Intellian v60 VSAT אנטנה ימית (V1-60)
calcActive())">
In stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- v60
- חלק מס':
- V1-60
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-V60-System-V1-60
17,814.77 $
Intellian v60 היא מערכת אנטנות VSAT ימית בקו-60 ס"מ עם עיצוב ראדום קומפקטי המאפשר לכלי שיט קטנים יותר להתאים למערכות אילוצי מקום. עם פלטפורמת הייצוב שלו עם 3 צירים, ל-v60 יש ביצועי מעקב מעולים השווים כמעט למערכת אנטנות VSAT בדרגה 1 מטר. ניתן להגדיר את ה-v60 עבור רשתות לווייניות SCPC, פס רחב או היברידיות. זה מתאים לאינטרנט מהיר, עדכוני מזג אוויר ותרשימים, דואר אלקטרוני, העברת קבצים ותמונה, ועידת וידאו, VoIP, VPNs וגיבוי מסדי נתונים. ה-v60 תוכנן ונבנה כדי לעמוד בסטנדרטים התעשייה והצבאיים או לחרוג מהם עבור רטט, זעזועים ו-EMC כדי להבטיח אמינות מרבית בתנאים הקשים ביותר בים.
ל-v60 טווח אזימוט בלתי מוגבל למעקב רציף מבלי לפרוק את הכבלים באנטנה. טווח הגבהים הרחב מ-10? עד 100? מאפשר ל-v60 לקבל קליטת אותות חלקה בזמן שהספינה נוסעת ליד קו המשווה או אזורי הקוטב. עם עיצוב ההתקנה הקל ביותר והממשק הכי ידידותי למשתמש שאתה יכול למצוא בשוק, ה-v60 מבטיח שתהיה לך חווית פס רחב חדשה לגמרי בים.
ל-v60 יש GPS מובנה לרכישת לוויין מהירה ובקרת קיטוב אוטומטית למיטוב עוצמת האות של הזנת קיטוב ליניארי. ה-v60 מספק ביצועים תמידיים ללא פשרות עם חיבורי האיכות והאמינות הגבוהים ביותר בים. ה-v60 הוא הבחירה האולטימטיבית עבור יורדי ים המחפשים חווית פס רחב בדרגה מסחרית עם פתרון קומפקטי, חזק וחסכוני.
Specifications
| דֶגֶם | v60 |
|---|---|
| חלק מס' | V1-60 |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| מותג | INTELLIAN |
| רֶשֶׁת | VSAT |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 60 cm (23.6 inch) |
| מִשׁקָל | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 84.5 cm (33.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 78 cm (30.7 inch) |
| POLARIZATION | Cross-pol and Co-pol as standard |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -10° ~ 100° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±30° |
Write a Review