កញ្ចប់ Iridium 9575 PTT + Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-To-Talk (PTT)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-To-Talk (PTT) Bundle (EXTRMDD-PTT-W1)
មីក្រូហ្វូនឧបករណ៍បំពងសំឡេងពីចម្ងាយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់ទូរសព្ទឥតខ្សែ ផ្តល់នូវសំឡេងច្បាស់ល្អក្នុងគ្រប់ស្ថានភាពនៅពេលភ្ជាប់ទៅស្ថានីយចត Beam Extreme Docking ។ មីក្រូហ្វូនមានប៊ូតុង PTT ដែលមានការប៉ះខ្លាំង ដែលផ្តល់ទាំងមតិកែលម្អមេកានិច និងដែលអាចស្តាប់បានរាល់ពេលដែលអ្នកចុច ដូច្នេះអ្នកដឹងថាការហៅរបស់អ្នកកំពុងត្រូវបានផ្ញើ។
| ទូរស័ព្ទឯកជនភាព (បន្ទាត់ចូល/ចេញ) | រន្ធដោតអូឌីយ៉ូ 4-pole 3.5mm នៅផ្នែកខាងក្រោមនៃលំយោល DriveDOCK ។ |
| ឧបករណ៍បំពងសម្លេងខាងក្រៅ និងមីក្រូហ្វូន | ឧបករណ៍ភ្ជាប់ Microfit 2 pin ផ្ដេកមួយនៅលើខ្សែសម្រាប់ឧបករណ៍បំពងសម្លេង និងឧបករណ៍ភ្ជាប់ Microfit 2-pin បញ្ឈរមួយសម្រាប់មីក្រូហ្វូន។ |
| ច្រកទិន្នន័យ (USB) | USB Mini-B 5-pin ស្រី (USB Slave) ។ អនុលោមតាម USB 2.0 ទម្រង់ CDC សៀរៀល។ |
| ការជូនដំណឹង (ការជូនដំណឹង) រង្វិលជុំ | របៀបសំឡេងរោទិ៍៖ “បិទជាធម្មតា” រង្វិលជុំចូលដើម្បីចេញ ខ្សែរហូតដល់ 50m ដំណើរការប៊ូតុងច្រើនជាស៊េរី។ ខ្សែពណ៌ត្នោតគឺបញ្ចូល ខ្សែពណ៌បៃតងគឺទិន្នផល។ |
| សំឡេងរោទិ៍ / ប្រព័ន្ធសំឡេងបិទ | ខ្សែពណ៌ខៀវនៅលើខ្សែ។ ទិន្នផលអ្នកប្រមូលបើកចំហអាចត្រូវបានភ្ជាប់ទៅ 12V ឬ 24V DC ជាមួយនឹងសមត្ថភាពលិចបច្ចុប្បន្នរហូតដល់ 120mA ។ |
| ខ្សែថាមពលអគ្គិសនី | រន្ធ Microfit 4 ផ្លូវ។ +Vin (ខ្សែក្រហម) 0V (GND ខ្សែខ្មៅ) និង ACC (On/Off Sense, ខ្សែលឿង)។ ធន់ទ្រាំ 9-32VDC ។ អារម្មណ៍ ACC៖ ខ្ពស់ (1) > +7Vdc ទាប (0) 0V < +5Vdc |
| អំពូល LED / ប៊ូតុង | ប៊្លូធូស សំឡេងរោទ៍ តាមដាន បិទសំឡេង ឡើងលើ និងចុះក្រោម |
| ផ្នែក # | EXTRMDD-PTT-W1A + 9575PTT |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប, SATELLITE PTT |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | IRIDIUM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM PTT |
| ប្រើប្រភេទ | យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | BUNDLE |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM PTT |
• មីក្រូហ្វូន/ឧបករណ៍បំពងសម្លេងដែលធន់ និងអាចទុកចិត្តបាន។
• អនុលោមភាពធន់នឹងអាកាសធាតុ IP55 រំញ័រ និងធន់នឹងការធ្លាក់ចុះ
• បង្កើនគុណភាពសំឡេងច្បាស់
• ឆបគ្នាជាមួយ BEAM DriveDOCK Extreme ដែលមានស្រាប់
• គាំទ្រទាំងរបៀបទូរស័ព្ទ និង PTT នៃបណ្តាញ Iridium
• សមត្ថភាពក្នុងការពង្រីកអូឌីយ៉ូ PTT ទៅឧបករណ៍បំពងសំឡេងខាងក្រៅ
• តង្កៀបចំហៀងខាងឆ្វេង ឬខាងស្តាំ
• រន្ធដោតកាសស្តាប់ត្រចៀក 3.5 មីលីម៉ែត្រ សម្រាប់គ្រឿងបន្លាស់កាសជាជម្រើស