سیستم تلویزیون ماهوارهای دریایی دو محوره Intellian i9W با دیش 85 سانتیمتری (33.5 اینچی) و WorldView LNB (B4-919W2)
In stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- i9W
- قسمت #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- کرهٔ جنوبی
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
سازگاری خدمات ماهواره ای جهانی
Intellian i9W با یک ماژول LNB که دارای چند فرکانس (8) LO است، نهایت راحتی را برای شما فراهم می کند تا شما را به هزاران برنامه تلویزیونی رایگان، تلویزیون پرداخت، کیفیت استاندارد و کیفیت بالا در سراسر جهان متصل کند.
ماژول WorldView™ LNB هندزفری
نسل دوم ماژول WorldView LNB در انتظار ثبت اختراع، آخرین نوآوری از Intellian است. برخلاف سایر سیستم های TVRO LNB با پایداری ± 1000 کیلوهرتز، ماژول Intellian WorldView LNB بر روی بالاترین پایداری ± 10 کیلوهرتز ساخته شده است که 100 برابر دقت و حساسیت سیگنال بیشتری دارد.
علاوه بر این، این ماژول LNB خدمات تلویزیون ماهواره ای چند باندی و چند قطبی را در سراسر جهان دریافت می کند. بنابراین، قایقرانان نیازی به تغییر دستی LNB در داخل گنبد آنتن ندارند، هر بار که کشتی به یک منطقه خدمات ماهواره ای متفاوت می رود.
گیرنده تلویزیون دیجیتال DVB-S2
برخی از خدمات تلویزیون HD به DVB-S2 منتقل شده اند و در آینده بیشتر خواهند شد. به لطف فناوری پیشگامانه تلویزیون دیجیتال DVB-S2 Intellian، اکنون قایقرانان می توانند از سرگرمی های DTH (مستقیم به خانه) مورد علاقه خود در دریا، درست مانند خانه لذت ببرند.
کتابخانه ماهواره ای جهانی
i9W شامل کتابخانه جهانی ماهواره ای از پیش برنامه ریزی شده است که به قایقرانان اجازه می دهد در حین سفر از منطقه ای به منطقه دیگر، ماهواره مورد نظر را انتخاب کنند. پس از انتخاب ماهواره، ماژول WorldView LNB به طور خودکار به فرکانس محلی مربوطه برای دریافت سیگنال سوئیچ می شود.
اتصال بی سیم و موبایل Aptus
Wi-Fi داخلی ACU را قادر می سازد تا به صورت بی سیم متصل شود. رایانه های شخصی، لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند را می توان برای اتصال به ACU و نظارت، کنترل و تغییر تنظیمات سیستم به صورت بی سیم استفاده کرد. موبایل Intellian Aptus برای دانلود برای دسترسی به ACU از طریق Wi-Fi و کار با آنتن از iPhone، iPad یا سایر دستگاه های شبکه در دسترس است. iPhone و iPad علائم تجاری ثبت شده Apple Inc.

Specifications
| مدل | i9W |
|---|---|
| قسمت # | B4-919W2 |
| نوع محصول | SATELLITE TV |
| منطقه استفاده | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 85 cm (33.5 inch) |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| فرکانس | Ku BAND |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| وزن | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
نقشه های پوشش Intellian i9W





