سیستم تلویزیون ماهواره ای دریایی ایالات متحده Intellian i4 با بازتابنده 45 سانتی متری (17.7 اینچی) و LNB تمام آمریکا (B4-409AA)
In stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- i4
- قسمت #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
سیستم تلویزیون ماهواره ای دریایی Intellian i4 (B4-409AA)
Intellian i4 و i4P با طراحی مستحکم، قابل اعتماد و بادوام خود، بهترین عملکرد را برای قفل ماندن در سیگنال ارائه می دهند. نصب آسان و ACU کاربر پسند، قایقها را به سرگرمیهای تلویزیون ماهوارهای ممتاز در حین لنگر، کروز با سرعت بالا یا در شرایط دریای ناآرام متصل میکند. طراحی گنبدی شیک و صیقلی i4/i4P آن را برای کشتیهای بیش از 50 فوت عالی میکند.
i4/i4P با نوآوریهای مهندسی منحصر به فرد خود در فناوریهای Wide Range Search (WRS) و Dynamic Beam Tilting (DBT) میتواند بدون نیاز به حسگر حرکتی شکننده یا اضافی به دقیقترین عملکرد ردیابی و بالاترین دریافت سیگنال دست یابد. یک سیستم GPS تعبیه شده می تواند زمان جستجو و دریافت ماهواره را سرعت بخشد.
ویژگیهای طراحی انقلابی و نوآورانه i4/i4P شامل ماژولهای داخلی HD و TriSat است که در واحد کنترل آنتن (ACU) و همچنین کتابخانه ماهوارهای جهانی از پیش برنامهریزی شده است. این برنامه پخش تلویزیون های ماهواره ای با کیفیت بالا (HD) را از ارائه دهندگان خدمات تلویزیون ماهواره ای پیشرو بدون هیچ گونه ابزار تبدیل اضافی و سیم کشی کابلی ارائه می دهد. با MIM انحصاری Intellian، قایقران میتوانند از تغییر کانال با استفاده از کنترل از راه دور لذت ببرند تا به طور خودکار از برنامه onwe به برنامه دیگر تغییر کنند، درست مانند یک سیستم خانگی. برای جزئیات بیشتر به راهنمای نصب DISH Network MIM مراجعه کنید.
برای نصب و کارکرد آسان و انعطاف پذیر، i4/i4P از اتصالات دوگانه و چهارگانه IRD استاندارد با یک کابل واحد بین آنتن و واحد کنترل آنتن (ACU) پشتیبانی می کند. این سیستم ساده و قدرتمند با رعایت دقیق ترین تایید کیفیت ISO 9001:2001 ساخته شده است.
علاوه بر این، مدل i4P سیستم کنترل زاویهای خودکار تعبیهشده را برای حفظ قدرت سیگنال بهینه و افزایش کیفیت دریافتهای ماهوارهای در مناطق تحت پوشش سیگنال ماهوارهای ضعیف ارائه میکند.
اندازه محبوب با عملکرد بالاتر
قطر بازتابنده 45 سانتی متر با پوشش سراسری برای آمریکای شمالی، اروپا و خدمات منطقه ای در سراسر جهان.
دریافت سریع سیگنال
الگوریتم انحصاری Wide Range Search (WRS) Intellian به آنتن اجازه می دهد تا سیگنال را با سرعت و دقت باورنکردنی جستجو، پیدا و قفل کند.
نصب ساده و آسان
با یک کابل برای اتصال آنتن و ACU، سیستم های Intellian i4 / i4P سریع و آسان نصب می شوند. ACU پیشرفته ما به گونه ای طراحی شده است که به حداقل تنظیمات نیاز دارد تا بتوانید در کمترین زمان از برنامه های تلویزیونی در قایق خود لذت ببرید.
اتصال بی سیم و موبایل Aptus
Wi-Fi داخلی ACU را قادر می سازد تا به صورت بی سیم متصل شود. رایانه های شخصی، لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند را می توان برای اتصال به ACU و نظارت، کنترل و تغییر تنظیمات سیستم به صورت بی سیم استفاده کرد. موبایل Intellian Aptus برای دانلود برای دسترسی به ACU از طریق Wi-Fi و کار با آنتن از iPhone، iPad یا سایر دستگاه های شبکه در دسترس است. iPhone و iPad علائم تجاری ثبت شده Apple Inc.
کانال های HDTV مورد علاقه خود را تنظیم کنید
i4/i4P Intellian کانال های HD را از Ku-band ارائه می دهد. ماژول HD در واحد کنترل آنتن Intellian i4/i4P برای ادغام یکپارچه و نصب آسان تعبیه شده است.
GPS داخلی
Intellian i4/i4P شامل یک GPS داخلی برای عملکرد راحتتر و دریافت سریعتر سیگنال است. این به i4/i4P اجازه می دهد تا در هر کجا که کشتی حرکت می کند، دقت بالاتر و عملکرد آسانی داشته باشد.
عملیات کاربر پسند
واحد کنترل آنتن (ACU)، که به عنوان یک بسته پیش فرض عرضه می شود، عملکرد کاربر پسند را برای عملکردهای مختلف به شما ارائه می دهد.

Specifications
| SHIPS FROM | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| مدل | i4 |
| قسمت # | B4-409AA |
| نوع محصول | SATELLITE TV |
| منطقه استفاده | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| شبکه | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 45 cm (17.7 inch) |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| فرکانس | Ku BAND |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC |
| وزن | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
ویژگی های سیستم Intellian i4
- عملکرد جستجو و شناسایی خودکار ماهواره
- تثبیت 2 محوری ردیابی با سرعت بالا را فراهم می کند
آنتن با کارایی بالا
- آنتن سهموی با قطر 45 سانتی متر (17.7 اینچ) برای دریافت سیگنال های ماهواره ای باند Ku
- قطبش دایره ای یا خطی بسته به منطقه و LNB انتخاب شده است
- ماژول داخلی HD برای دریافت تلویزیون HD باند Ku
فناوری ثبت اختراع Quick&Quiet℠ Intellian (iQ²)
- فناوری iQ² به شما امکان میدهد به سرعت تنظیم کنید، یک قفل سیگنال ثابت داشته باشید و از برنامههای تلویزیونی مورد علاقهتان در راحتی بیصدا لذت ببرید.
- الگوریتم جستجوی دامنه وسیع (WRS) سریعترین دریافت سیگنال موجود را در هر مکانی ارائه می دهد.
- فناوری کج شدن پرتو دینامیکی (DBT) با استفاده از تجزیه و تحلیل پرتوی هوشمند و بیدرنگ، از کیفیت سیگنال برتر اطمینان حاصل میکند و در عین حال نویز پسزمینه مزاحم تجربه شده با آنتنهای معمولی را حذف میکند.
واحد کنترل آنتن
- کنترل های بصری با نمایشگر اطلاعات دیجیتال روی ACU
- به روز رسانی و تشخیص خودکار بی سیم از طریق رایانه شخصی Aptus و Aptus Mobile
- پورت خروجی DC برای تامین برق آسان به Intellian MIM یا ماژول رمزگشا Shaw
قابلیت گیرنده چندگانه
- چندین گیرنده و تلویزیون را می توان با استفاده از سوئیچ چندگانه یا Intellian MIM (ماژول رابط چند ماهواره ای) متصل کرد.
- با استفاده از MIM می توان یک گیرنده اصلی را برای کنترل ماهواره هدف انتخاب کرد
- در آمریکای شمالی، هنگام استفاده از Dish یا Bell TV، یک MIM مورد نیاز است که امکان سوئیچ خودکار ماهواره از کنترل از راه دور شما را درست مانند شما در خانه می کند.
GPS داخلی و رابط NMEA 0183
- i3 شامل یک GPS داخلی در داخل واحد آنتن برای دریافت سریعتر سیگنال است
- GPS کشتی را می توان از طریق پورت NMEA 0183 در پنل پشتی ACU نیز متصل کرد.
اندازه پروفایل رادوم شیک
- قطر رادوم آنتن 50 سانتی متر (19.7 اینچ).
- وزن آنتن کمتر از 11.6 کیلوگرم (25.5 پوند)
سه سال گارانتی جهانی
- ضمانت 3 ساله قطعات و عملکرد پیشرو در صنعت با 2 سال گارانتی کار برای کلیه سیستم های آنتن، تضمین آرامش خاطر با سرمایه گذاری سخت افزاری شما
What's included
شامل چه چیزی است
تمامی سیستم های ماهواره ای شامل قطعات زیر به صورت استاندارد می باشد
- بازتابنده آنتن و رادوم 45 سانتی متری (18 اینچ) و LNB
- واحد کنترل آنتن (ACU)
- برنامه کنترل کننده کامپیوتر (سی دی نرم افزار شامل)
- راهنمای نصب و راه اندازی
- الگوی نصب
- راهنمای نصب سریع
کیت نصب
- براکت نصب روی میز ACU × 2EA
- کابل کواکسیال آنتن 15 متری (49) فوت × 1EA-ACU RG6
- کابل کواکسیال 3 متر (10 فوت) × 1EA ACU-IRD RG6
- کابل برق 10 متری (33 فوت) × 1EA DC
- کابل سریال PC 1.8 متر (6 فوت) × 1EA
- اتصالات و پیچ ها
نقشه های پوشش Intellian i4





