מערכת Intellian i6 US ימית ללוויין עם רפלקטור בגודל 60 ס"מ (23.6 אינץ') ו- All-Americas LNB (B4-609AA)
In stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- i6
- חלק מס':
- B4-609AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-System-B4-609AA
מערכת Intellian i6 US ימית לטלוויזיה בלוויין עם רפלקטור בגודל 60 ס"מ (23.6 אינץ') ו- All-Americas LNB (B4-609AA)
ה- Intellian i6/i6P מספק ביצועים ויעילות מעולים ברמה מסחרית בהשוואה למערכות אנטנות בגודל דומה. ה-i6/i6P תוכנן באופן אידיאלי עבור סירות מעל 70 רגל. באופן מסורתי, לאנטנות לוויין ימיות גדולות יותר היה משקל מסורבל ובעיות התקנת כבלים מסובכות. הודות לעיצוב הכבל הבודד של ה-i6 והטכנולוגיה ליצירת ואקום, ה-i6/i6P הוכיחה שוב שגדול יותר יכול להיות קל ופשוט יותר. עם Intellian MIM, שייטים יכולים ליהנות ממעבר ערוצים דרך מיתוג לווייני אוטומטי ממש כמו מערכת ביתית. עיין במדריך ההתקנה של DISH Network MIM לפרטים נוספים.
עם חידושי הפטנט שלו בטכנולוגיות חיפוש טווח רחב (WRS) והטיית קרן דינמית (DBT), ה-i6/i6P תמיד יכול להציע את יכולות המעקב המדויקות ביותר ואיכות מעולה של קליטת אותות לוויינים בתנאי ים קשים במיוחד.
העיצוב החדשני ביותר של ה-i6/i6P הוא מודולי HD ו-TriSat המשולבים ביחידת הבקרה שלו. זה מאפשר לשייטים את היכולת לגשת לערוצי HDTV האהובים עליהם מספקי שירותי טלוויזיה בלוויין מובילים בקלות בדיוק כמו שהם רגילים לעשות בבית.
ל-i6/i6P יש מערכת GPS מובנית שמשפרת את מהירות רכישת אותות לוויינים. בנוסף, ה-i6P מספק את מערכת בקרת זווית הטיה אוטומטית המוטבעת כדי לשמור על עוצמת אות אופטימלית ולהגביר את איכות קליטת הלוויין באזורי כיסוי אותות לווייניים חלשים.
אחיזה איתנה באות
הטיית האלומה הדינמית הבלעדית (DBT) של Intellian משתמשת בתת-רפלקטור בעל ביצועים גבוהים המתכוונן כל הזמן, המאפשר לאנטנה להישאר האות החזק ביותר בכל עת בזמן שהספינה משייטת במהירות גבוהה.
רכישת אותות מהירה יותר
האלגוריתם הבלעדי של Intellian Wide Range Search (WRS) מאפשר לאנטנה לחפש, למצוא ולהינעל על אות במהירות ובדיוק מדהימים.
התקנה פשוטה וקלה
עם כבל יחיד לחיבור האנטנה וה-ACU, מערכות Intellian i6 מהירות וקלות להתקנה. ה-ACU המתקדם שלנו נועד לדרוש הגדרה מינימלית כדי שתוכל להתחיל ליהנות מתוכניות טלוויזיה על סיפון הסירה שלך תוך זמן קצר.
כוון את ערוצי ה-HD האהובים עליך
ה-i6/i6P של Intellian מספק ערוצי HD מ-Ku-band. מודול HD מובנה למעשה ביחידת בקרת האנטנה של Intellian i6/i6P לאינטגרציה חלקה והתקנה קלה.
ג'י פי אס מובנה
Intellian i6/i6P כולל GPS מובנה לתפעול קל יותר ורכישת אותות מהירה יותר. זה מאפשר ל-i6/i6P להיות בעל דיוק גבוה יותר ותפעול קל לכל מקום שהספינה מפליגה.
ביצועים ללא תחרות
קוטר מחזיר אור 60 ס"מ עם כיסוי ארצי עבור צפון ודרום אמריקה, אירופה והשירות האזורי ברחבי העולם.
קישוריות אלחוטית ו- Aptus mobile
ה-Wi-Fi המובנה מאפשר ל-ACU להיות מחובר באופן אלחוטי. ניתן להשתמש במחשבים, מחשבים ניידים וסמארטפונים כדי להתחבר ל-ACU ולנטר, לשלוט ולשנות את הגדרות המערכת באופן אלחוטי. Intellian Aptus mobile זמין להורדה כדי לגשת ל-ACU באמצעות Wi-Fi ולהפעיל את האנטנה מה-iPhone, iPad או מכשירי רשת אחרים שלהם. iPhone ו-iPad הם סימנים מסחריים רשומים של Apple Inc.

Specifications
| דֶגֶם | i6 |
|---|---|
| חלק מס' | B4-609AA |
| סוג המוצר | SATELLITE TV |
| אזור שימוש | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| מותג | INTELLIAN |
| רֶשֶׁת | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 60 cm (23.6 inch) |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| תדירות | Ku BAND |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC |
| מִשׁקָל | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- פונקציית חיפוש וזיהוי לוויינים אוטומטיים
- מערכת מעקב 2 צירים במהירות גבוהה
- אנטנה פרבולית בקוטר 60 ס"מ (24 אינץ') לקליטת אותות לוויין Ku-Band
- קיטוב מעגלי או ליניארי בהתאם לאזור ול-LNB שנבחרו
- מודול HD מובנה עבור קליטת טלוויזיה HD של Ku-band
- טכנולוגיית iQ² מאפשרת לך להתכוונן במהירות, לשמור על נעילת אות מוצקה וליהנות מתכניות הטלוויזיה האהובות עליך בנוחות שקטה
- אלגוריתם החיפוש הרחב (WRS) מספק את רכישת האותות המהירה ביותר הזמינה בכל מקום
- טכנולוגיית הטיית אלומה דינמית (DBT) משתמשת בניתוח אלומה אינטליגנטי בזמן אמת כדי להבטיח איכות אות מעולה תוך ביטול רעשי רקע חודרניים עם אנטנות קונבנציונליות
- בקרות אינטואיטיביות ותצוגת מידע דיגיטלי לווייני ב-ACU
- עדכונים ואבחון אוטומטיים אלחוטיים באמצעות Aptus PC ו- Aptus Mobile
- יציאת DC Out לאספקת חשמל קלה ל-Intelian MIM או למודול Shaw Decoder
- ניתן לחבר מספר מקלטים וטלוויזיות באמצעות Multi-Switch או Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- באמצעות ה-MIM ניתן לבחור מקלט ראשי לשליטה בלוויין היעד
- בצפון אמריקה, בעת שימוש ב-Dish או Bell TV, יש צורך ב-MIM, המאפשר מעבר לווייני אוטומטי מהשלט הרחוק שלך בדיוק כמו שאתה עושה בבית
- ה-i6 כולל GPS מובנה בתוך יחידת האנטנה לרכישת אותות מהירה יותר. ניתן לחבר את ה-GPS של הספינה גם דרך יציאת NMEA 0183 בפאנל האחורי של ה-ACU
- קוטר ראדום אנטנה של 70 ס"מ (27.5 אינץ').
- אנטנה שוקלת פחות מ-20 ק"ג (44 פאונד)
- אחריות על חלקים וביצוע מובילים בתעשייה ל-3 שנים עם אחריות עבודה לשנתיים לכל מערכות האנטנות, מה שמבטיח שקט נפשי עם השקעת החומרה שלך
- מדיניות האחריות החדשה (חלקים לשלוש שנים ושנתיים עבודה) תקפה רק עבור מוצרים שנרכשו לאחר ה-1 בינואר 2017
What's included
כל מערכות הלוויין כוללות את החלקים הבאים כסטנדרט
- אנטנה ורדום 60 ס"מ (24 אינץ') רפלקטור & LNB
- ACU (יחידת בקרת אנטנה)
- תוכנית בקר למחשב (כלול תקליטור תוכנה)
- מדריך התקנה והפעלה
- תבנית התקנה
- מדריך התקנה מהירה
ערכת התקנה
- תושבת הרכבה לשולחן ACU × 2EA
- 15 מ' (49 רגל) × 1EA Antenna-ACU RG6 כבל קואקסיאלי
- 3 מ' (10 רגל) × 1EA ACU-IRD RG6 כבל קואקסיאלי
- 10 מ' (33 רגל) × 1EA כבל מתח DC
- 1.8 מ' (6 רגל) × 1EA כבל טורי PC
- מחברים וברגים