Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular in Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
ស្ថានីយ BGAN | ផែនការ | គ្រឿងប្រើប្រាស់ | ជួល | ជំនួយ
In stock
- ម៉ាក:
- COBHAM
- ម៉ូដែល:
- EXPLORER 727
- ផ្នែក #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular in Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
អង់តែន Cobham BGAN EXPLORER 727 ត្រូវបានតំឡើងតាមដំបូល និងកំពុងតាមដានទីតាំងផ្កាយរណបជានិច្ច ដែលវាផ្តល់នូវការភ្ជាប់អ៊ីនធឺណិតល្បឿនលឿនគ្រប់ពេលវេលា។
អ៊ីនធឺណេតល្បឿនលឿន
អង់តែនតាមដានទីតាំងផ្កាយរណបដោយស្វ័យប្រវត្តិ ដែលអនុញ្ញាតឱ្យមានការតភ្ជាប់ល្បឿនលឿន ខណៈពេលកំពុងធ្វើចលនា។ ទិន្នន័យ និងការហៅទូរសព្ទក្នុងពេលដំណាលគ្នា 432 kbps សូម្បីតែក្នុងល្បឿនលើសពី 200 គីឡូម៉ែត្រក្នុងមួយម៉ោង។
ទំនាក់ទំនងចល័ត
ដាក់អង់តែននៅលើដំបូលរថយន្តរបស់អ្នក ដើម្បីប្រែក្លាយវាទៅជាមជ្ឈមណ្ឌលទំនាក់ទំនងចល័តពេញលេញ។ ផ្តល់ការចូលប្រើអ៊ីនធឺណិត និងបណ្តាញទូរស័ព្ទភ្លាមៗ។
ការផ្សាយបន្តផ្ទាល់ - ឬហាងនិងបន្ត
សម្រួលទាំងការផ្សាយផ្ទាល់ និងហាង និងបញ្ជូនបន្ត និងអនុញ្ញាតឱ្យមានការបញ្ជូនដោយផ្ទាល់ពីចំណុចក្តៅនៃពិភពលោក។ ប្រើប្រាស់អត្រាការផ្សាយខ្ពស់បំផុតដែលមាននៅលើ BGAN ជាមួយ BGAN X-Stream នៅពេលដែលស្ថានីយកំពុងឈរស្ងៀម (នៅលើការផ្អាក)។
Specifications
| ម៉ូដែល | EXPLORER 727 |
|---|---|
| ផ្នែក # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ម៉ាក | COBHAM |
| បណ្តាញ | INMARSAT |
| សេវាកម្ម | INMARSAT BGAN |
| ប្រើប្រភេទ | យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | TERMINAL |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | INTERNET |
What's included
រួមបញ្ចូលនៅក្នុងប្រព័ន្ធ
1. អង់តែនតាមដានស្វ័យប្រវត្តរួមបញ្ចូលគ្នាយ៉ាងពេញលេញ (ស)
2. EXPLORER Land Vehicular Transceiver
- ខ្សែអ៊ីសឺរណិតស្តង់ដារ (5m/16.4ft)
- ខ្សែបញ្ចូល 12/24 VDC (6m/19.7ft)
- ខ្សែអង់តែន, COAX w/ TNC Connector (2,7m/8.8ft, 8m/26ft)
- ឧបករណ៍ចាប់ផ្តើម - មគ្គុទ្ទេសក៍ចាប់ផ្តើមរហ័ស ស៊ីឌីជាមួយសៀវភៅណែនាំ
3. 403670A-00500៖ ទូរសព្ទ IP ភ្ជាប់ជាមួយខ្សែ Cradle និង Coiled Cable
4. ឧបករណ៍ភ្ជាប់អង់តែន (ជួសជុល / ផ្លូវដែក)
ផែនទីគ្របដណ្តប់ Inmarsat BGAN

ផែនទីនេះបង្ហាញពីការរំពឹងទុករបស់ Inmarsat នៃការគ្របដណ្តប់បន្ទាប់ពីការណែនាំពាណិជ្ជកម្មនៃតំបន់ L-Band ទីបួនរបស់ Inmarsat ។ វាមិនតំណាងឱ្យការធានានៃសេវាកម្មទេ។ ភាពអាចរកបាននៃសេវាកម្មនៅគែមនៃតំបន់គ្របដណ្តប់ប្រែប្រួលអាស្រ័យលើលក្ខខណ្ឌផ្សេងៗ។