Beam IsatDock2 MARINE សម្រាប់ Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE សម្រាប់ Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
[
"BEAM IsatDock2 MARINE គឺជាស្ថានីយ៍ដាក់ឧបករណ៍ឆ្លាតវៃដែលមានការវាយតម្លៃ IP54 សម្រាប់ IsatPhone 2 ដែលបានរចនាឡើងសម្រាប់កម្មវិធីសមុទ្រ។ MARINE Dock គាំទ្រការប្រើប្រាស់សំឡេងតាមរយៈ Bluetooth, RJ11/POTS, សូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូម្បីតែសូ
អ៊ីសាតដុក2 ម៉ារីន គាំទ្រការជូនដំណឹងផ្ទាល់ខ្លួន និងការជូនដំណឹងជំនួយនៃឧបករណ៍ IsatPhone 2។ សារជូនដំណឹងផ្ទាល់ខ្លួនអាចត្រូវបានបង្កើតឡើងតាមរយៈការចុចប៊ូតុងតែមួយលើអ៊ីសាតដុក2 ម៉ារីន។ វានឹងផ្ញើទីតាំង GPS របស់អ្នកភ្លាមៗ និងសារដែលអ្នកបានកំណត់ជាមុនតាមរយៈ SMS ឬអ៊ីមែល។ ដុកម៉ារីនក៏គាំទ្រការតំឡើងនៃប៊ូតុងពេញនិយមឬប៊ូតុងជូនដំណឹងខាងក្រៅដែលអាចត្រូវបានតំឡើងនៅកន្លែងដែលងាយស្រួល។
The IsatDock2 MARINE អនុញ្ញាតឱ្យឧបករណ៍ IsatPhone 2 ត្រូវបានប្រើនៅក្នុងកម្មវិធីសមុទ្រដែលមានភាពចម្រុះខ្លាំង អ៊ីនធឺហ្វេស RJ11/POTS ដែលមានប្រាជ្ញាអាចអនុញ្ញាតឱ្យមានការតភ្ជាប់ខ្សែរហូតដល់ 600ម ដើម្បីភ្ជាប់ឧបករណ៍ដែលមានខ្សែ ឬឧបករណ៍ដែលគ្មានខ្សែ ឬឧបករណ៍ DECT ដើម្បីប្រើ ឬជាជម្រើសភ្ជាប់ជាមួយប្រព័ន្ធ PBX ដែលបង្ហាញសំឡេងចងក្រង សំឡេងមិនអាចប្រើ និងសំឡេងទូរស័ព្ទដូចជាបណ្ដាញទូរស័ព្ទស្តង់ដា។
{"0":"ទូរស័ព្ទ IsatPhone 2 មានសមាសភាពដែលសមស្របក្នុងឌុក វាមានលក្ខណៈរួមមានការចុចថ្មទូរស័ព្ទ, ពត៌មាន USB, សំឡេងក្នុងខាងក្នុង និងអនុញ្ញាតឱ្យអង់តែន និងថាមពលត្រូវបានភ្ជាប់ជាប្រចាំទៅឌុកសម្រាប់ការប្រើប្រាស់។"}
Specifications
| ម៉ូដែល | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| ផ្នែក # | ISD2Marine |
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | INMARSAT |
| សេវាកម្ម | INMARSAT VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | DOCKING STATION |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Features:
• ចុច IsatPhone 2
• RJ11/POTS interface
• PABX Integration
• គាំទ្រ Assistance Alert & Tracking តាមរយៈ IsatPhone 2
• ធានារយៈពេល ២ ឆ្នាំសម្រាប់ជួសជុល/ប្តូរ
• ការទូរស័ព្ទឯកជនសកម្ម
• មានស្ពីករហូតដៃក្នុង
• ការកំណត់សំឡេងក្នុង
• មុខងារមិនមានសំឡេង
• LED ស្ថានភាពជាមួយភាពភ្លឺអាចកំណត់បាន
• ចូលដំណើរការទិន្នន័យ USB
• រួមបញ្ចូល IsatDock2 adapters (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine បញ្ជីមាតិកាកញ្ចប់:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x IsatDock2 Adapters
- 110-240V AC Plug Pack
- ទូរស័ព្ទឯកជន
- ខ្សែអគ្គិសនី 10-32V DC
- ខ្សែភ្ជាប់សញ្ញា 2ម
- ផ្លាកភ្ជាប់ជញ្ជាំង
- សៀវភៅមគ្គុទេសក៍ & មគ្គុទេសក៍ចាប់ផ្តើមយ៉ាងឆាប់រហ័ស