តដែលបញ្ជូនចរាចរណ៍ក្នុងចំណោមផ្កាយរណប ដើម្បីធានាបាននូវការគ្របដណ្ដប់លើសកលលោក ទោះបីជាប្រព័ន្ធក្នុងស្រុកបែបប្រពៃណីមិនអាចប្រើបានក៏ដោយ។
Videos
Iridium Go! exec Device Set Up Video
