سیستم تلویزیون ماهوارهای دریایی Intellian i2 با MIM برای Dish Network و Bell TV (B4-I2DN)
In stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- i2
- قسمت #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
سیستم تلویزیون ماهواره ای دریایی Intellian i2 برای Dish Network و Bell TV (B3-I2DN)
Intellian i2 اولین سیستم تلویزیون ماهواره ای جمع و جور با کارایی بالا و با ماژول TriSat™ یکپارچه HD و سوئیچینگ خودکار ماهواره در جهان است. این قابلیت پیشرفته، برنامههای با کیفیت بالا (HD) و استاندارد (SD) را برای قایقرانان بدون هیچ گونه ابزار تبدیل اضافی، سیمکشی کابلی و هزینه پخش میکند.
i2 با آنتن سبک وزن (9.8 پوند)، جای نصب کوچک (13 اینچ) و ویژگی های طراحی قدرتمند، انتخاب ارجح برای کشتی های کوچکتر از 25 فوت است. فناوری های شیب دار (DBT®)، i2 همیشه می تواند بالاترین قدرت سیگنال موجود را حفظ کند و دریافت تلویزیون شفاف را تضمین کند. آنتن فوق کارآمد با قطر 13 اینچ Intellian دریافت ثابت و بدون درز را در حالی که کشتی در حال لغزش است، در لنگر، در حال حرکت است. در امتداد ساحل یا کشتی های دریایی. آنتن محوری i2 TVRO 2 دارای یک سیستم GPS داخلی است که میتواند زمان دریافت سیگنال ماهوارهای را هنگامی که قایقهای دیگر با پیام "جستجوی ماهواره" روی صفحه تلویزیون خود باقی میمانند، تسریع بخشد.
همراه با واحد کنترل آنتن هوشمند جدید Intellian (ACU)، قایقران یک راهحل کامل کلید در دست طراحی شده برای سادگی و سهولت دریافت میکنند. i2 ACU دارای یک کتابخانه جهانی ماهواره ای داخلی و از پیش برنامه ریزی شده برای DirecTV است. ماژول رابط انحصاری چند ماهواره ای Intellian* (MIM)، امکان مشاهده همزمان سه ماهواره مختلف را از مکان های مختلف در داخل هواپیما فراهم می کند، ACU از سوئیچینگ خودکار ماهواره درست از طریق کنترل از راه دور شما مانند خانه پشتیبانی می کند.

Specifications
| SHIPS FROM | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| مدل | i2 |
| قسمت # | B4-I2DN |
| نوع محصول | SATELLITE TV |
| منطقه استفاده | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| شبکه | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 33 cm (13 inch) |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| فرکانس | Ku BAND |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC |
| وزن | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
ویژگی های Intellian i2
سیستم کاملا اتوماتیک
عملکرد جستجو و شناسایی خودکار ماهواره
تثبیت 2 محوری ردیابی با سرعت بالا را فراهم می کند
آنتن با کارایی بالا
آنتن سهموی با قطر 33 سانتی متر (13 اینچ) برای دریافت سیگنال های ماهواره ای Ku-Band
قطبش دایره ای یا خطی بسته به منطقه و LNB انتخاب شده است
ماژول داخلی HD برای دریافت تلویزیون HD باند Ku
iQ² فناوری Quick&Quiet℠
فناوری iQ² به شما امکان میدهد به سرعت تنظیم کنید، یک قفل سیگنال ثابت داشته باشید و از برنامههای تلویزیونی مورد علاقهتان در راحتی بیصدا لذت ببرید.
الگوریتم جستجوی دامنه وسیع (WRS) سریعترین دریافت سیگنال موجود را در هر مکانی ارائه می دهد.
فناوری کج شدن پرتو دینامیک (DBT) از آنالیز پرتوی هوشمند و بیدرنگ استفاده میکند تا از ردیابی سیگنال برتر اطمینان حاصل کند و در عین حال صدای مزاحم پسزمینه تجربه شده با آنتنهای معمولی را حذف کند.
واحد کنترل آنتن
کنترل های بصری و نمایش اطلاعات ماهواره ای دیجیتال بر روی ACU
به روز رسانی و تشخیص خودکار از طریق Aptus
مرجع سریع وضعیت آنتن ساده
قابلیت گیرنده چندگانه
چندین گیرنده و تلویزیون را می توان با استفاده از سوئیچ چندگانه یا Intellian MIM (ماژول رابط چند ماهواره ای) متصل کرد.
با استفاده از MIM می توان یک گیرنده اصلی را برای کنترل ماهواره مورد نظر انتخاب کرد
در آمریکای شمالی، هنگام استفاده از Dish یا Bell TV، یک MIM مورد نیاز است که امکان سوئیچ خودکار ماهواره از کنترل از راه دور شما را درست مانند خانه
رابط به رابط خارجی NMEA 0183 GPS
رابط استاندارد NMEA که به مالک کشتی اجازه می دهد از یک سیستم GPS جداگانه استفاده کند که زمان جستجوی اولیه را بیشتر کاهش می دهد
اندازه فشرده
قطر رادوم آنتن 37 سانتی متر (14.6 اینچ).
وزن آنتن بسیار سبک کمتر از 4.5 کیلوگرم (10 پوند)
سه سال گارانتی جهانی
ضمانت 3 ساله قطعات و عملکرد پیشرو در صنعت با 2 سال گارانتی کار برای کلیه سیستم های آنتن، تضمین آرامش خاطر با سرمایه گذاری سخت افزاری شما
سیاست گارانتی جدید (3 سال قطعات و 2 سال کار) فقط برای محصولات خریداری شده پس از 1 ژانویه 2017 معتبر است.
What's included
شامل چه چیزی است
تمامی سیستم های ماهواره ای شامل قطعات زیر به صورت استاندارد می باشد
- بازتابنده آنتن و رادوم 33 سانتی متری (13 اینچ) و LNB
- ACU (واحد کنترل آنتن)
- برنامه کنترل کننده کامپیوتر (سی دی نرم افزار شامل)
- راهنمای نصب و راه اندازی
- قالب نصب
- راهنمای نصب سریع
کیت نصب
- براکت نصب روی میز ACU × 2EA
- کابل کواکسیال آنتن 15 متری (49) فوت × 1EA-ACU RG6
- کابل کواکسیال 3 متر (10 فوت) × 1EA ACU-IRD RG6
- کابل برق 10 متری (33 فوت) × 1EA DC
- کابل سریال PC 1.8 متر (6 فوت) × 1EA
- اتصالات و پیچ ها
نقشه های پوشش Intellian i2




