Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00502)
ស្ថានីយ BGAN | ផែនការ | គ្រឿងប្រើប្រាស់ | ជួល | ជំនួយ
In stock
- ម៉ាក:
- COBHAM
- ម៉ូដែល:
- EXPLORER 325
- ផ្នែក #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00700)
សំឡេងបង្រួម និងដំណោះស្រាយអ៊ីនធឺណិតសម្រាប់យានយន្ត
ជាមួយនឹងស្ថានីយ EXPLORER 325 BGAN អ្នកអាចភ្ជាប់ទៅកាន់ពិភពលោកតាមរយៈសំឡេង ឬទិន្នន័យតាមរយៈ Inmarsat BGAN ភ្លាមៗ ទោះបីជារថយន្តរបស់អ្នកកំពុងផ្លាស់ទីក៏ដោយ។
ការប្រាស្រ័យទាក់ទងគ្នានៅនឹងកន្លែងធានានូវសមត្ថភាពរបស់អ្នកក្នុងការបំពេញការងារ ហើយជាមួយ EXPLORER 325 អ្នកមិនដែលដាច់ទំនាក់ទំនងឡើយ ទោះបីជាអ្នកកំពុងធ្វើដំណើរក្នុងល្បឿនរហូតដល់ 200 គីឡូម៉ែត្រក្នុងមួយម៉ោងក៏ដោយ។
ការតភ្ជាប់រហ័ស
វាអនុញ្ញាតឱ្យទិន្នន័យ BGAN បង្កើនល្បឿនដល់ IP ស្តង់ដារ 384kbps និងការផ្សាយរហូតដល់ 128kbps និងដំណើរការចុះដល់កម្ពស់ 5° សូម្បីតែនៅពេលផ្លាស់ទីក្នុងល្បឿនឆ្លងកាត់ដីរដុបក៏ដោយ។
ទទួលបានអត្ថប្រយោជន៍ពីការតភ្ជាប់រហ័ស និងទំនុកចិត្តថាវានឹងមិនត្រូវបានរំខាននៅពេលធ្វើដំណើរឆ្លងកាត់បរិយាកាសដ៏អាក្រក់។
ងាយស្រួលដាក់ពង្រាយ
EXPLORER 325 មានភាពងាយស្រួលក្នុងការដាក់ពង្រាយ - គ្រាន់តែដាក់អង់តែននៅលើដំបូលរថយន្តរបស់អ្នក ភ្ជាប់វា និងកុំព្យូទ័ររបស់អ្នកទៅស្ថានីយ ហើយអ្នកមានមជ្ឈមណ្ឌលទំនាក់ទំនងចល័ត។
អ្នកអាចនៅក្នុងការិយាល័យរបស់អ្នកស្ទើរតែគ្មានពេល។ ចូលប្រើ VPN, ចាប់ឡើងនៅលើអ៊ីមែល, រុករកបណ្តាញ; ជាមួយនឹងតម្លៃថេរ និងគ្មានថ្លៃរ៉ូមីង នៅពេលអ្នកឆ្លងកាត់ព្រំដែន។
ទម្រង់បង្រួម
ដោយមានអង្កត់ផ្ចិត 35cm, កម្ពស់ 12cm និងទម្ងន់ត្រឹមតែ 3.6kg, EXPLORER 325 មានអង់តែន BGAN ដែលមានទំហំតូចបំផុតនៅលើទីផ្សារ។
ទំហំតូច និងចំណុចតម្លៃនៃ EXPLORER 325 បើកកម្មវិធីថ្មីសម្រាប់ការទំនាក់ទំនងភ្លាមៗ រួមទាំងរថភ្លើង និងឡានដឹកទំនិញ។
| វិមាត្រ (H/W/D) | Transciever: 41x231x278mm អង់តែន៖ ១២០/?៣៥០ ម។ |
| ទម្ងន់ | Transciever: 2.4 គីឡូក្រាម / អង់តែន: 4.4 គីឡូក្រាម |
| IP ស្តង់ដារ | រហូតដល់ 384 kbps |
| សំឡេងស្តង់ដារ | 4 kbps |
| សំឡេងពិសេស | អូឌីយ៉ូ 3.1 kHz, 64 kbps (@elevation>45?) |
Specifications
| ម៉ូដែល | EXPLORER 325 |
|---|---|
| ផ្នែក # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ម៉ាក | COBHAM |
| បណ្តាញ | INMARSAT |
| សេវាកម្ម | INMARSAT BGAN |
| ប្រើប្រភេទ | យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | TERMINAL |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| ល្បឿនទិន្នន័យ | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| វិញ្ញាបនបត្រ | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
រួមបញ្ចូលនៅក្នុងប្រព័ន្ធ
1. អង់តែនតាមដានដោយស្វ័យប្រវត្តិរួមបញ្ចូលគ្នាយ៉ាងពេញលេញ
- ពណ៌៖ ស
- ភ្ជាប់ម៉ាញេទិកសម្រាប់ភ្ជាប់អង់តែន
2. EXPLORER Land Vehicular Transceiver ។
- ខ្សែអ៊ីសឺរណិតស្តង់ដារ (2m/6.6ft)
- ឧបករណ៍ចាប់ផ្តើម - មគ្គុទ្ទេសក៍ចាប់ផ្តើមរហ័ស ស៊ីឌីជាមួយសៀវភៅណែនាំ
- ខ្សែបញ្ចូល 12/24VDC
- ខ្សែអង់តែន Coax w/ TNC connector (2.7m/8.8ft)
3. ទូរស័ព្ទ Thrane IP ភ្ជាប់ជាមួយ Cradle និង Coiled Cable ។
ជាក់លាក់សម្រាប់វ៉ារ្យ៉ង់ 403721A-00520៖
- GNSS: មានតែ GPS - មិនមាន Glonass, Beidou ឬ Galileo គាំទ្រទេ។
- Alphasat៖ ធ្វើការនៅក្នុង EMEA ប៉ុន្តែមិនគាំទ្រប្រេកង់ L-band ដែលបានពង្រីកនៅក្រោម Alphasat
ផែនទីគ្របដណ្តប់ Inmarsat BGAN

ផែនទីនេះបង្ហាញពីការរំពឹងទុករបស់ Inmarsat នៃការគ្របដណ្តប់បន្ទាប់ពីការណែនាំពាណិជ្ជកម្មនៃតំបន់ L-Band ទីបួនរបស់ Inmarsat ។ វាមិនតំណាងឱ្យការធានានៃសេវាកម្មទេ។ ភាពអាចរកបាននៃសេវាកម្មនៅគែមនៃតំបន់គ្របដណ្តប់ប្រែប្រួលអាស្រ័យលើលក្ខខណ្ឌផ្សេងៗ។