Iridium Extreme PTT ជំរុញឱ្យនិយាយទូរស័ព្ទផ្កាយរណប (FPKT1401)
In stock
- ម៉ាក:
- IRIDIUM
- ម៉ូដែល:
- 9575 PTT
- ផ្នែក #:
- FPKT1901
- ORIGIN:
- ថៃ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-PPT-Push-To-Talk
Iridium 9575 PTT រុញនិយាយទូរស័ព្ទផ្កាយរណប + ដឹកជញ្ជូនឥតគិតថ្លៃ!!!
បង្កើតឡើងសម្រាប់ Push-To-Talk
សម្រាប់ការទំនាក់ទំនងជាក្រុម Iridium Extreme® PTT ត្រូវបានរចនាយ៉ាងរឹងមាំ ដើម្បីគាំទ្រអ្នកប្រើប្រាស់ដែលមានអាំងតង់ស៊ីតេខ្ពស់នៅក្នុងលក្ខខណ្ឌដ៏លំបាកបំផុតមួយចំនួន នៅគ្រប់ទីកន្លែងនៅលើភពផែនដី។ ធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងជាមួយនឹងមុខងារ Push-to-Talk ដែលបានរចនាឡើងយ៉ាងឆ្លាតវៃ ឧបករណ៍បំពងសំឡេងបានពង្រីក ប៊ូតុង PTT ដែលបានពង្រឹង និងថាមពលថ្មបន្ថែម Iridium Extreme® PTT ទទួលយកការទំនាក់ទំនងជាសាកលដែលអាចទុកចិត្តបាន ទៅកាន់កម្រិតបន្ទាប់។ ចំណុចប្រទាក់អ្នកប្រើដ៏វិចារណញាណផ្តល់នូវការចូលប្រើរហ័សទៅកាន់សេវាកម្មទំនាក់ទំនងជាច្រើន រួមទាំងការហៅជាសំឡេង សារ SMS និង SOS នៅក្នុងរបៀបទូរស័ព្ទ និងរបៀប PTT ដែលអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកភ្ជាប់ទំនាក់ទំនងជាមួយក្រុមរបស់អ្នកភ្លាមៗ និងមានសុវត្ថិភាពគ្រប់ទីកន្លែងនៅលើភពផែនដី។
រុញទៅនិយាយ។ វិវត្ត។
មានតែ Iridium ទេដែលអាចផ្តល់ការជំរុញឱ្យនិយាយតាមរបៀបដែលវាមានន័យ - លឿន សាមញ្ញ និងអាចសម្របខ្លួនទៅនឹងស្ថានភាពវិវត្តន៍ជាមួយនឹងថាមពលនៃបណ្តាញផ្កាយរណបសកលរបស់ Iridium ។
នៅក្នុងរបៀប PTT ក្រុមរបស់អ្នកមានសិទ្ធិចូលប្រើការយល់ដឹងអំពីស្ថានភាពដែលមិនអាចប្រៀបផ្ទឹមបាន និងមុខងារគ្រប់គ្រងរួមមាន:
• ការចុះឈ្មោះដោយស្វ័យប្រវត្តិ
• ការសរសេរកម្មវិធីក្រុមពិភាក្សាតាមអាកាស
• ស្ថានភាពសេវាកម្ម PTT
• ការជ្រើសរើស និងការត្រួតពិនិត្យក្រុមពិភាក្សាថាមវន្ត
• លេខសម្គាល់ឧបករណ៍និយាយ
• ចម្ងាយ និងឧបករណ៍និយាយឧបករណ៍
• ការស្កែនក្រុមពិភាក្សាដែលមើលឃើញ និងសំឡេង
ទាំងអស់នៅលើបណ្តាញដែលឈានដល់ឆ្ងាយបំផុតរបស់ពិភពលោកដែលអនុញ្ញាតឱ្យក្រុមរបស់អ្នកអាចទំនាក់ទំនងភ្លាមៗនៅកន្លែងដែលពួកគេត្រូវការដោយមិនចាំបាច់ចំណាយ និងដែនកំណត់នៃប៉ម និងឧបករណ៍បញ្ជូនបន្តដែលមានមូលដ្ឋានលើដី។ តំបន់គ្របដណ្តប់ សុវត្ថិភាពឧបករណ៍ និងការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ Talkgroup ទាំងអស់អាចត្រូវបានកែតម្រូវតាមអាកាសតាមតម្រូវការដោយអ្នកគ្រប់គ្រងដោយប្រើឧបករណ៍មជ្ឈមណ្ឌលបញ្ជាការ Iridium Push-to-Talk (PTT) ដែលមានមូលដ្ឋានលើបណ្តាញ ដែលជួយសម្រួលដល់ការគាំទ្រ និងការថែទាំឧបករណ៍ដែលបានដាក់ពង្រាយនៅក្នុងវាល។
ភាពចល័តចម្រុះ
មិនដូចប្រព័ន្ធផ្កាយរណប PTT ពីមុនដែលត្រូវបានកំណត់ក្នុងការប្រើប្រាស់នៅក្នុង ឬជុំវិញយានយន្តនោះទេ Iridium Extreme® PTT គឺជាទូរសព្ទដៃផ្កាយរណបចល័តទាំងស្រុង ដែលផ្តល់នូវភាពបត់បែនក្នុងការគាំទ្ររាល់បរិយាកាសទំនាក់ទំនង។ គ្រឿងប្រើប្រាស់ច្រើនប្រភេទ រួមទាំងកាបូបដាក់តាមស្មា ស្ថានីយចត និងអង់តែនខាងក្រៅ (លក់ដោយឡែក) ធានាថាការទំនាក់ទំនងសំខាន់ៗអាចត្រូវបានរក្សាទុកក្នុងស្ថានភាពណាមួយ - នៅលើជើង លើរថយន្ត កប៉ាល់ ឬយន្តហោះ ឬនៅខាងក្នុងអគារ។
ការវិនិយោគ Push-to-talk របស់អ្នកមានសុវត្ថិភាពនាពេលអនាគត
Iridium ប្តេជ្ញាពង្រីកភាពជឿជាក់នៃទំនាក់ទំនងសកលរបស់អ្នក និងដំណើរការទៅអនាគត។ ឧបករណ៍ Iridium Extreme PTT របស់អ្នកត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីឱ្យត្រូវគ្នាជាមួយបណ្តាញ Iridium® បច្ចុប្បន្ន និង Iridium NEXT ដែលជាក្រុមតារានិករជំនាន់ក្រោយរបស់ Iridium នៃផ្កាយរណបផែនដីទាបចំនួន 66 ដែលមានទំនាក់ទំនងគ្នាជាមួយការបាញ់បង្ហោះគ្រោងនឹងចាប់ផ្តើមនៅឆ្នាំ 2015 ។ យើងប្តេជ្ញាធានាថា ការវិនិយោគដែលអ្នកធ្វើនៅថ្ងៃនេះនឹងបន្តត្រូវបានគាំទ្រនៅលើបណ្តាញបេសកកម្មដ៏សំខាន់ និងអាចទុកចិត្តបានខ្ពស់របស់ Iridium ។
Specifications
| ម៉ូដែល | 9575 PTT |
|---|---|
| ផ្នែក # | FPKT1901 |
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប, SATELLITE PTT |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | IRIDIUM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM PTT |
| ប្រើប្រភេទ | ដៃ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | HANDSET |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| ល្បឿនទិន្នន័យ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, FRENCH, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| វិញ្ញាបនបត្រ | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 66 ផ្កាយរណប |
| ពេលនិយាយ | UP TO 6.5 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 54 HOURS |
| ប្រវែង | 140 mm (5.5") |
| ទទឹង | 60 mm (2.36") |
| ជម្រៅ | 32 mm (1.26") |
| ទម្ងន់ | 268 grams (9.45 oz) |
Feature
លក្ខណៈពិសេស Iridium 9575 PTT Push To Talk
- អ្វីគ្រប់យ៉ាងដែលផ្តល់ជូននៅក្នុង Iridium Extreme® បូកនឹងមុខងារជំរុញដើម្បីនិយាយ
- សមត្ថភាព PTT សកល និងក្រុមពិភាក្សាដែលអាចកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធបាន។
- ប៊ូតុង PTT ដែលបានពង្រឹង
- ធុងបាសអូឌីយ៉ូខ្ពស់។
- បង្កើនសមត្ថភាពផ្ញើសារ SMS និងអ៊ីមែល
- សេវាកម្មផ្អែកលើទីតាំងដែលបានបើក GPS
- ការចូលប្រើ SOS នៅក្នុងរបៀបទូរស័ព្ទ
- រយៈពេលថ្មរបៀបទូរស័ព្ទ៖ រង់ចាំរហូតដល់ (54) ម៉ោង; ពេលនិយាយរហូតដល់ (6.5) ម៉ោង។
- រយៈពេលថ្មរបស់ PTT Mode: រង់ចាំរហូតដល់ (16.5) ម៉ោង; ពេលវេលានិយាយរហូតដល់ (5) ម៉ោង។
What's included
តើមានអ្វីនៅក្នុងប្រអប់?
- ឧបករណ៍ Iridium Extreme PTT
- ថ្មដែលមានសមត្ថភាពខ្ពស់។
- ឆ្នាំងសាកធ្វើដំណើរជាមួយអាដាប់ទ័រអន្តរជាតិ
-ឆ្នាំងសាករថយន្ត
- ស្រោមស្បែក
- ខ្សែទិន្នន័យ USB
- សៀវភៅណែនាំអ្នកប្រើប្រាស់
- អាដាប់ទ័រគ្រឿងបន្លាស់ (2x)
- អង់តែនដាក់លើយានជំនិះម៉ាញេទិកដែលមានខ្សែ 5 អ៊ីង
- កាសស្តាប់ត្រចៀកគ្មានដៃជាមួយមីក្រូហ្វូន
Iridium Push To Talk (PTT) ផែនទីគ្របដណ្តប់សកល

Iridium ផ្តល់សេវាទំនាក់ទំនងសំខាន់ៗទៅ និងមកពីតំបន់ដាច់ស្រយាល ដែលមិនមានទម្រង់ទំនាក់ទំនងផ្សេងទៀតទេ។ ដំណើរការដោយក្រុមតារានិករពិភពលោកដែលមានភាពទំនើបប្លែកពីគេនៃផ្កាយរណប 66 ផ្កាយរណប Low-Earth Orbit (LEO) បណ្តាញ Iridium® ផ្តល់នូវការតភ្ជាប់សំឡេង និងទិន្នន័យដែលមានគុណភាពខ្ពស់លើផ្ទៃផែនដីទាំងមូល រួមទាំងឆ្លងកាត់ផ្លូវអាកាស មហាសមុទ្រ និងតំបន់ប៉ូលផងដែរ។ រួមជាមួយនឹងប្រព័ន្ធអេកូឡូស៊ីនៃក្រុមហ៊ុនដៃគូរបស់ខ្លួន Iridium ផ្តល់នូវផលប័ត្រប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត និងសម្បូរបែបនៃដំណោះស្រាយដែលអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់ទីផ្សារដែលទាមទារទំនាក់ទំនងជាសាកលយ៉ាងពិតប្រាកដ។
នៅចម្ងាយត្រឹមតែ 780 គីឡូម៉ែត្រពីផែនដី ភាពជិតនៃបណ្តាញ LEO របស់ Iridium មានន័យថាការគ្របដណ្តប់ពីបង្គោលមួយទៅបង្គោល ផ្លូវបញ្ជូនខ្លីជាង សញ្ញាខ្លាំងជាង ភាពយឺតយ៉ាវទាប និងរយៈពេលចុះឈ្មោះខ្លីជាងផ្កាយរណប GEO ។ នៅក្នុងលំហអាកាស ផ្កាយរណប Iridium នីមួយៗត្រូវបានភ្ជាប់ទៅ 4 ផ្សេងទៀត បង្កើតបណ្តាញថាមវន្តដែលបញ្ជូនចរាចរណ៍ក្នុងចំណោមផ្កាយរណប ដើម្បីធានាបាននូវការគ្របដណ្ដប់លើសកលលោក ទោះបីជាប្រព័ន្ធក្នុងស្រុកបែបប្រពៃណីមិនអាចប្រើបានក៏ដោយ។