Intellian i9P Auto Skew US / Canada Marine TV ماهواره ای (B4-919AA)
In stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- i9P
- قسمت #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
سیستم تلویزیون ماهواره ای دریایی Intellian i9P (B4-919AA)
Intellian i9P قدرتمندترین و قابل اعتمادترین دریافت های تلویزیون ماهواره ای را برای کشتی های تفریحی و تجاری بیش از 80 فوت ارائه می دهد. طراحی شیک i9P باعث میشود که کاملاً با کشتیهای ساده مدرن جا بیفتد.
i9P با نوآوریهای معلق خود در فناوریهای Wide Range Search (WRS) و Dynamic Beam Tilting (DBT)، حتی بدون هیچ حسگر حرکتی اضافی، میتواند دریافت تلویزیون ماهوارهای شفاف با صدایی با کیفیت CD را حتی در سختترین شرایط دریا تضمین کند. .
خلاقانه ترین طراحی i9P ماژول های HD و TriSat یکپارچه در واحد کنترل آن است. این باعث می شود i9P اولین سیستم تلویزیون آنتن دریایی در تاریخ باشد که به قایقرانان اجازه می دهد تا به صدها کانال HDTV از ارائه دهندگان خدمات تلویزیون ماهواره ای پیشرو بدون ابزار تبدیل اضافی یا سیم کشی کابل دسترسی داشته باشند. با Intellian MIM، قایقران میتوانند از چرخش کانالها از طریق سوئیچینگ خودکار ماهوارهای درست مانند یک سیستم خانگی لذت ببرند. برای جزئیات بیشتر به راهنمای نصب DISH Network MIM مراجعه کنید. علاوه بر این، این واحد کنترل از طریق نرم افزار کنترل کننده رایانه شخصی خود یک پلتفرم عملیاتی تعاملی را با رابط کاربری بسیار دوستانه و لیست کامل کتابخانه ماهواره ای جهان در اختیار قایقرانان قرار می دهد.
i9P همچنین سیستم یکپارچه کنترل زاویه کج خودکار و سیستم GPS بسیار دقیق را ارائه می دهد که نه تنها سرعت زمان دریافت سیگنال ماهواره را تسریع می کند، بلکه کیفیت دریافت ماهواره را در مناطق تحت پوشش سیگنال ماهواره ای ضعیف نیز افزایش می دهد.
محکم نگه داشتن سیگنال
چرخش پرتو دینامیکی (DBT) منحصر به فرد Intellian از یک بازتابنده فرعی با کارایی بالا و تنظیم دائمی استفاده می کند که به آنتن اجازه می دهد تا زمانی که کشتی با سرعت بالا در حال حرکت است، قوی ترین سیگنال را همیشه حفظ کند.
دریافت سریع سیگنال
الگوریتم انحصاری Wide Range Search (WRS) Intellian به آنتن اجازه می دهد تا سیگنال را با سرعت و دقت باورنکردنی جستجو، پیدا و قفل کند.
قدرتمندترین عملکرد
قطر بازتابنده 85 سانتی متر با پوشش سراسری برای آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا و خدمات منطقه ای در سراسر جهان.
کانال های HDTV مورد علاقه خود را تنظیم کنید
i9P Intellian کانال های HD را از باند Ku ارائه می دهد. ماژول HD در واقع در واحد کنترل آنتن Intellian i9P برای ادغام یکپارچه و نصب آسان تعبیه شده است.
GPS داخلی
Intellian i9P دارای یک GPS داخلی برای عملکرد آسان تر و دریافت سریع سیگنال است.
اتصال بی سیم و موبایل Aptus
Wi-Fi داخلی ACU را قادر می سازد تا به صورت بی سیم متصل شود. رایانه های شخصی، لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند می توانند برای اتصال به ACU و مانیتور، کنترل و تغییر تنظیمات سیستم به صورت بی سیم استفاده شوند. موبایل Intellian Aptus برای دانلود برای دسترسی به ACU از طریق Wi-Fi و کار با آنتن از iPhone، iPad یا سایر دستگاه های شبکه در دسترس است. iPhone و iPad علائم تجاری ثبت شده Apple Inc.
سیستم همه در یک
سیستم کنترل خودکار زاویه انحراف، GPS و محدوده ارتفاعی گسترده ارائه شده به عنوان یک گزینه پیشفرض به i9P اجازه میدهد تا سیگنالهای بیشتری را در مناطق تحت پوشش سیگنال ماهوارهای ضعیف داشته باشد و در هر کجا که کشتی حرکت میکند، دقت و عملکرد آسانی داشته باشد.

Specifications
| مدل | i9P |
|---|---|
| قسمت # | B4-919AA |
| نوع محصول | SATELLITE TV |
| منطقه استفاده | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| شبکه | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 85 cm (33.5 inch) |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| فرکانس | Ku BAND |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC |
| وزن | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
سیستم کاملا اتوماتیک
جستجو و شناسایی خودکار ماهواره ای موتورهای پله ای 2 محوره برای تثبیت پایه.
آنتن پیشرفته
آنتن سهموی 34 اینچی بسیار کارآمد، 44 دسی بل وات حداقل EIRP را امکان پذیر می کند. RHCP / LHCP، قطبش عمودی / افقی.
الگوریتم جستجوی دامنه وسیع (WRS).
روش های رقیب پهنای باند باریک لوب اصلی را جستجو می کنند. با این حال، WRS انحصاری Intellian طیف گستردهای از لوبهای جانبی را جستجو میکند و به لوب اصلی میپرد و دریافت سریعتر ماهواره را فراهم میکند.
پخش ویدئوی دیجیتال کاملاً خودکار (DVB)
شناسایی رسیور DVB با CPLD شناسایی با سرعت بالا را امکان پذیر می کند.
فناوری کج شدن پرتو دینامیک (DBT).
یک بازتابنده فرعی با سرعت بالا خارج از محور می چرخد و قدرت سیگنال را 50 بار در ثانیه بررسی می کند و جهت ردیابی را جبران می کند. حرکت کمتر بازتابنده اصلی به معنای نویز کمتر و افزایش طول عمر محصول است.
شناسایی سیگنال DVB-S2
شناسایی با سرعت بالا با استفاده از رسیور DVB-S2.
واحد کنترل آنتن نوع جدید
• آسان برای تغییر و به روز رسانی اطلاعات ماهواره
• بررسی آسان وضعیت آنتن و تشخیص خودکار
• کنترل آسان آنتن با استفاده از رابط کامپیوتر
کنترل قطبش خودکار (زاویه انحرافی).
سیستم کنترل زاویه انحراف خودکار (90--~ 90 درجه) برای قطبش افقی / عمودی خطی.
GPS داخلی و پورت رابط NMEA 0183
i9P شامل یک GPS داخلی در داخل واحد آنتن برای دریافت سریعتر سیگنال است. GPS کشتی را می توان از طریق درگاه NMEA 0183 در پنل پشتی ACU نیز متصل کرد.
نقشه های پوشش Intellian i9P





