ទូរស័ព្ទផ្កាយរណប Thuraya XT-LITE
Out of stock
- ម៉ាក:
- THURAYA
- ម៉ូដែល:
- XT LITE
- ORIGIN:
- កូរ៉េខាងត្បូង
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 587,95$ each and save 2%
- Buy 5 for 575,95$ each and save 4%
- Buy 10 for 569,95$ each and save 5%
- Buy 20 for 563,95$ each and save 6%
- Buy 50 for 557,95$ each and save 7%
- Buy 100 for 551,95$ each and save 8%
ទូរស័ព្ទផ្កាយរណប Thuraya XT-LITE
Thuraya XT-LITE ផ្តល់នូវការភ្ជាប់ទូរស័ព្ទផ្កាយរណបដែលអាចទុកចិត្តបានជាមួយនឹងតម្លៃដែលមិនអាចកាត់ថ្លៃបាន។ វាត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់ដែលគិតថ្លៃ ដែលត្រូវការភ្ជាប់ទំនាក់ទំនងដោយសុវត្ថិភាព ដោយមិនប៉ះពាល់ដល់ការតភ្ជាប់ច្បាស់លាស់ និងគ្មានការរំខាន។ វាងាយស្រួលប្រើណាស់។ អ្នកអាចធ្វើការហៅទូរសព្ទ និងផ្ញើសារ SMS ក្នុងទម្រង់ផ្កាយរណប មិនថាអ្នកកំពុងឆ្លងកាត់វាលខ្សាច់ ជិះទូកតាមសមុទ្រ ឬឡើងភ្នំនោះទេ។
ការហៅទូរសព្ទ និងសារជាអក្សរនៅក្នុងរបៀបផ្កាយរណប
ធ្វើការហៅទូរសព្ទ និងផ្ញើសារ SMS ក្នុងទម្រង់ផ្កាយរណប នៅពេលណាដែលមិនមានបណ្តាញនៅលើដី។ អង់តែន omni-directional កម្រិតខ្ពស់ធានាបាននូវការប្រាស្រ័យទាក់ទងគ្មានការរំខាន ដោយផ្តល់នូវមុខងារដើរ និងនិយាយដោយគ្មានថ្នេរសម្រាប់ការហៅចេញនៅពេលធ្វើដំណើរ។
ថ្មកាន់បានយូរ
Thuraya XT-LITE អនុញ្ញាតឱ្យទំនាក់ទំនងដែលអាចទុកចិត្តបានជាមួយនឹងថ្មដែលប្រើបានយូរដែលផ្តល់ពេលវេលានិយាយរហូតដល់ 6 ម៉ោង និងរយៈពេលរង់ចាំរហូតដល់ 80 ម៉ោង។
ភាពងាយស្រួលនៃការប្រើប្រាស់
គ្រាន់តែសាកថ្មទូរសព្ទរបស់អ្នក ហើយធានាថាស៊ីមកាតរបស់អ្នកដំណើរការ។ វាសាមញ្ញណាស់។ បន្ទាប់មកអ្នកអាចសរសេរកម្មវិធី Thuraya XT-LITE ទៅជាភាសាមួយក្នុងចំណោម 13 ភាសាដែលមាន (ភាសាចិនសាមញ្ញអាចប្រើបានជាកម្មវិធីបង្កប់ដាច់ដោយឡែក)។
គាំទ្រដោយបណ្តាញផ្កាយរណបដ៏រឹងមាំ និងមានឥទ្ធិពលបំផុត។
បណ្តាញផ្កាយរណបរបស់ Thuraya មានភាពល្បីល្បាញដោយសារមានបណ្តាញផ្កាយរណបដែលគួរឱ្យទុកចិត្តបំផុត រួមទាំងប្រទេសប្រមាណ 160 ឬពីរភាគបីនៃពិភពលោក។ Thuraya XT-LITE អាចឱ្យអ្នកទទួលបានការជូនដំណឹងអំពីការហៅទូរសព្ទ សូម្បីតែអង់តែនផ្កាយរណបត្រូវបានទុកចោល ដោយរក្សាអ្នកឱ្យភ្ជាប់ទំនាក់ទំនងបានគ្រប់ពេល។
មុខងារបន្ថែម រួមមានៈ សៀវភៅអាសយដ្ឋាន សំឡេងរោទិ៍ ម៉ាស៊ីនគិតលេខ ប្រតិទិន កំណត់ហេតុការហៅទូរសព្ទ ការហៅទូរសព្ទក្នុងសន្និសីទ ក្រុមទំនាក់ទំនង ការហៅរហ័ស នាឡិកាបញ្ឈប់ និងម៉ោងពិភពលោក។
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| SHIPS FROM | DUBAI, UAE |
| ម៉ូដែល | XT LITE |
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| ម៉ាក | THURAYA |
| បណ្តាញ | THURAYA |
| សេវាកម្ម | THURAYA VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | ដៃ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | HANDSET |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| ល្បឿនទិន្នន័យ | N/A |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, TEXT MESSAGING |
| CONSTELLATION | 2 ផ្កាយរណប |
| ពេលនិយាយ | UP TO 6 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 80 HOURS |
| ប្រវែង | 128 mm (5.04") |
| ទទឹង | 53 mm (2.09") |
| ជម្រៅ | 27 mm (1.06") |
| ទម្ងន់ | 186 grams (6.56 oz) |
ផែនទីគ្របដណ្តប់ Thuraya XT-Lite

បណ្តាញផ្កាយរណបដ៏រឹងមាំរបស់ Thuraya ផ្តល់នូវការគ្របដណ្តប់នៅទីតាំងដាច់ស្រយាលបំផុត ដោយធានាបាននូវទំនាក់ទំនងផ្កាយរណបដែលមិនមានការកកស្ទះ ដើម្បីរក្សាអ្នកឱ្យភ្ជាប់បានគ្រប់ពេលវេលា។ ពីការរចនាផ្កាយរណបប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត ដល់ភាពជឿជាក់នៃឧបករណ៍ និងគ្រឿងបន្លាស់របស់ Thuraya នីមួយៗ យើងផ្តល់នូវដំណោះស្រាយទំនាក់ទំនងផ្កាយរណបដ៏ល្អឥតខ្ចោះលើសពីព្រំដែននៃប្រព័ន្ធដីគោក និងបណ្តាញកោសិកា។
បណ្តាញ Thuraya មិនគ្របដណ្តប់អាមេរិកខាងជើង ឬខាងត្បូងទេ។