Beam IsatDock2 LITE Docking Station for Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- ម៉ាក:
- BEAM
- ម៉ូដែល:
- ISATDOCK 2 LITE
- ផ្នែក #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- ចិន
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE ស្ថានីយ៍ភ្ជាប់សម្រាប់ Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
Beam IsatDock2 LITE សម្រាប់ IsatPhone 2 របស់ Inmarsat អនុញ្ញាតឱ្យមានការតំឡើងជាបណ្តោះអាសន្នលើកម្មវិធីជាច្រើនដែលត្រូវការការចូលដំណើរការងាយស្រួលទៅកាន់សេវាកម្មសំឡេង និងទិន្នន័យស្តង់ដារសម្រាប់កម្មវិធីនៅលើដី និងសមុទ្រ។ IsatDock LITE អនុញ្ញាតឱ្យ IsatPhone 2 មានស្ថានភាពតែងតែបើក និង Prepared ដើម្បីទទួលការហៅចូល ដែលអាចឆ្លើយតបតាមឧបករណ៍ Bluetooth ឬទូរស័ព្ទឯកជនជាជម្រើស។ ខណៈពេលដែលទូរស័ព្ទត្រូវបានភ្ជាប់ ប៊ូតុងជំនួយ, ការជូនដំណឹងផ្ទាល់ខ្លួន និងមុខងារតាមដានរបស់ IsatPhone 2 នៅតែអាចប្រើបានពេញលេញ។ ទូរស័ព្ទ IsatPhone 2 ត្រូវបានដាក់ securely នៅក្នុងស្ថានីយ៍, លក្ខណៈរបស់វារួមមានការចុចថ្មទូរស័ព្ទ, ព្រមទាំងច្រកទិន្នន័យ USB, សំឡេងក្នុងបន្ទប់ និងអនុញ្ញាតឱ្យអង់តែន និងអគ្គិសនីត្រូវបានភ្ជាប់ជាបណ្តោះអាសន្នទៅស្ថានីយ៍, Prepared សម្រាប់ការប្រើប្រាស់។ ទូរស័ព្ទ IsatPhone 2 ត្រូវបានដាក់ចូល និងយកចេញយ៉ាងងាយស្រួលដោយការចុចប៊ូតុងនៅលើកំពូលស្ថានីយ៍ធ្វើឱ្យវាងាយស្រួលក្នុងការប្រើប្រាស់នៅឆ្ងាយពីស្ថានីយ៍ពេលត្រូវការ។
Specifications
| ម៉ូដែល | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| ផ្នែក # | ISD2Lite |
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | INMARSAT |
| សេវាកម្ម | INMARSAT VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME, យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ប្រវែង | 99 mm |
| ទទឹង | 76 មម |
| ជម្រៅ | 299 mm |
| ទម្ងន់ | 560 grams |