Intellian i9P Auto Skew ארה"ב / קנדה מערכת טלוויזיה לווין ימית (B4-919AA)
In stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- i9P
- חלק מס':
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Intellian i9P ימית טלוויזיה לווין מערכת (B4-919AA)
ה- Intellian i9P מציע את קליטות הטלוויזיה הלוויין החזקות והאמינות ביותר עבור ספינות פנאי ומסחריות מעל 80 רגל. העיצוב המסוגנן של ה-i9P גורם לעצמו להשתלב בצורה מושלמת בכלים מודרניים ויעילים.
עם חידושי הפטנט שלו בטכנולוגיות חיפוש רחב (WRS) והטיית קרן דינמית (DBT), אפילו ללא חיישני תנועה מיותרים, ה-i9P תמיד יכול להבטיח קליטת טלוויזיה בלווין צלולה עם צליל באיכות CD גם בתנאי הים הקשים ביותר. .
העיצוב החדשני ביותר של i9P הוא מודולי HD ו-TriSat המשולבים ביחידת הבקרה שלו. זה הופך את i9P למערכת האנטנה הימית הראשונה בהיסטוריה המאפשרת לשייטים לגשת למאות ערוצי HDTV מספקי שירותי טלוויזיה בלווין מובילים ללא כלי המרה נוספים או חיווט כבלים. עם Intellian MIM, שייטים יכולים ליהנות ממעבר ערוצים דרך מיתוג לווייני אוטומטי ממש כמו מערכת ביתית. עיין במדריך ההתקנה של DISH Network MIM לפרטים נוספים. בנוסף, יחידת בקרה זו מספקת לשייטים פלטפורמת הפעלה אינטראקטיבית באמצעות תוכנת בקר המחשב שלה עם ממשק משתמש ידידותי מאוד ורשימה מלאה של ספריות לוויין בעולם.
ה-i9P מציע גם את מערכת בקרת זווית הטיה האוטומטית המשולבת ומערכת ה-GPS המדויקת ביותר, אשר לא רק מאיצה את המהירות של זמן רכישת אותות לוויין, אלא גם משפרת את איכות קליטת הלוויין באזורי כיסוי אותות לווייניים חלשים.
אחיזה איתנה באות
הטיית האלומה הדינמית הבלעדית (DBT) של Intellian משתמשת בתת-רפלקטור בעל ביצועים גבוהים המתכוונן כל הזמן, המאפשר לאנטנה להישאר האות החזק ביותר בכל עת בזמן שהספינה משייטת במהירות גבוהה.
רכישת אותות מהירה יותר
האלגוריתם הבלעדי של Intellian Wide Range Search (WRS) מאפשר לאנטנה לחפש, למצוא ולהינעל על אות במהירות ובדיוק מדהימים.
ביצועים חזקים ביותר
קוטר משקף 85 ס"מ עם כיסוי ארצי עבור צפון ודרום אמריקה, אירופה והשירות האזורי ברחבי העולם.
כוון את ערוצי ה-HD האהובים עליך
ה-i9P של Intellian מספק ערוצי HD מלהקת Ku. מודול ה-HD מובנה למעשה ביחידת בקרת האנטנה של Intellian i9P לאינטגרציה חלקה והתקנה קלה.
ג'י פי אס מובנה
ה- Intellian i9P כולל GPS מובנה לתפעול קל יותר ורכישת אותות מהירה יותר.
קישוריות אלחוטית ו- Aptus mobile
ה-Wi-Fi המובנה מאפשר ל-ACU להיות מחובר באופן אלחוטי. ניתן להשתמש במחשבים, מחשבים ניידים וסמארטפונים כדי להתחבר ל-ACU ולצג, לשלוט ולשנות את הגדרות המערכת באופן אלחוטי. Intellian Aptus mobile זמין להורדה כדי לגשת ל-ACU באמצעות Wi-Fi ולהפעיל את האנטנה מה-iPhone, iPad או מכשירי רשת אחרים שלהם. iPhone ו-iPad הם סימנים מסחריים רשומים של Apple Inc.
מערכת All-in-One
מערכת בקרת זווית הטיה אוטומטית, GPS וטווח גובה מורחב מסופקים כאפשרות ברירת מחדל מאפשרים ל-i9P לקבל קליטות אות משופרות באזורי כיסוי אותות לווייניים חלשים ולהיות בעל דיוק ותפעול קל לכל מקום שייט הספינה.

Specifications
| דֶגֶם | i9P |
|---|---|
| חלק מס' | B4-919AA |
| סוג המוצר | SATELLITE TV |
| אזור שימוש | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| מותג | INTELLIAN |
| רֶשֶׁת | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 85 cm (33.5 inch) |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| תדירות | Ku BAND |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC |
| מִשׁקָל | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
מערכת אוטומטית לחלוטין
חיפוש וזיהוי לוויינים אוטומטיים. מנועי צעד 2 צירים לייצוב הכן.
אנטנה משופרת
אנטנה פרבולית יעילה ביותר בגודל 34 אינץ' מאפשרת 44dBW של מינימום EIRP. RHCP / LHCP, קיטוב אנכי / אופקי.
אלגוריתם חיפוש רחב (WRS).
שיטות מתחרות מחפשות את רוחב הפס הצר של האונה הראשית. עם זאת, ה-WRS הבלעדי של Intellian מחפש את המגוון הרחב של אונות צד ומקפץ אל האונה הראשית, ומספק רכישת לוויין מהירה יותר.
שידור וידאו דיגיטלי אוטומטי לחלוטין (DVB)
זיהוי DVB מפענח עם CPLD מאפשר זיהוי במהירות גבוהה.
טכנולוגיית הטיית קרן דינמית (DBT).
תת-רפלקטור במהירות גבוהה מסתובב מחוץ לציר, בודק את עוצמת האות ב-50 פעמים בשנייה ומפצה את כיוון המעקב. פחות תנועה של הרפלקטור הראשי פירושה פחות רעש ומאריך את חיי המוצר.
זיהוי אות DVB-S2
זיהוי במהירות גבוהה באמצעות מפענח DVB-S2.
יחידת בקרת אנטנה מסוג חדש
• קל לשנות ולעדכן מידע לוויין
• בדיקת מצב אנטנה קלה ואבחון אוטומטי
• בקרת אנטנה קלה באמצעות ממשק PC
בקרת קיטוב אוטומטית (זווית הטיה).
מערכת בקרת זווית הטיה אוטומטית (-90°~+90°) עבור קיטוב אופקי/אנכי ליניארי.
GPS מובנה ויציאת ממשק NMEA 0183
ה-i9P כולל GPS מובנה בתוך יחידת האנטנה לרכישת אותות מהירה יותר. ניתן לחבר את ה-GPS של הספינה גם דרך יציאת NMEA 0183 בפאנל האחורי של ה-ACU.
מפות כיסוי Intellian i9P





