Thales MissionLink 700 ប្រព័ន្ធអ៊ីនធឺណិតតាមផ្កាយរណបថេរ / រថយន្ត (MF350BV)
In stock
- ម៉ាក:
- THALES
- ម៉ូដែល:
- MISSIONLINK
- ផ្នែក #:
- MF350BV
- ORIGIN:
- សហរដ្ឋអាមេរិក
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thales-MissionLink
Thales MissionLink 700 ប្រព័ន្ធអ៊ីនធឺណិតតាមផ្កាយរណបថេរ / រថយន្ត (MF350BV)
ដោយមិនគិតពីទេសភាព និងព្រឹត្តិការណ៍នៅនឹងកន្លែង ដំណោះស្រាយរបស់យើងផ្តល់នូវការទំនាក់ទំនងដ៏សំខាន់របស់អ្នក។
- ដំណោះស្រាយទំនាក់ទំនងដែលពឹងផ្អែកលើគ្រប់ពេលវេលា គ្រប់ទីកន្លែងដែលបេសកកម្មនាំអ្នកទៅ
- សាមញ្ញ អាចសម្របខ្លួនបាន រឹងមាំ - រចនាឡើងសម្រាប់តម្រូវការជីវិតពិតរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ណាមួយ ដោយមិនគិតពីស្ថានភាពទាមទាររបស់អ្នក ឬទីតាំងដាច់ស្រយាល។
- ពីក្រុមហ៊ុន Thales ដែលជាក្រុមហ៊ុនផ្តល់សេវាប្រព័ន្ធទំនាក់ទំនងផ្កាយរណប និងបច្ចេកវិទ្យាគមនាគមន៍ជាសាកលក្នុងបរិយាកាសដែលត្រូវការបំផុតរបស់ពិភពលោក លើដី សមុទ្រ និងនៅលើអាកាស។
MissionLINK ដោយ Thales - ជាអ្នកដឹកនាំសកលនៅក្នុងប្រព័ន្ធទំនាក់ទំនងផ្កាយរណប និងបច្ចេកវិទ្យាទំនាក់ទំនង - ផ្តល់ឱ្យនូវប្រតិបត្តិការដ៏សំខាន់របស់អ្នក គ្របដណ្តប់ទំនាក់ទំនងជាសកលដោយមិនគិតពីទេសភាព។ វាគឺជាដំណោះស្រាយដែលពឹងផ្អែកលើទំនាក់ទំនងសំខាន់ៗ គ្រប់ទីកន្លែងដែលបេសកកម្មនាំអ្នកទៅ។ មិនថាអ្នកធ្វើប្រតិបត្តិការជាផ្នែកមួយនៃកម្លាំងដែលបានដាក់ពង្រាយ ឬបុគ្គលតែមួយទេ ដំណោះស្រាយនេះត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីបំពេញបញ្ហាប្រឈមពិសេសរបស់អ្នកតាមរយៈការរចនាដ៏សាមញ្ញ សម្របខ្លួន និងរឹងមាំ។
MissionLINK ដំណើរការដោយប្រើប្រាស់សេវាកម្មអ៊ីនធឺណិត Iridium Certus លើបណ្តាញផ្កាយរណបចំនួន 66 ដែលគ្របដណ្តប់ 100% នៃពិភពលោក។ ដំណោះស្រាយប្រើប្រាស់សេវាកម្មបណ្តាញដ៏រឹងមាំនេះ ដើម្បីផ្តល់នូវការទំនាក់ទំនងជាសំឡេង អត្ថបទ និងគេហទំព័រដែលមានភាពជឿជាក់ខ្ពស់ ទូរស័ព្ទចល័ត និងសំខាន់សម្រាប់គេហទំព័រថេរ និងអ្នកប្រើប្រាស់ទូរស័ព្ទ។
សេវាសុវត្ថិភាព
- ការជូនដំណឹងពេលមានអាសន្ន និងការជូនដំណឹងអំពីទុក្ខព្រួយ
- សំឡេងនិងទិន្នន័យបានបើកផ្ដល់ដល់ទៅ 3 ប៉ុស្តិ៍សំឡេងដែលបានកំណត់
- មានសមត្ថភាព Telemedicine
- តាមដានទីតាំង
- ការពង្រឹងប្រតិបត្តិការ
- ការពង្រឹងការរាយការណ៍ ការកត់ត្រាសេវាកម្ម ការភ្ជាប់ទូរស័ព្ទចល័ត ការត្រួតពិនិត្យប្រព័ន្ធ/ទំនិញ និងតម្រូវការប្រតិបត្តិការផ្សេងទៀត។
- បង្កប់ 802.11b/g ចំណុចចូលប្រើ Wi-Fi
- សមត្ថភាពអ្នកប្រើប្រាស់ច្រើន រហូតដល់ទៅ 12 ឧបករណ៍ដែលបានតភ្ជាប់
- មុខងារបានបើកកម្មវិធីសម្រាប់ឧបករណ៍ Android និង iOS
MissionLINK ភ្ជាប់មកជាមួយនូវចំណុចប្រទាក់ដែលងាយស្រួលប្រើ ងាយស្រួលប្រើ ហើយអាចត្រូវបានរួមបញ្ចូលយ៉ាងរហ័សទៅក្នុងយានជំនិះដែលមានស្រាប់ ឬកងនាវាថ្មី។ វាក៏រួមបញ្ចូលផងដែរនូវភាពប្រសើរឡើងដែលភ្ជាប់មកជាមួយដើម្បីបញ្ជាក់ពីការវិនិយោគរបស់អ្នកនាពេលអនាគត និងធានាបាននូវល្បឿន និងដំណើរការខ្ពស់បំផុត។
វេទិកាពហុសេវាកម្ម
• វគ្គទិន្នន័យ IP រហូតដល់ 700kbps (ចុះក្រោម)/352kbps (ឡើង)
• ស្ទ្រីមរហូតដល់ 256kbps
• ខ្សែសំឡេង VOIP ស្តង់ដារ និងគុណភាពខ្ពស់ចំនួន 3
• SBD & កុងតាក់សៀគ្វី (រហូតដល់ 64kbps)
• ការតាមដានទីតាំង
• PTT រួចរាល់
ដំណោះស្រាយដែលត្រៀមរួចជាស្រេច លក្ខណៈពិសេស
• ចំណុចប្រទាក់ងាយស្រួលប្រើ មុខងារទាំងអស់មាននៅចម្ងាយ
• ទូរសព្ទដៃដែលភ្ជាប់ជាមួយប្រព័ន្ធប្រតិបត្តិការ Android រឹងមាំ
• 4G LTE រួចរាល់ សមត្ថភាព Softphone
• មុខងារបានបើកកម្មវិធីសម្រាប់ Android និង iOS
• បង្កប់ចំណុចចូលប្រើ Wi-Fi 802.11b/g
• សមត្ថភាពអ្នកប្រើប្រាស់ច្រើន រហូតដល់ទៅ 12 ឧបករណ៍ដែលបានតភ្ជាប់
• ទម្ងន់ស្រាល IP66 ខ្សែតែមួយ ADU អង់តែន
• ស្ថានីយ IP52 BDU
Specifications
| ម៉ូដែល | MISSIONLINK |
|---|---|
| ផ្នែក # | MF350BV |
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | THALES |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM CERTUS LAND |
| ប្រើប្រភេទ | FIXED, យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | TERMINAL |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -60ºC to 55ºC (-76°F to 130°F) |
| STREAMING IP | UP TO 256 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, INTERNET, EMAIL |
| វិញ្ញាបនបត្រ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| HEIGHT | 10,2 cm (4 pouces) |
| ទម្ងន់ | 2,8 kg (6,2 livres) |
Feature
លក្ខណៈពិសេស Thales MissionLink 350
• ការទំនាក់ទំនងតាមផ្កាយរណបដែលអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់គ្រប់ទីកន្លែងដែលបេសកកម្មនាំអ្នកទៅ
• ការផ្តល់នូវការគ្របដណ្តប់ជាសកល 100% ដែលអ្នកអាចពឹងផ្អែកលើ
• បើកដំណើរការទំនាក់ទំនងសំខាន់ៗសម្រាប់ប្រតិបត្តិការសំខាន់ៗ និងមុខងារសុវត្ថិភាពដែលប្រសើរឡើង
• ដំណោះស្រាយដែលអាចបញ្ជាក់បាននាពេលអនាគតសម្រាប់សេវាកម្មល្បឿនលឿនជាងជំនាន់ក្រោយ
• សាមញ្ញ សម្របខ្លួនបាន និងរឹងមាំដើម្បីបំពេញតម្រូវការជីវិតពិតរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ណាមួយ ដោយមិនគិតពីស្ថានភាព បរិស្ថាន ឬទីតាំង
• បញ្ជូនទិន្នន័យ និងការទំនាក់ទំនងជាសំឡេងនៅភាពយឺតយ៉ាវទាប
What's included
អ្វីដែលរួមបញ្ចូល
-1100789-501 កញ្ចប់, អង្គភាពស្ថានីយ, ផ្នែករឹងម៉ោន
-1100790-501 កញ្ចប់, អង់តែនម៉ាញេទិកម៉ោន
-1100792-501 កញ្ចប់, អង់តែនម៉ោនផ្នែករឹងដី
-1600899-1 Broadband Active Antenna (BAA)
-3402174-1 មគ្គុទ្ទេសក៍ចាប់ផ្តើមរហ័ស (QSG) បេសកកម្មLINK
-3900011-1 គំរូម៉ោនក្រដាស អង្គភាពស្ថានីយ
-3900013-1 Paper Mounting Template, BAA
-4102947-502 Terminal Unit 350, IRIDIUM CERTUS Land
-855021-010 ខ្សែ RF, 10 ft LMR240
-855024-020 ខ្សែ, Vehicle DC Power Harness 20 ft
-855026-010 ខ្សែ, RJ-45 អ៊ីសឺរណិត, 10 ហ្វីត
-85728-001 អង់តែន Wi-Fi, 2.4 GHz Dipole 2 dBi
ផែនទីគ្របដណ្តប់សកលរបស់ Iridium

Iridium ផ្តល់សេវាទំនាក់ទំនងសំខាន់ៗទៅ និងមកពីតំបន់ដាច់ស្រយាល ដែលមិនមានទម្រង់ទំនាក់ទំនងផ្សេងទៀតទេ។ ដំណើរការដោយក្រុមតារានិករពិភពលោកដែលមានភាពទំនើបប្លែកពីគេនៃផ្កាយរណប 66 ផ្កាយរណប Low-Earth Orbit (LEO) បណ្តាញ Iridium® ផ្តល់នូវការតភ្ជាប់សំឡេង និងទិន្នន័យដែលមានគុណភាពខ្ពស់លើផ្ទៃផែនដីទាំងមូល រួមទាំងឆ្លងកាត់ផ្លូវអាកាស មហាសមុទ្រ និងតំបន់ប៉ូលផងដែរ។ រួមជាមួយនឹងប្រព័ន្ធអេកូឡូស៊ីនៃក្រុមហ៊ុនដៃគូរបស់ខ្លួន Iridium ផ្តល់នូវផលប័ត្រប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត និងសម្បូរបែបនៃដំណោះស្រាយដែលអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់ទីផ្សារដែលទាមទារទំនាក់ទំនងជាសាកលយ៉ាងពិតប្រាកដ។
នៅចម្ងាយត្រឹមតែ 780 គីឡូម៉ែត្រពីផែនដី ភាពជិតនៃបណ្តាញ LEO របស់ Iridium មានន័យថាការគ្របដណ្តប់ពីបង្គោលមួយទៅបង្គោល ផ្លូវបញ្ជូនខ្លីជាង សញ្ញាខ្លាំងជាង ភាពយឺតយ៉ាវទាប និងរយៈពេលចុះឈ្មោះខ្លីជាងផ្កាយរណប GEO ។ នៅក្នុងលំហអាកាស ផ្កាយរណប Iridium នីមួយៗត្រូវបានភ្ជាប់ទៅ 4 ផ្សេងទៀត បង្កើតបណ្តាញថាមវន្តដែលបញ្ជូនចរាចរណ៍ក្នុងចំណោមផ្កាយរណប ដើម្បីធានាបាននូវការគ្របដណ្ដប់លើសកលលោក ទោះបីជាប្រព័ន្ធក្នុងស្រុកបែបប្រពៃណីមិនអាចប្រើបានក៏ដោយ។