מערכת טלוויזיית לווין ימית Intellian i2 עם MIM עבור Dish Network ו-Bell TV (B4-I2DN)
In stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- i2
- חלק מס':
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
מערכת Intellian i2 ימית לטלוויזיה בלוויין עבור Dish Network ו-Bell TV (B3-I2DN)
Intellian i2 היא מערכת הטלוויזיה הקומפקטית בעלת הביצועים הגבוהים והקומפקטית הראשונה בעולם עם מודול משולב HD ו-Automatic Satellite Switching™ TriSat. פונקציונליות עדכנית זו מספקת לשייטים בשידור תכניות באיכות גבוהה (HD) וסטנדרטיים (SD) משודרים מספקי שירותי טלוויזיה בלווין מובילים ללא כל כלי המרה נוספים, חיווט כבלים ועלויות.
ה-i2 היא הבחירה המועדפת עבור כלי שיט קטנים יותר מ-25 רגל עם האנטנה הקלה (9.8 פאונד), טביעת הרגל הקטנה שלו (13 אינץ' ותכונות העיצוב החזקות. עם חיפוש רחב טווח (WRS®) והקרן הדינמית החדשנית שלו, המוגשת לפטנט. טכנולוגיות הטיה (DBT®), ה-i2 יכול תמיד לשמור על עוצמת האות הגבוהה ביותר הקיימת ולהבטיח קליטת טלוויזיה צלולה. האנטנה הסופר יעילה בקוטר 13 אינץ' של Intellian מספקת קליטה קבועה וחלקה בזמן שהכלי נמצא בהחלקה, בעוגן, בתנועה. לאורך החוף או שיוט מהחוף. אנטנת ה-i2 TVRO דו-צירית כוללת מערכת GPS מובנית שיכולה להאיץ את זמן רכישת אותות הלוויין כאשר סירות אחרות נשארות עם ההודעה "מחפש לוויין" על מסך הטלוויזיה שלהן!
יחד עם יחידת בקרת האנטנה החכמה החדשה של Intellian (ACU), השייטים מקבלים פתרון סוהר שלם שנועד לפשטות ולקלות. ה-i2 ACU כולל ספריית לווין גלובלית מובנית מתוכנתת מראש עבור DirecTV. מודול הממשק הרב-לווייני הבלעדי של Intellian* (MIM), מאפשר צפייה של עד שלושה לוויינים שונים בבת אחת, ממיקומים שונים על הסיפון, ה-ACU תומך במעבר לוויינים אוטומטי ישירות מהשלט הרחוק שלך בדיוק כמו בבית.

Specifications
| משלוח מ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| דֶגֶם | i2 |
| חלק מס' | B4-I2DN |
| סוג המוצר | SATELLITE TV |
| אזור שימוש | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| מותג | INTELLIAN |
| רֶשֶׁת | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 33 cm (13 inch) |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| תדירות | Ku BAND |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC |
| מִשׁקָל | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
תכונות Intellian i2
מערכת אוטומטית לחלוטין
פונקציית חיפוש וזיהוי לוויינים אוטומטיים
ייצוב 2 צירים מספק מעקב במהירות גבוהה
אנטנה בעלת ביצועים גבוהים
אנטנה פרבולית בקוטר 33 ס"מ (13 אינץ') לקליטת אותות לוויין Ku-Band
קיטוב מעגלי או ליניארי בהתאם לאזור ול-LNB שנבחרו
מודול HD מובנה עבור קליטת טלוויזיה HD של Ku-band
iQ² Quick&Quiet℠ טכנולוגיה
טכנולוגיית iQ² מאפשרת לך להתכוונן במהירות, לשמור על נעילת אות מוצקה וליהנות מתכניות הטלוויזיה האהובות עליך בנוחות שקטה
אלגוריתם החיפוש הרחב (WRS) מספק את רכישת האותות המהירה ביותר הזמינה בכל מקום
טכנולוגיית הטיית אלומה דינמית (DBT) משתמשת בניתוח אלומה אינטליגנטי בזמן אמת כדי להבטיח מעקב אחר אותות מעולה תוך ביטול רעשי רקע חודרניים עם אנטנות קונבנציונליות
יחידת בקרת אנטנה
בקרות אינטואיטיביות ותצוגת מידע דיגיטלי לווייני ב-ACU
עדכונים ואבחון אוטומטיים באמצעות Aptus
התייחסות מהירה לסטטוס אנטנה פשוטה
יכולת ריבוי מקלטים
ניתן לחבר מספר מקלטים וטלוויזיות באמצעות Multi-Switch או Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
באמצעות ה-MIM, ניתן לבחור מקלט ראשי לשליטה בלוויין היעד
בצפון אמריקה, בעת שימוש ב-Dish או Bell TV, יש צורך ב-MIM, המאפשר מעבר לווייני אוטומטי מהשלט הרחוק שלך בדיוק כמו בבית
ממשק לממשק חיצוני NMEA 0183 GPS
ממשק NMEA סטנדרטי המאפשר לבעל כלי שיט להשתמש במערכת GPS נפרדת ומצמצם עוד יותר את זמן החיפוש הראשוני
מידה קומפקטית
קוטר ראדום אנטנה של 37 ס"מ (14.6 אינץ').
אנטנה קלה מאוד שוקלת פחות מ-4.5 ק"ג (10 פאונד)
שלוש שנות אחריות גלובלית
אחריות על חלקים וביצוע מובילים בתעשייה ל-3 שנים עם אחריות עבודה לשנתיים לכל מערכות האנטנות, מה שמבטיח שקט נפשי עם השקעת החומרה שלך
מדיניות האחריות החדשה (חלקים לשלוש שנים ושנתיים עבודה) תקפה רק עבור מוצרים שנרכשו לאחר ה-1 בינואר 2017.
What's included
מה נכלל
כל מערכות הלוויין כוללות את החלקים הבאים כסטנדרט
- אנטנה ורדום 33 ס"מ (13 אינץ') רפלקטור & LNB
- ACU (יחידת בקרת אנטנה)
- תוכנית בקר למחשב (כלול תקליטור תוכנה)
- מדריך התקנה והפעלה
- תבנית הרכבה
- מדריך התקנה מהיר
ערכת התקנה
- תושבת הרכבה לשולחן ACU × 2EA
- 15 מ' (49) רגל × 1EA אנטנה-ACU RG6 כבל קואקסיאלי
- כבל קואקסיאלי 3 מ' (10 רגל) × 1EA ACU-IRD RG6
- 10 מ' (33 רגל) × 1EA כבל מתח DC
- 1.8 מ' (6 רגל) × 1EA כבל טורי PC
- מחברים וברגים
מפות כיסוי Intellian i2




