سیستم تلویزیون ماهوارهای دریایی جهانی دو محوره Intellian i6W با دیش 60 سانتیمتری (23.6 اینچ) و WorldView LNB (B4-619W2)
In stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- i6W
- قسمت #:
- B4-619W2
- ORIGIN:
- کرهٔ جنوبی
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 4-6 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-i6W-System-B4-619W2
سیستم تلویزیون ماهوارهای دریایی جهانی دو محوره Intellian i6W با دیش 60 سانتیمتری (23.6 اینچ) و WorldView LNB (B3-611W2)
i6W اینتلیان به دلیل ساختار تجاری و دریافت سیگنال فوق العاده قوی شناخته شده است. آنتن ماهواره ای تثبیت شده 2 محوره i6W TVRO اولین آنتن تلویزیون ماهواره ای جهانی در جهان است که خدمات تلویزیون ماهواره ای چند باندی و چند قطبی را با یک ماژول ONE LNB از طریق عملکرد کنترلی DISEqC2.0 دریافت می کند.
ماژول انحصاری WorldView LNB Intellian توسط تیم مهندسی داخلی Intellian طراحی و تولید شده است. این LNB جدید سوئیچینگ یکپارچه بین برنامه نویسی قطبی شده دایره ای در آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی و برنامه ریزی قطبی خطی در اروپا، خاورمیانه و مناطق آسیا و اقیانوسیه را ارائه می دهد. WorldView؟ ماژول LNB باعث می شود تعویض LNB در داخل گنبد آنتن هنگام سفر به مناطق مختلف و از مناطق مختلف منسوخ شود.
هر سیستم به طور کامل با WRS ثبت شده Intellian یکپارچه شده است؟ و DBT؟ این فناوری، به کاربران امکان می دهد تا به سرعت یک سیگنال جامد را بدون نیاز به تکیه بر حسگرهای نرخ یا ژیروسکوپ دریافت کنند.
i6W همچنین دارای سوئیچینگ ماهوارهای خودکار است و واحد کنترل آنتن (ACU) همراه با یک کتابخانه ماهوارهای جهانی از پیش برنامهریزیشده و آماده برای استفاده مجهز شده است که حاوی اطلاعات برنامهنویسی برای بیش از صد ماهواره جهانی است.
یک راه حل سرگرمی عالی برای پوشش ماهواره ای در سراسر جهان، i6W برای کشتی های تجاری و قایق های بادبانی بیش از 70 فوت ایده آل است.
سازگاری خدمات ماهواره ای جهانی
Intellian i6W با یک ماژول LNB که دارای چند فرکانس (8) LO است، نهایت راحتی را برای شما فراهم می کند تا شما را به هزاران برنامه تلویزیون رایگان، تلویزیون پرداخت، کیفیت استاندارد و کیفیت بالا در سراسر جهان متصل کند.
ماژول WorldViewTM LNB هندزفری
نسل دوم ماژول WorldView LNB در انتظار ثبت اختراع، آخرین نوآوری از Intellian است. برخلاف سایر سیستم های TVRO LNB با پایداری ± 1000 کیلوهرتز، ماژول Intellian WorldView LNB بر روی بالاترین پایداری ± 10 کیلوهرتز ساخته شده است که دارای دقت 100 برابر بیشتر و حساسیت سیگنال بیشتر است.
علاوه بر این، این ماژول LNB خدمات تلویزیون ماهواره ای چند باندی و چند قطبی را در سراسر جهان دریافت می کند. بنابراین، قایقرانان نیازی به تغییر دستی LNB در داخل گنبد آنتن ندارند، هر بار که کشتی به یک منطقه خدمات ماهوارهای متفاوت میرود.
گیرنده تلویزیون دیجیتال DVB-S2
برخی از خدمات تلویزیون HD به DVB-S2 منتقل شده اند و در آینده بیشتر خواهند شد. به لطف فناوری پیشگامانه تلویزیون دیجیتال Intellian DVB-S2، اکنون قایقرانان می توانند مانند خانه از سرگرمی های مورد علاقه DTH (مستقیم به خانه) خود در دریا لذت ببرند.
کتابخانه ماهواره ای جهانی
i6W شامل کتابخانه جهانی ماهواره ای از پیش برنامه ریزی شده است که به قایقرانان اجازه می دهد در حین سفر از منطقه ای به منطقه دیگر، ماهواره مورد نظر را انتخاب کنند. پس از انتخاب ماهواره، ماژول WorldView LNB به طور خودکار به فرکانس محلی مربوطه برای دریافت سیگنال سوئیچ می شود.
اتصال بی سیم و موبایل Aptus
Wi-Fi داخلی ACU را قادر می سازد تا به صورت بی سیم متصل شود. رایانه های شخصی، لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند را می توان برای اتصال به ACU و نظارت، کنترل و تغییر تنظیمات سیستم به صورت بی سیم استفاده کرد. موبایل Intellian Aptus برای دانلود برای دسترسی به ACU از طریق Wi-Fi و کار با آنتن از iPhone، iPad یا سایر دستگاه های شبکه در دسترس است. iPhone و iPad علائم تجاری ثبت شده Apple Inc
Specifications
| مدل | i6W |
|---|---|
| قسمت # | B4-619W2 |
| نوع محصول | SATELLITE TV |
| منطقه استفاده | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 60 cm (23.6 inch) |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| فرکانس | Ku BAND |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| وزن | 20 kg (44 lb) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
نقشه های پوشش Intellian i6W





