מערכת Intellian i4 US ימית לטלוויזיה בלוויין עם רפלקטור בגודל 45 ס"מ (17.7 אינץ') ו- All-Americas LNB (B4-409AA)
In stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- i4
- חלק מס':
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Intellian i4 ימית טלוויזיה לווין מערכת (B4-409AA)
עם העיצוב הקשוח, האמין והעמיד, ה- Intellian i4 ו- i4P מספקים את הביצועים הבולטים ביותר כדי להישאר נעול על האות. ההתקנה הקלה וה-ACU הידידותי למשתמש מחברים שייטים לבידור טלוויזיה בלוויין מובחר בזמן עוגן, שיוט במהירות גבוהה או בתנאי ים סוערים. עיצוב הכיפה המסוגנן והמלוטש של ה-i4/i4P הופך אותו למושלם עבור כלי שיט מעל 50 רגל.
עם החידושים ההנדסיים הבלעדיים שלו בטכנולוגיות חיפוש רחב (WRS) והטיית קרן דינמית (DBT), ה-i4/i4P יכול להשיג את ביצועי המעקב המדויקים ביותר וקליטה האותות הגבוהה ביותר ללא צורך בחיישן תנועה שביר או מיותר. מערכת GPS משובצת יכולה להאיץ את חיפוש הלוויין ואת זמן הרכישה.
תכונות העיצוב המהפכניות והחדשניות של ה-i4/i4P כוללות את מודולי ה-HD וה-TriSat המובנים ביחידת בקרת האנטנה (ACU) וכן את ספריית הלוויין הגלובלית המתוכנתת מראש. זה מציע לשייטים שידורי טלוויזיה בלוויין בהבחנה גבוהה (HD) מספקי שירותי טלוויזיה בלווין מובילים ללא כל כלי המרה נוספים וחיווט כבלים. עם ה-MIM הבלעדי של Intellian, שייטים יכולים ליהנות מהחלפת ערוצים באמצעות השלט כדי לעבור אוטומטית מתוכנית אחרת לתוכנית אחרת, ממש כמו מערכת ביתית. עיין במדריך ההתקנה של DISH Network MIM לפרטים נוספים.
להתקנה ותפעול קלים וגמישים, ה-i4/i4P תומך בחיבורי Dual ו- Quad IRD סטנדרטיים עם כבל בודד בין האנטנה ליחידת בקרת האנטנה (ACU). מערכת פשוטה וחזקה זו מיוצרת בהתאם לאימות האיכות הקפדנית ביותר של ISO 9001:2001.
בנוסף, דגם i4P מספק את מערכת בקרת זווית הטיה אוטומטית המוטבעת כדי לשמור על עוצמת אות אופטימלית ולהגביר את איכות קליטת הלוויין באזורי כיסוי אותות לווייניים חלשים.
גודל פופולרי עם ביצועים גבוהים יותר
קוטר משקף 45 ס"מ עם כיסוי ארצי עבור צפון אמריקה, אירופה והשירות האזורי ברחבי העולם.
רכישת אותות מהירה יותר
האלגוריתם הבלעדי של Intellian Wide Range Search (WRS) מאפשר לאנטנה לחפש, למצוא ולהינעל על אות במהירות ובדיוק מדהימים.
התקנה פשוטה וקלה
עם כבל יחיד לחיבור האנטנה וה-ACU, מערכות Intellian i4 /i4P מהירות וקלות להתקנה. ה-ACU המתקדם שלנו נועד לדרוש הגדרה מינימלית כדי שתוכל להתחיל ליהנות מתוכניות טלוויזיה על סיפון הסירה שלך תוך זמן קצר.
קישוריות אלחוטית ו- Aptus mobile
ה-Wi-Fi המובנה מאפשר ל-ACU להיות מחובר באופן אלחוטי. ניתן להשתמש במחשבים, מחשבים ניידים וסמארטפונים כדי להתחבר ל-ACU ולנטר, לשלוט ולשנות את הגדרות המערכת באופן אלחוטי. Intellian Aptus mobile זמין להורדה כדי לגשת ל-ACU באמצעות Wi-Fi ולהפעיל את האנטנה מה-iPhone, iPad או מכשירי רשת אחרים שלהם. iPhone ו-iPad הם סימנים מסחריים רשומים של Apple Inc.
כוון את ערוצי ה-HD האהובים עליך
ה-i4/i4P של Intellian מספק ערוצי HD מ-Ku-band. מודול HD מובנה ביחידת בקרת האנטנה של Intellian i4/i4P לאינטגרציה חלקה והתקנה קלה.
ג'י פי אס מובנה
ה- Intellian i4/i4P כולל GPS מובנה לתפעול קל יותר ורכישת אותות מהירה יותר. זה מאפשר ל-i4/i4P להיות בעל דיוק גבוה יותר ותפעול קל לכל מקום שייט הספינה.
תפעול ידידותי למשתמש
יחידת בקרת אנטנה (ACU), אשר מסופקת כחבילת ברירת מחדל, מעניקה לך פעולה ידידותית למשתמש עבור פונקציות שונות.

Specifications
| משלוח מ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| דֶגֶם | i4 |
| חלק מס' | B4-409AA |
| סוג המוצר | SATELLITE TV |
| אזור שימוש | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| מותג | INTELLIAN |
| רֶשֶׁת | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 45 cm (17.7 inch) |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| תדירות | Ku BAND |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC |
| מִשׁקָל | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
תכונות מערכת Intellian i4
- פונקציית חיפוש וזיהוי לוויינים אוטומטיים
- ייצוב 2 צירים מספק מעקב במהירות גבוהה
אנטנה בעלת ביצועים גבוהים
- אנטנה פרבולית בקוטר 45 ס"מ (17.7 אינץ') לקליטת אותות הלוויין של פס Ku
- קיטוב מעגלי או ליניארי בהתאם לאזור ול-LNB שנבחרו
- מודול HD מובנה עבור קליטת טלוויזיה HD של Ku-band
טכנולוגיית Quick&Quiet℠ המוגנת בפטנט של Intellian (iQ²)
- טכנולוגיית iQ² מאפשרת לך להתכוונן במהירות, לשמור על נעילת אות מוצקה וליהנות מתכניות הטלוויזיה האהובות עליך בנוחות שקטה
- אלגוריתם החיפוש הרחב (WRS) מספק את רכישת האותות המהירה ביותר הזמינה בכל מקום
- טכנולוגיית הטיית אלומה דינמית (DBT) משתמשת בניתוח אלומה אינטליגנטי בזמן אמת כדי להבטיח איכות אות מעולה תוך ביטול רעשי רקע חודרניים עם אנטנות קונבנציונליות
יחידת בקרת אנטנה
- בקרות אינטואיטיביות עם תצוגת מידע דיגיטלית ב-ACU
- עדכונים ואבחון אוטומטיים אלחוטיים באמצעות Aptus PC ו- Aptus Mobile
- יציאת DC Out לאספקת חשמל קלה ל-Intelian MIM או למודול Shaw Decoder
יכולת ריבוי מקלטים
- ניתן לחבר מספר מקלטים וטלוויזיות באמצעות Multi-Switch או Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- באמצעות ה-MIM ניתן לבחור מקלט ראשי לשליטה בלוויין היעד
- בצפון אמריקה, בעת שימוש ב-Dish או Bell TV, יש צורך ב-MIM, המאפשר מעבר לווייני אוטומטי מהשלט הרחוק שלך בדיוק כמו שאתה עושה בבית
GPS מובנה וממשק NMEA 0183
- ה-i3 כולל GPS מובנה בתוך יחידת האנטנה לרכישת אותות מהירה יותר
- ניתן לחבר את ה-GPS של הספינה גם דרך יציאת NMEA 0183 בפאנל האחורי של ה-ACU
גודל פרופיל Radome מסוגנן
- קוטר ראדום אנטנה של 50 ס"מ (19.7 אינץ').
- אנטנה שוקלת פחות מ-11.6 ק"ג (25.5 פאונד)
שלוש שנות אחריות גלובלית
- אחריות על חלקים וביצוע מובילים בתעשייה ל-3 שנים עם אחריות עבודה לשנתיים לכל מערכות האנטנות, מה שמבטיח שקט נפשי עם השקעת החומרה שלך
What's included
מה נכלל
כל מערכות הלוויין כוללות את החלקים הבאים כסטנדרט
- אנטנה ורדום 45 ס"מ (18 אינץ') רפלקטור & LNB
- ACU (יחידת בקרת אנטנה)
- תוכנית בקר למחשב (כלול תקליטור תוכנה)
- מדריך התקנה והפעלה
- תבנית התקנה
- מדריך התקנה מהיר
ערכת התקנה
- תושבת הרכבה לשולחן ACU × 2EA
- 15 מ' (49) רגל × 1EA אנטנה-ACU RG6 כבל קואקסיאלי
- 3 מ' (10 רגל) × 1EA ACU-IRD RG6 כבל קואקסיאלי
- 10 מ' (33 רגל) × 1EA כבל מתח DC
- 1.8 מ' (6 רגל) × 1EA כבל PC טורי
- מחברים וברגים
מפות כיסוי Intellian i4





