វិទ្យុផ្កាយរណប ICOM IC-SAT100 PTT
In stock
- ម៉ាក:
- ICOM
- ម៉ូដែល:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- ជប៉ុន
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
វិទ្យុផ្កាយរណប ICOM IC-SAT100 PTT
ICOM IC-SAT100 ដំណើរការតាមរយៈ SATELLITE PTT (Push-To-Talk) ដែលជាប្រព័ន្ធវិទ្យុពីរផ្លូវដែលប្រើបណ្តាញផ្កាយរណបIridium®។ វាអាចត្រូវបានប្រើជាឧបករណ៍ទំនាក់ទំនងនៅក្នុងតំបន់ដាច់ស្រយាល និងដាច់ស្រយាល ដែលមិនមានហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធបណ្តាញទូរស័ព្ទចល័ត ឬបណ្តាញទូរស័ព្ទលើតុ។ ទោះបីជាហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធបណ្តាញនៅលើដីត្រូវបានធ្វើឱ្យមិនអាចប្រើប្រាស់បានដោយគ្រោះមហន្តរាយរបស់មនុស្ស ឬធម្មជាតិក៏ដោយ ក៏ SATELLITE PTT អាចផ្តល់នូវការបម្រុងទុកប្រកបដោយស្ថេរភាព ឯករាជ្យពីបណ្តាញផ្សេងទៀត។ លើសពីនេះទៀត មិនដូចទូរស័ព្ទផ្កាយរណបទេ អ្នកប្រើប្រាស់ IC-SAT100 អាចចាប់ផ្តើមនិយាយភ្លាមៗជាមួយវិទ្យុទាំងអស់នៅក្នុងក្រុមពិភាក្សាដូចគ្នា ដោយគ្រាន់តែចុចប៊ូតុងបញ្ជូន (PTT) ប៉ុណ្ណោះ។
វិទ្យុផ្កាយរណប ICOM IC-SAT100 PTT មានភាពរហ័ស និងងាយស្រួលក្នុងការរៀបចំតាមរយៈមជ្ឈមណ្ឌលបញ្ជា Iridium® ដែលមានស្រាប់ ហើយបន្តគាំទ្ររហូតដល់ 15 ក្រុមពិភាក្សា។ Talkgroups អាចត្រូវបានចែករំលែកដែលអនុញ្ញាតឱ្យមានអន្តរប្រតិបត្តិការជាសាកលក្នុងចំណោមអ្នកប្រើប្រាស់ ទោះបីជាពេលប្រើទូរសព្ទ Iridium® PTT ផ្សេងគ្នាក៏ដោយ។
វិទ្យុផ្កាយរណប ICOM IC-SAT100 PTT ផ្តល់នូវមុខងារសំខាន់ៗដូចខាងក្រោម៖
តួខ្លួនមិនជ្រាបទឹក ធន់នឹងធូលី និងធន់ - ផ្តល់នូវការការពារទឹកជ្រាប IP67 (ជម្រៅទឹក 1m សម្រាប់រយៈពេល 30 នាទី) និងការការពារមិនជ្រាបទឹក ដែលធ្វើឱ្យវាល្អសម្រាប់ប្រើប្រាស់ក្នុងបរិយាកាសខាងក្រៅដ៏អាក្រក់។ វិទ្យុក៏ត្រូវតាមលក្ខណៈបច្ចេកទេស MIL-STD 810G និងមានជួរសីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការពី -30°C ដល់ +60°C (-22°F ដល់ 140°F)។
គ្រាប់ចុចសង្គ្រោះបន្ទាន់ដែលភ្ជាប់មកជាមួយ - ប៊ូតុងងាយស្រួលស្វែងរកអាចត្រូវបានប្រើសម្រាប់គ្រាអាសន្ន។ អនុញ្ញាតឱ្យបញ្ជូនការហៅទូរសព្ទបន្ទាន់ទៅកាន់អ្នកប្រើប្រាស់ដែលបានរៀបចំកម្មវិធីជាមុន
អូឌីយ៉ូដ៏មានអានុភាព - អូឌីយ៉ូ 1500 mW ដែលបញ្ជូនពីឧបករណ៍បំពងសម្លេងខាងក្នុងផ្តល់នូវការទំនាក់ទំនងខ្លាំង និងច្បាស់ ទោះបីជានៅក្នុងបរិយាកាសដែលមានសំលេងរំខានក៏ដោយ។
អាយុកាលថ្មប្រើប្រាស់បានយូរ - កញ្ចប់ថ្ម Lithium-ion (Li-ion) ដែលបានផ្គត់ផ្គង់ផ្តល់នូវប្រតិបត្តិការរហូតដល់ 14.5 ម៉ោង។
ការទំនាក់ទំនងប្រកបដោយសុវត្ថិភាព - ផ្តល់នូវការសន្ទនាប្រកបដោយសុវត្ថិភាពជាមួយនឹងការអ៊ិនគ្រីប AES 256 ប៊ីត។
លក្ខណៈពិសេសផ្សេងទៀតរួមមាន:
ការបង្ហាញភាសាច្រើន (អង់គ្លេស ចិន បារាំង ជប៉ុន និងអេស្ប៉ាញ)
ឧបករណ៍ភ្ជាប់អង់តែនប្រភេទ SMA សម្រាប់អង់តែនខាងក្រៅស្រេចចិត្ត
មុខងារ AquaQuake™ សម្អាតទឹកចូលដែលអាចជ្រាបចូលទៅក្នុងធុងបាសរបស់ឧបករណ៍
ការសាក USB (ប្រភេទ USB Micro-B)
Specifications
| ម៉ូដែល | IC-SAT100 |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | SATELLITE PTT |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | ICOM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM PTT |
| ប្រើប្រភេទ | ដៃ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | HANDSET |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 66 ផ្កាយរណប |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| ទទឹង | 57.8 mm (2.3 inch) |
| ជម្រៅ | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| ទម្ងន់ | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
អ្វីដែលរួមបញ្ចូល៖
- វិទ្យុផ្កាយរណប ICOM IC-SAT100 PTT
- កញ្ចប់ថ្ម BP-300
- ខ្សែក្រវាត់, MBB-5
- អង់តែន FA-S102U
-ឆ្នាំងសាកកុំព្យូទ័រ BC-241
- អាដាប់ទ័រ AC, BC-242