Thuraya IP + ម៉ូដឹមផ្កាយរណប Broadband ចល័ត
In stock
- ម៉ាក:
- THURAYA
- ម៉ូដែល:
- IP+
- ផ្នែក #:
- 9104
- ORIGIN:
- សហរដ្ឋអាមេរិក
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
ការផ្តល់ល្បឿន IP លឿនបំផុតពីស្ថានីយនៃទំហំរបស់វា Thuraya IP+ ត្រូវបានបង្កើតឡើងដើម្បីគាំទ្រកម្មវិធីបេសកកម្មសំខាន់ៗជាច្រើន។ ចល័តបានខ្ពស់ Thuraya IP+ អាចត្រូវបានដាក់ពង្រាយយ៉ាងងាយស្រួលពីកាបូបស្ពាយទៅអ៊ីនធឺណិតក្នុងរយៈពេលតែប៉ុន្មានវិនាទីប៉ុណ្ណោះ ដែលអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកទាញយកអត្ថប្រយោជន៍ពីការចូលប្រើអ៊ីនធឺណិតដ៏គួរឱ្យទុកចិត្តពីទីតាំងដែលគ្របដណ្តប់ដោយបណ្តាញផ្កាយរណបដ៏ទូលំទូលាយរបស់ Thuraya ។
ការងារ។ អ៊ីមែល។ Surf ។ កម្មវិធី Skype ។ ហ្វេសប៊ុក។ កន្លែងណាក៏បាន។
សមត្ថភាព IP ល្បឿនលឿនរបស់ Thuraya IP+ អាចឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់ចូលទៅកាន់បណ្តាញសាជីវកម្ម និងភ្ជាប់ជាមួយមិត្តរួមការងារ ក្រុមគ្រួសារ និងមិត្តភក្តិតាមរយៈអ៊ីមែល ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយសង្គម និងកម្មវិធី VoIP គ្រប់ទីកន្លែង និងគ្រប់ពេលដែលពួកគេត្រូវការ។
Specifications
| SHIPS FROM | DUBAI, UAE |
|---|---|
| ម៉ូដែល | IP+ |
| ផ្នែក # | 9104 |
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ម៉ាក | THURAYA |
| បណ្តាញ | THURAYA |
| សេវាកម្ម | THURAYA IP |
| ប្រើប្រភេទ | PORTABLE |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 2 ផ្កាយរណប |
| ប្រវែង | 216 mm (8.5") |
| ទទឹង | 216 mm (8.5") |
| ជម្រៅ | 45 mm |
| ទម្ងន់ | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya IP+ ផែនទីគ្របដណ្តប់

បណ្តាញផ្កាយរណបដ៏រឹងមាំរបស់ Thuraya ផ្តល់នូវការគ្របដណ្តប់នៅទីតាំងដាច់ស្រយាលបំផុត ដោយធានាបាននូវទំនាក់ទំនងផ្កាយរណបដែលមិនមានការកកស្ទះ ដើម្បីរក្សាអ្នកឱ្យភ្ជាប់បានគ្រប់ពេលវេលា។ ពីការរចនាផ្កាយរណបប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត ដល់ភាពជឿជាក់នៃឧបករណ៍ និងគ្រឿងបន្លាស់របស់ Thuraya នីមួយៗ យើងផ្តល់នូវដំណោះស្រាយទំនាក់ទំនងផ្កាយរណបដ៏ល្អឥតខ្ចោះលើសពីព្រំដែននៃប្រព័ន្ធដីគោក និងបណ្តាញកោសិកា។
បណ្តាញ Thuraya មិនគ្របដណ្តប់អាមេរិកខាងជើង ឬខាងត្បូងទេ។