Intellian t130W エンプティドーム (S2-13119_B)
Specifications
| モデル | t130W EMPTY DOME |
|---|---|
| 一部 # | S2-13119_B |
| 製品の種類 | SATELLITE TV |
| 使用エリア | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ブランド | INTELLIAN |
| 通信網 | DIRECTV, DISH NETWORK |
| 使用タイプ | 海事 |
| 付属品の種類 | DOME |
| ANTENNA SIZE | 125 cm (49.2 inch) |
| 動作温度 | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| 重さ | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
Write a Review