Intellian v60 היא מערכת אנטנות VSAT ימית בקו-60 ס"מ עם עיצוב ראדום קומפקטי המאפשר לכלי שיט קטנים יותר להתאים למערכות אילוצי מקום. עם פלטפורמת ייצוב 3-צירים שלו, ל-v60 יש ביצועי מעקב מעולים השווים כמעט למערכת אנטנות VSAT בדרגה 1 מטר. ניתן להגדיר את ה-v60 עבור רשתות לווייניות SCPC, פס רחב או היברידיות. זה מתאים לאינטרנט מהיר, עדכוני מזג אוויר ותרשימים, דואר אלקטרוני, העברת קבצים ותמונה, ועידת וידאו, VoIP, VPNs וגיבוי מסדי נתונים. ה-v60 תוכנן ונבנה כדי לעמוד בסטנדרטים התעשייה והצבאיים או לחרוג מהם עבור רטט, זעזועים ו-EMC כדי להבטיח אמינות מרבית בתנאים הקשים ביותר בים.
ל-v60 טווח אזימוט בלתי מוגבל למעקב רציף מבלי לפרוק את הכבלים באנטנה. טווח הגבהים הרחב מ-10? עד 100? מאפשר ל-v60 לקבל קליטת אותות חלקה בזמן שהספינה נוסעת ליד קו המשווה או אזורי הקוטב. עם עיצוב ההתקנה הקל ביותר והממשק הכי ידידותי למשתמש שאתה יכול למצוא בשוק, ה-v60 מבטיח שתהיה לך חווית פס רחב חדשה לגמרי בים.
ל-v60 יש GPS מובנה לרכישת לוויין מהירה ובקרת קיטוב אוטומטית למיטוב עוצמת האות של הזנת קיטוב ליניארי. ה-v60 מספק תמיד ביצועים ללא פשרות עם חיבורי האיכות והאמינות הגבוהים ביותר בים. ה-v60 הוא הבחירה האולטימטיבית עבור יורדי ים המחפשים חווית פס רחב בדרגה מסחרית עם פתרון קומפקטי, חזק וחסכוני.
Specifications
| דֶגֶם | v60Ka |
|---|---|
| חלק מס' | V4-6F-STC |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| מותג | INTELLIAN |
| רֶשֶׁת | VSAT |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 65 cm (25.6 inch) |
| מִשׁקָל | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Write a Review