Intellian i6W 2-צירים Global Marine TV System TV עם צלחת 60 ס"מ (23.6 אינץ') ו-WorldView LNB (B4-619W2)
In stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- i6W
- חלק מס':
- B4-619W2
- ORIGIN:
- קוריאה הדרומית
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 4-6 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-i6W-System-B4-619W2
Intellian i6W מערכת טלוויזיית לווין עולמית בעלת 2 צירים עם צלחת 60 ס"מ (23.6 אינץ') ו-WorldView LNB (B3-611W2)
ה-i6W של Intellian מוכר בזכות המבנה שלו בדרגה מסחרית ורווח האות החזק במיוחד. אנטנת הלוויין המיוצבת ב-2 צירים i6W TVRO היא אנטנת הטלוויזיה הלוויין הגלובלית הראשונה בעולם המקבלת שירותי טלוויזיה בלוויין מרובת פסים ורב-קיטוב עם מודול LNB ONE באמצעות פונקציית בקרה DISEqC2.0.
מודול WorldView LNB הבלעדי של Intellian תוכנן ומיוצר על ידי צוות ההנדסה הפנימי של Intellian. LNB חדש זה מציע מעבר חלק בין תכנות מקוטב מעגלי בצפון, מרכז ודרום אמריקה, לבין תכנות מקוטב ליניארי באירופה, במזרח התיכון ובאזורי אסיה פסיפיק. תפיסת העולם? מודול LNB הופך את מיתוג ה-LNB החוצה בתוך כיפת האנטנה בעת נסיעה לאזורים שונים וממנו למיושן.
כל מערכת משולבת במלואה עם ה-WRS המוגן בפטנט של Intellian? ו-DBT? טכנולוגיה, המספקת למשתמשים את היכולת להשיג במהירות אות מוצק ללא הנטל של צורך להסתמך על חיישני קצב או גירוס.
ה-i6W כולל גם מיתוג לוויינים אוטומטי, ויחידת בקרת האנטנה (ACU) הנלווית מצוידת בספריית לוויינים גלובלית מתוכנתת מראש, המוכנה לשימוש המכילה מידע תכנות עבור למעלה ממאה לוויינים גלובליים.
פתרון בידור נהדר לכיסוי לוויין עולמי, ה-i6W הוא אידיאלי עבור כלי שיט מסחריים ויאכטות מעל 70 רגל.
תאימות שירותי לוויין עולמיים
Intellian i6W מספק את הנוחות האולטימטיבית לחבר אותך עד אלפי תכנות טלוויזיה בחינם, טלוויזיה בתשלום, סטנדרטי Definition ו-High Definition תכנות בכל רחבי העולם עם מודול LNB אחד המשלב תדרי LO מרובים (8).
דיבורית WorldViewTM LNB מודול
מודול WorldView LNB מהדור השני, המוגש לפטנט, הוא החידוש האחרון מבית Intellian. בניגוד ל-LNB של מערכות TVRO אחרות עם יציבות של ±1,000 קילו-הרץ, מודול Intellian WorldView LNB בנוי על היציבות הגבוהה ביותר של ±10 קילו-הרץ שיש לו פי 100 יותר דיוק ורגישות אות גדולה יותר.
בנוסף, מודול LNB זה מקבל שירותי טלוויזיה בלוויין מרובת פסים ורב-קיטוב ברחבי העולם. לכן, שייט לא צריך לשנות ידנית את ה-LNB בתוך כיפת האנטנה בכל פעם שהספינה חוצה לאזור שירות לווייני אחר.
קליטת טלוויזיה דיגיטלית DVB-S2
חלק משירותי טלוויזיית HD עברו ל-DVB-S2 ויהיו יותר בעתיד. הודות לטכנולוגיית הטלוויזיה הדיגיטלית פורצת הדרך DVB-S2 של Intellian, כעת יכולים שייטים ליהנות מבידור ה-DTH (Direct To Home) האהוב עליהם בים, ממש כמו בבית.
ספריית לווין גלובלית
ה-i6W כולל את ספריית הלוויין הגלובלית המתוכנתת מראש המאפשרת לשייטים לבחור את הלוויין הרצוי תוך כדי נסיעה מאזור לאזור. לאחר בחירת הלוויין, מודול WorldView LNB יעבור אוטומטית לתדר המקומי המתאים כדי לקבל את האות.
קישוריות אלחוטית ו- Aptus mobile
ה-Wi-Fi המובנה מאפשר ל-ACU להיות מחובר באופן אלחוטי. ניתן להשתמש במחשבים, מחשבים ניידים וסמארטפונים כדי להתחבר ל-ACU ולנטר, לשלוט ולשנות את הגדרות המערכת באופן אלחוטי. Intellian Aptus mobile זמין להורדה כדי לגשת ל-ACU באמצעות Wi-Fi ולהפעיל את האנטנה מה-iPhone, iPad או מכשירי רשת אחרים שלהם. iPhone ו-iPad הם סימנים מסחריים רשומים של Apple Inc
Specifications
| דֶגֶם | i6W |
|---|---|
| חלק מס' | B4-619W2 |
| סוג המוצר | SATELLITE TV |
| אזור שימוש | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| מותג | INTELLIAN |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 60 cm (23.6 inch) |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| תדירות | Ku BAND |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| מִשׁקָל | 20 kg (44 lb) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
מפות כיסוי Intellian i6W





