ប្រព័ន្ធអង់តែនសមុទ្រ Intellian v240M VSAT (VM2-241-P)
Out of stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- v240M
- ផ្នែក #:
- VM2-241-P
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V240M-VSAT-System
ប្រព័ន្ធអង់តែនសមុទ្រ Intellian v240 VSAT (VC1-240)
អង់តែន v240C VSAT C-band គឺសមតាមឧត្ដមគតិដើម្បីផ្តល់នូវភាពច្បាស់លាស់នៃសញ្ញាដ៏អស្ចារ្យពីអ្នកផ្តល់សេវាម៉ោងចេញខ្យល់ នៅតាមមហាសមុទ្រ សូម្បីតែក្នុងរយៈទទឹងខ្លាំងក៏ដោយ។ សមាសភាពដ៏រឹងមាំ និងការរចនាដ៏រឹងមាំនៃអង់តែន និងសមាសធាតុផ្តល់នូវអ៊ីនធឺណិត ទិន្នន័យ និងទំនាក់ទំនងជាសំឡេង។ មុខងារគ្រប់គ្រងការប្តូរប៉ូលស្វ័យប្រវត្តដែលមានប៉ាតង់របស់ Intellian ផ្តល់ជូនតែលីនេអ៊ែរ និងរង្វង់ ឬលីនេអ៊ែរ រង្វង់គ្រាន់តែជាការផ្លាស់ប្តូរដោយដៃប៉ុណ្ណោះ។ ការអនុវត្ត RF ទទួលបានកម្រិតខ្ពស់ មុំកម្ពស់ធំទូលាយ (-15? ~ +120?) ចំណុចប្រទាក់ Gyrocompass និង GPS របស់នាវា និងស្ថេរភាព 3-axis ផ្តល់នូវការតភ្ជាប់ប្រកបដោយសុវត្ថិភាពសម្រាប់តម្រូវការកម្មវិធីរបស់អ្នក។
v240C របស់ Intellian គាំទ្រការប្តូរធ្នឹមដោយស្វ័យប្រវត្តិតាមរយៈពិធីការ iDirect OpenAMIP & ROSS Open Antenna Management (ROAM) ។ សម្រាប់ការត្រួតពិនិត្យពីចម្ងាយ និងការគ្រប់គ្រងនៅលើយន្តហោះ v240C មានលក្ខណៈពិសេសការចូលប្រើ Wi-Fi តាមរយៈ ACU និងការតភ្ជាប់ប៊្លូធូសតាមរយៈអង់តែន។ v240C តម្រូវឱ្យមានការពាក់ព័ន្ធតិចតួចបំផុតចំពោះប្រព័ន្ធគណៈកម្មាការដោយប្រើ radomes ដែលមានស្រាប់។
អង់តែន Intellian v-Series ផ្តល់ជូននូវតម្លៃពិសេស និងដំណើរការ RF ដ៏ប្រសើរនៅក្នុងស្តង់ដារគំរូរៀងៗខ្លួន ដើម្បីធានាថាពួកគេបំពេញតម្រូវការអនុលោមភាពជាច្រើននៅទូទាំងពិភពលោក ឧបករណ៍ Intellian v-Series ទាំងអស់ជួប ឬលើសពីលក្ខណៈបច្ចេកទេសរបស់ FCC និង ETSI ក៏ដូចជា EN60950, R&TTE, លក្ខណៈបច្ចេកទេស DNV 2.4 ថ្នាក់ C និង MILSTD-167 ។
ប្រព័ន្ធទំនាក់ទំនង v240C VSAT គឺត្រូវគ្នាជាមួយអ្នកផ្តល់សេវាដោយប្រើម៉ូដឹម iDirect, Hughes, Comtech និង SatLink ។ បណ្តាញម៉ូដឹមបន្ថែមកំពុងបន្តត្រូវបានបន្ថែមទៅវិសាលភាពនៃការតភ្ជាប់របស់យើង។ អង្គភាពគ្រប់គ្រងអង់តែនដែលភ្ជាប់មកជាមួយ (ACU) ចំណុចប្រទាក់បណ្តាញផ្តល់នូវការចូលប្រើ IP ពីចម្ងាយ និងការវិនិច្ឆ័យប្រព័ន្ធ ដោយលុបបំបាត់តម្រូវការសម្រាប់វិស្វករដើម្បីចូលរួមនាវាដើម្បីអនុវត្តការថែទាំជាប្រចាំ និងការកំណត់ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ។ សមាសធាតុប្រព័ន្ធ Intellian v-Series អាចត្រូវបានចូលប្រើ ត្រួតពិនិត្យ និងគ្រប់គ្រងពីទីតាំងដែលមានមូលដ្ឋានលើបណ្តាញណាមួយនៅក្នុងពិភពលោក។ ឆបគ្នាជាមួយ Uplogix អត្ថប្រយោជន៍ដល់អ្នកប្រើប្រាស់ចុងក្រោយគឺកាត់បន្ថយចំណាយប្រតិបត្តិការ ដំណោះស្រាយកាន់តែលឿននៅពេលដែលបញ្ហាកើតឡើង និងការធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងនូវសុវត្ថិភាព និងការអនុលោមភាពធៀបនឹងការគ្រប់គ្រងតែកណ្តាលប៉ុណ្ណោះ។
អង់តែន Intellian v-Series ទាំងអស់ត្រូវបានបំពាក់ដោយមុំស្វែងរកកម្ពស់ធំទូលាយ ជាមួយនឹងការគ្រប់គ្រងមុំស្កែដោយស្វ័យប្រវត្តិ និង azimuth គ្មានដែនកំណត់ (គ្មានការរុំខ្សែ) សម្រាប់ការទំនាក់ទំនងទិន្នន័យគ្មានការរំខាន និងគ្មានថ្នេរ។ ប្រព័ន្ធ VSAT ដ៏ពិសេសនេះត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីគាំទ្រ LNBs តែមួយ និងពហុក្រុម (រួមទាំង PLL Global LNB ផ្តាច់មុខរបស់ Intellian) ទាំងការបញ្ជូនសារ និងសហ pol feeds ជម្រើស BUC ផ្សេងៗ (25W ដល់ 60W) ក៏ដូចជាជម្រើសអ្នកសម្របសម្រួលទ្វេសម្រាប់ពង្រីក។ ការប្រើប្រាស់ឡើងវិញ និងបរាជ័យកម្មវិធីសុវត្ថិភាព។

Specifications
| ម៉ូដែល | v240M |
|---|---|
| ផ្នែក # | VM2-241-P |
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| បណ្តាញ | VSAT |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 240 cm (94 inch) |
| ប្រេកង់ | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| ទម្ងន់ | 880 kg (1940 lb) Variable avec composants RF |
| RADOME HEIGHT | 414.0 cm (162.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 390 cm (153.5 inch) |