Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- ម៉ាក:
- BEAM
- ម៉ូដែល:
- POTSDOCK EXTREME
- ផ្នែក #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- ចិន
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK ក៏គាំទ្រការប្រើប្រាស់ទូរស័ព្ទ BEAM Privacy ដែលអាចភ្ជាប់នៅក្បែរទៅនឹង PotsDOCK សម្រាប់ភាពងាយស្រួលបន្ថែមប្រសិនបើត្រូវការនោះ។
ដុកមានលក្ខណៈសម្រាប់ការចុចទូរស័ព្ទ, ការភ្ជាប់ USB សម្រាប់ការភ្ជាប់ទិន្នន័យ, អង់តែនរួម, ការភ្ជាប់ទិន្នន័យ និងអំណាចធ្វើឱ្យអាចរក្សាទុកខ្សែអង់តែន និងអំណាចទាំងអស់បានភ្ជាប់ជាប្រចាំទៅកាន់ដុកធ្វើឱ្យវាស្រាលសម្រាប់ការប្រើប្រាស់នៅគ្រប់ពេលវេលា។
PotsDOCK Extreme CRADLE
. កាន់ Iridium Extreme handset securely
. រចនាដែលរឹងមាំ និងសំណង់
. ចCharging Iridium Extreme handset ដែលមានស្រាប់សម្រាប់ការប្រើប្រាស់
. ការភ្ជាប់អង់តែនរួម, Iridium & GPS
. USB connectivity
POTS/RJ11
. គាំទ្រទូរស័ព្ទខ្សែគ្មានខ្សែ & ខ្សែស្តង់ដា (5 REN)
. ទូរស័ព្ទ POTS អាចដំណើរការបាន 600m (2000 ft) ពីឧបករណ៍
. ងាយស្រួលក្នុងការភ្ជាប់ទៅប្រព័ន្ធ PBX
. សំឡេងចងក្រង, មិនអាចប្រើ & សំឡេងហៅ
. គុណភាពសំឡេងល្អឥតខ្ចោះ
. ការប្រមូលលេខហៅ និងការហៅយ៉ាងឆាប់រហ័ស
TRACKING
. ការបង្កើន Quick GPS
. Interfaces to BEAM's MyBuddy Extreme
PANIC/ALERTS
. Interfaces to BEAM?s MyBuddy Location Based web application
. ការភ្ជាប់ប៊ូតុងជូនដំណឹងខាងក្រៅជាជម្រើស
INTEGRATED BLUETOOTH
. Bluetooth មាននៅក្នុងឧបករណ៍ដាក់ឧបករណ៍
. Bluetooth hands-free voice connectivity
IN-BUILT RINGER
. Ringer ដែលមាននៅក្នុងសម្រាប់ការបង្ហាញសំឡេងចងក្រងដែលកែលម្អ
VOICE, DATA, SMS, SBD
. គាំទ្រទាំងអស់សេវាកម្មសំឡេង, ទិន្នន័យ, SMS & SBD របស់ Iridium
. ចូលដំណើរការទៅកាន់ការហៅជាមុន, ការបង់ប្រាក់ក្រោយ & ការហៅក្រុម
PRIVACY HANDSET
. គាំទ្រទូរស័ព្ទ BEAM Privacy ជាជម្រើស
. ឆ្លើយតបដោយស្វ័យប្រវត្តិពេលយកចេញពីក杯
INSTALLATION
. គាំទ្រការបញ្ចូលអំណាច DC 9 - 32V
. ការតំឡើងដែលមានភាពបត់បែនតាមរយៈការតំឡើងសកល
. ផ្តល់ជូនជាមួយកញ្ចប់ AC 100 - 240V ដែលបានបញ្ចូល
QUALITY
. រចនាឧស្សាហកម្មវិជ្ជាជីវៈ
. ការធានាផ្លាស់ប្តូរ 2 ឆ្នាំសម្រាប់ភាពស្ងប់ស្ងាត់
. 100% តេស្តនៅរោងចក្រ
. បានបញ្ជាក់ពេញលេញ, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| ម៉ូដែល | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| ផ្នែក # | EXTRMPD |
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| ប្រើប្រភេទ | FIXED, MARITIME, យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | DOCKING STATION |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| វិញ្ញាបនបត្រ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85177900"] ``` |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ទទឹង | 82.2 មម (3.24 អ៊ីញ) |
| ជម្រៅ | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| ទម្ងន់ | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Features:
• ការតំឡើងស្រទាប់ស្លាប
• ការតភ្ជាប់ Bluetooth បញ្ចូល
• POTS/RJ11 អន្តរកម្ម, ខ្សែរត្រូវបានរត់ដល់ 600m/2000ft
• សំឡេង, SMS, SBD និងទិន្នន័យប្តូរលីន
• ការតាមដាន និង SOS (តាមទូរស័ព្ទ 9575)
• អន្តរកម្មទិន្នន័យ USB
• អេកសេសសូរី/អារម្មណ៍ចាប់ផ្តើម
• 9-32V DC ការបញ្ចូលថាមពល
• កញ្ចក់ AC បញ្ចូល 110/240
• ការតភ្ជាប់ Iridium និង GPS
• PABX សមស្រប (អាណាឡូក)
• ការធានារយៈពេល 2 ឆ្នាំសម្រាប់ជួសជុលឬប្តូរ
What's included
Beam PotsDOCK Extreme ប្រអប់មាតិកា:
PotsDOCK Extreme
អាដាប់ទ័រ AC/DC
ខ្សែអគ្គិសនី DC/កញ្ចប់ Fuse
ការតំឡើងសកល (RAM)
សៀវភៅមគ្គុទេសក៍
មគ្គុទេសក៍ចាប់ផ្តើមយ៉ាងឆាប់រហ័ស