Iridium Edge™
In stock
- מותג:
- IRIDIUM
- דֶגֶם:
- EDGE
- חלק מס':
- EDGE1601
- ORIGIN:
- תאילנד
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
אפשר ללקוחות שלך למנף את הפתרונות הקרקעיים הקיימים שלהם עבור ניהול צי, טלמטיקה, בטיחות ויישומי ניטור מרחוק אחרים באמצעות Iridium Edge™, מכשיר תקשורת לווייני מדף ואמין המשלים את הפתרונות הסלולריים הקיימים ליצירת קישוריות במצב כפול. לאזורים המרוחקים והבלתי נגישים ביותר בעולם.
זמן הגעה מהיר לשוק הוא מרכיב קריטי בסביבת התקשורת התחרותית של ימינו. Iridium Edge™ הוא מכשיר חומרה אטום לסביבה, סוהר ומצמצם את העלות והסיבוכים הקשורים לפיתוח חומרה, ייצור והסמכה של מסוף ספציפי ללוויין.
תכונות עיקריות של Iridium Edge™:
- מכשיר מוכן לחומרה לאינטגרציה פשוטה בסיכון נמוך
- מכשיר בעלות נמוכה לאימוץ לקוח במחיר סביר
- תוסף לווין לכיסוי עולמי באמת
- זמינות מדף לזמן הגעה מהיר לשוק
- ספק כוח חזק עבור מתקנים תעשייתיים
- אטום לסביבה לתנאים קשים
- קו ראייה של 180° למיקומים שנפגעו, חסומים חלקית
- מודם Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) ליתרונות הרשת המעולים של Iridium
שווקי מפתח:
- ניהול צי
- ניטור מרחוק
- SCADA
- איתור נכסים
- יַמִי
Specifications
| דֶגֶם | EDGE |
|---|---|
| חלק מס' | EDGE1601 |
| סוג המוצר | SATELLITE M2M |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | IRIDIUM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM SBD |
| השתמש בסוג | FIXED, יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| טמפרטורת פעולה | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| אורך | 130 mm (5.11") |
| רוֹחַב | 80 mm (3.15") |
| עוֹמֶק | 30 mm (1.18") |
| מִשׁקָל | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
רֶשֶׁת:
- גודל הודעה: 240 בתים (קבלה), 370 בתים (שידור)
- תדר: 1616 – 1626.5 מגה-הרץ
מֵכָנִי:
- מידות: 130 מ"מ (L) x 80 מ"מ (W) x 30 מ"מ (H)
- הגנה מפני כניסה: IP 67
- יציאות כבל צד ותחתון
סְבִיבָתִי:
- טווח טמפרטורת עבודה: -40C עד 85C
- טווח טמפרטורת אחסון: -40C עד 85C
ממשקים:
- ממשק פקודה RS232 AT
- קווי בקרה להפעלה/כיבוי
כּוֹחַ:
- ספק כוח (9-32V), SAE J1455 מוגן להטפת עומס
- הגנת קוטביות הפוכה
- הספק מקסימלי: 1.6W (שיא לפרץ שידור קצר)
- מצבי צריכת חשמל נמוכה: < 100uA
הסמכות:
- אישור רשת לוויין Iridium®
- אישורי FCC, IC, CE, אוסטרליה
- תואם RoHS
מפת הכיסוי העולמית של אירידיום

אירידיום היא הספקית היחידה של פתרונות קול ונתונים לווייניים גלובליים באמת עם כיסוי מלא של כדור הארץ (כולל אוקיינוסים, דרכי אוויר ואזורי קוטב). טלפונים של אירידיום מספקים שירותי תקשורת חיוניים לאזורים מרוחקים וממנו שבהם אין צורה אחרת של תקשורת זמינה.
Support
IRIDIUM EDGE Factsheet (PDF)
IRIDIUM EDGE מדריך התקנה מהירה (PDF)
IRIDIUM EDGE מדריך למשתמש (PDF)