Intellian i9W מערכת טלוויזיית לווין עולמית בעלת 2 צירים עם צלחת בגודל 85 ס"מ (33.5 אינץ') ו-WorldView LNB (B4-919W2)
In stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- i9W
- חלק מס':
- B4-919W2
- ORIGIN:
- קוריאה הדרומית
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
תאימות שירותי לוויין עולמיים
Intellian i9W מספק את הנוחות האולטימטיבית לחבר אותך עד אלפי תכנות טלוויזיה בחינם, טלוויזיה בתשלום, סטנדרטי Definition ו-High Definition תכנות בכל רחבי העולם עם מודול LNB אחד המשלב תדרי LO מרובים (8).
דיבורית WorldView™ LNB מודול
מודול WorldView LNB מהדור השני, המוגש לפטנט, הוא החידוש האחרון מבית Intellian. בניגוד ל-LNB של מערכות TVRO אחרות עם יציבות של ±1,000 קילו-הרץ, מודול Intellian WorldView LNB בנוי על היציבות הגבוהה ביותר של ±10 קילו-הרץ שיש לו פי 100 יותר דיוק ורגישות אות גדולה יותר.
בנוסף, מודול LNB זה מקבל שירותי טלוויזיה בלוויין מרובת פסים ורב-קיטוב ברחבי העולם. לכן, השייטים אינם צריכים לשנות ידנית את ה-LNB בתוך כיפת האנטנה בכל פעם שהספינה חוצה לאזור שירות לווייני אחר.
קליטת טלוויזיה דיגיטלית DVB-S2
חלק משירותי טלוויזיית HD עברו ל-DVB-S2 ויהיו יותר בעתיד. הודות לטכנולוגיית הטלוויזיה הדיגיטלית פורצת הדרך DVB-S2 של Intellian, כעת יכולים שייטים ליהנות מהבידור המועדף עליהם ב-DTH (Direct To Home) בים, ממש כמו בבית.
ספריית לווין גלובלית
ה-i9W כולל את ספריית הלוויין הגלובלית המתוכנתת מראש המאפשרת לשייטים לבחור את הלוויין הרצוי תוך כדי נסיעה מאזור לאזור. לאחר בחירת הלוויין, מודול WorldView LNB יעבור אוטומטית לתדר המקומי המתאים כדי לקבל את האות.
קישוריות אלחוטית ו- Aptus mobile
ה-Wi-Fi המובנה מאפשר ל-ACU להיות מחובר באופן אלחוטי. ניתן להשתמש במחשבים, מחשבים ניידים וסמארטפונים כדי להתחבר ל-ACU ולנטר, לשלוט ולשנות את הגדרות המערכת באופן אלחוטי. Intellian Aptus mobile זמין להורדה כדי לגשת ל-ACU באמצעות Wi-Fi ולהפעיל את האנטנה מה-iPhone, iPad או מכשירי רשת אחרים שלהם. iPhone ו-iPad הם סימנים מסחריים רשומים של Apple Inc.

Specifications
| דֶגֶם | i9W |
|---|---|
| חלק מס' | B4-919W2 |
| סוג המוצר | SATELLITE TV |
| אזור שימוש | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| מותג | INTELLIAN |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 85 cm (33.5 inch) |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| תדירות | Ku BAND |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| מִשׁקָל | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
מפות כיסוי Intellian i9W





