ឧបករណ៍ពង្រីក Thuraya GSM
In stock
- ម៉ាក:
- THURAYA
- ផ្នែក #:
- GSM
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
ឧបករណ៍ពង្រីក Thuraya GSM
Specifications
| ផ្នែក # | GSM |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ម៉ាក | THURAYA |
| បណ្តាញ | THURAYA |
| សេវាកម្ម | THURAYA IP |
| ប្រើប្រភេទ | PORTABLE |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| លក្ខណៈពិសេស | INTERNET |
| CONSTELLATION | 2 ផ្កាយរណប |
| ប្រវែង | 216 mm (8.5") |
| ទទឹង | 216 mm (8.5") |
| ជម្រៅ | 45 mm |
| ទម្ងន់ | 1.4 kg (3.1 lbs) |
ផែនទីគ្របដណ្តប់ Thuraya

បណ្តាញផ្កាយរណបដ៏រឹងមាំរបស់ Thuraya ផ្តល់នូវការគ្របដណ្តប់នៅទីតាំងដាច់ស្រយាលបំផុត ដោយធានាបាននូវទំនាក់ទំនងផ្កាយរណបដែលមិនមានការកកស្ទះ ដើម្បីរក្សាអ្នកឱ្យភ្ជាប់បានគ្រប់ពេលវេលា។ ពីការរចនាផ្កាយរណបប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត ដល់ភាពជឿជាក់នៃឧបករណ៍ និងគ្រឿងបន្លាស់របស់ Thuraya នីមួយៗ យើងផ្តល់នូវដំណោះស្រាយទំនាក់ទំនងផ្កាយរណបដ៏ល្អឥតខ្ចោះលើសពីព្រំដែននៃប្រព័ន្ធដីគោក និងបណ្តាញកោសិកា។
បណ្តាញ Thuraya មិនគ្របដណ្តប់អាមេរិកខាងជើង ឬខាងត្បូងទេ។